4. Richard a Katka dávají cestu na PRAVOU STRANU

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY


 

Dají to Richard a Katka na PRAVOU STRANU?

Ríšu Hédla a jeho partnerku Katku Bálkovou znám několik let. Vzešli z totálně zaměstnaneckého prostředí z hlubin Levé strany, kterým asi již moc nerozumím. Stejně tak Ríša a Katka nerozuměli tomu, o čem je ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ  a podnikání.

Richard začal před pár roky koketovat s burzou a musím říct, že udělal slušné pokroky. Od burzy je k přemýšlení o podnikání jenom krok, někdy to platí i naopak. Když jsem spustil projekt z Pravé strany, přidala se i Katka. A musím říct, že šli oba do sdíleného partnerství v programu opravdu razantně!

Poctivě procházejí celý kurz v jeho BUSINESS verzi. Když něčemu nerozumí, prostě se zeptají, konzultují a hlavně na sobě makají. Na svoji “levostraňáckou” minulost chtějí zapomenout a já věřím, že to dříve, nebo poději dají. Richard pracoval jako manažer, Katka jako fyzioterapeut.

Oba zjistili, že radost z práce při bídných platech k radosti ze života nepříspívá!

Proto se v kurzu účastní aktivně i všech živých akcí, neformálních VIP síťování i výzev. Dokonce sami některé akce pro své kolegy organizují. Pár měsíců se baví s projektem

www.termalnipruzkumnici.cz

Naučili se točit videa, poskládat blog, pracovat se sociálními sítěmi. Chystají se na svůj start v podnikání a já jim oběma držím palce.

Jsem rád, že jsem byl u začátku jejich příběhů. Ale více vám o tom poví sami:

Richard Hédl:

Ríšova ABC analýza, úkol z kurzu:

cervena_sipka_mailMáte ji zde v PDF – BUSINESS VÝZVA, Pravidlo 80/20 a ABC analýza podle Richarda 🙂

 

A ještě přidávám šikovné videjko Richarda a Kateřiny z léta.

Richard a Katka si trénují webinářovou technologii na Hangoutu, další dovednost podnikatele 🙂

 

A včera jsem si všiml v naší skvělé FB uzavřené skupině, že Richard organizuje na březen akci VIP síťování na atraktivní místo! Můžete se přidat do FB skupiny i na akci. Stačí být v programu 🙂

Risa-Hedl-sklipek-brezen

Jsou šikovní, co myslíte? Dáte to také? Je to výzva!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

 

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře