3. Pět lidí a čtyři příběhy

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY

 Sestřih z webináře z 5.11. – povídání s hosty.

Co řekli Petra Kamelandrová, Radek Myšák, Petr Hedrlín, Ivana a Tomáš Loy:


 

4 příběhy, zpětná vazba & napsali mi na FB 🙂

Hosté z webináře – Petra, Radek, Petr, Ivana a Tomáš autenticky:

Přátelé, dnes jen pro inspiraci namátkově vybírám z více než stovky příběhů, referencí, zpětné vazby… Abyste byli v obraze, jak to u nás v kurzu chodí a co můžete očekávat. Přeji hezké inspirace!

Včera, ve čtvrtek 5. 11. jsem měl pěknou DigiPárty s hosty – zde je v záznamu!

Tak vám zde nasdílím něco přímo od mých včerejších hostů :-)


.

Radek Myšák – Podnikatel

Výňatek z jeho ABC analýzy, v rámci které jsem lidi v kurzu učil základy pro projektové řízení v podnikání podle Pravidla 80/20:

“Rozbor odběratelů, služeb a položek dle pravidla 80/20

Analýza odběratelů

Poznámka.: hodnota – obrat je uveden bez DPH, OP – obchodní případ, mimo Pha – oblast po celé ČR a nezahrnuje objednatele z Prahy.

Hodnotil jsem rok 2014 a rok 2015 – ten je bez nejsilnějších měsíců listopadu a prosince. Hlavní činností jsou služby pro bytové domy – montáž měřidel vody a tepla.
 Vedlejší činností jako velkoobchodní prodej nebo prodej dalším firmám nevyhodnocuji, protože vyhodnocením z předchozích let víme, že je to násobně méně ziskové než služby…

…Vyhodnocení odběratelů a náprava

Poptávce na zákazníka typu A+, je pod písmenem a), bude se jim věnovat násobná péče a změní se stávající dělení poptávek mezi obchodníky. Ti nejúspěšnější budou mít pod správou zákazníka typu A+. Cíl je zvýšit počet uzavíraných OP typu A+, takže je potřeba zvýšit konverzi při řešení poptávek (pomůže školící systém).

Poptávce na zákazníka typu A, je pod písmenem b), bude se jim věnovat přiměřená péče a změní se stávající dělení poptávek mezi obchodníky. O zákazníka typu A se bude starat mobilní obchodník. 
Je možné, že část OP zákazníků typu A (poté budou i typu B) si převezmou referentky v kanceláři, bude se analyzovat a vyhodnocovat péči.

Poptávce na zákazníka typu C, je pod písmenem c), bude se jim věnovat pouze péče z kanceláře bez dalších nákladů na jednání. O zákazníka typu C se budou starat referentky v kanceláři…”

 

Zdá se vám to jako nuda? Tak ono to možná nuda je, ale když si uděláte rozbor svého podnikání ve firmě a šikovně si přenastavíte některé činnosti a aspekty ve svém podnikání a ono vám to začne sypat, potom už to nuda není.

Ale Radek Myšák není žádný suchar, napsal i článek na svůj BLOG:

cervena_sipka_mailZkušenost s kurzem Život na pravé straně od Jirky Mazura

 

Petra Kamelandrová

Napsala mi:

Ahoj Jirko,

Kdybych měla co nejjednodušeji vyjádřit svůj názor a pocity ke kurzu ŽNPS, pak by to vypadalo asi takto: „Užila jsem si to a stálo to za to!“. Ano, přesně takto celý absolvovaný kurz vnímám. Kurz je hotová studnice informací, rad, návodů a postupů, které mě neskutečně posunuly dál nejen v oblasti podnikání, ale i v mém osobním životě. Když k tomuto všemu připočtu možnost síťování v uzavřené facebookové skupině s ostatními kurzisty a Jirkou Mazurem, pak můžu opravdu upřímně říct, že tento jedinečný kurz byl mou nejlepší investicí do mého podnikatelského vzdělání i osobního života.

A ještě jeden bonus bych chtěla vyzvednout a totiž to, že my kurzisti jsme dostali možnost přivést si do kurzu zdarma jednoho nám blízkého člověka, aby s námi celou cestu sdílel. Já si vybrala svého manžela. Tímto bych Jirkovi chtěla moc poděkovat za tuto možnost, protože díky tomu můj manžel teprve pochopil, co vlastně dělám, kam mířím a co to obnáší. Stali se z nás partneři nejen podle zákona, ale také podle společného smýšlení na náš život a naše plány. Už to totiž přestaly být jen moje aktivity a staly se z nich naše společné aktivity. Můj manžel mi v podnikatelském rozjezdu začal pomáhat, povzbuzuje mě a o všech těchto věcech spolu diskutujeme a za to jsem opravdu moc a moc vděčná.

Nepřeháním, když přiznám, že díky kurzu ŽNPS se můj svět změnil. A s potěšením můžu říct, že tento můj svět se mi líbí mnohem mnohem více:-).

Jirko, ještě jednou obrovské díky za celý tento kurz! Petra

A ještě přidala milé video:

Petro Kamelandrová, pěkné na první video :-).  Díky.

 

Tomáš a Ivana Loy

Podnikatelé ve stavebnictví, udělali si jednu z nejlepších rychloprací na téma Projektové řízení v podnikání podle Pravidla 80/20. Už jim to ve firmě funguje a zkušenosti mají skvělé. Navíc si užívají sdíleného partnerství v programu, o tom hovořili na webináři, viz. výše…

Jejich ABC analýzu zde sdílet nebudu, neboť obsahuje interní čísla a údaje. Ale je opravdu dobrá 🙂 !!! Naučili se to u mě v kurzu. Já osobně řídím svoje podnikání projektově a podle Pravidla 80/20 již více než 15 let! Podělím se s vámi o zkušenosti!

Takže se koukněte na to, jak svou zkušenost hodnotí:

 

Pokud vás to inspiruje a chcete podnikat nebo svoje podnikání dostat na vyšší levele, neváhejte. Dnes do půlnoci máte vstup do kurzu i se skvělými bonusy!

cervena_sipka_mailCESTA NA PRAVOU STRANU & ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

 

Petr Hedrlín na Facebooku, podnikatel:

Petr Hedrlín, 31. říjen v 1:10

Jak jsem se vydal na pravou stranu:

V létě jsem objevil nabídku kurzu Jirky Mazura. Měl jsem už za sebou kurzy Zdeňka Steinera, Davida Kirše a dalších a tak jsem váhal. On-line kurzy, kde jsou na začátku velké sliby, nadšení a elán účastníků v úvodu a pak pomalý sestup a cesta do ztracena. Čekalo mě ale dlouhé léto, jedna z mála výhod školského systému, a protože léto je zase jedno z mála období, kdy na sobě lze intenzivněji pracovat, tj. vzdělávat se, přihlásil jsem se.

S mírnou nedůvěrou a čekáním jestli to nebude další v řadě nic moc kurzů. Překvapení první – smartbook. Pracovní sešit, který mě nutil i v parných letních dnech přemýšlet. Jirkovy nadhozené otázky mě donutily najít v knihovně zapomenutého Kiyosakiho, Hilla či Kocha. Četl jsem je už dávno a zapomněl na ně a tak jsem je teď znovu objevoval a konečně začínal chápat.

Překvapení druhé – kurz mě opravdu „dostal“ Lámal jsem si hlavu s odpověďmi na otázky, v Řecku na dovolené hledal místa s WiFi, abych byl alespoň trochu v kontaktu s děním v kurzu, na cyklotoulání Telčskem jsem si přibalil Hilla a psal si do něj poznámky, na rakouské Salze jsem natočil své první selfvideo, protože jsem chtěl splnit výzvu.

Překvapení třetí – síťování a kontakty. Na rozdíl od jiných kurzů, kde s časem klesala iniciativa účastníků, aby v konci kurzu byla takřka nulová, tady se rozjela setkání a spolupráce. A tak jsme se potkali. Z různých prostředí, s různými zkušenostmi, ale spojeni tajemstvími kurzu společně pracujeme na projektu cesty na pravou stranu.

Není to jednoduché a snadné, ale jdeme s úsměvem. Tedy správně VZDĚLÁVÁME S ÚSMĚVEM což je název našeho projektu, který vznikl díky kurzu Jirky Mazura Cesta na pravou stranu. Projekt představíme na začátku listopadu, pozveme vás na naši akci, kde vás určitě přesvědčíme, že s úsměvem, v pohodě a s Paretovým pravidlem se za víkend naučíte to, nad čím byste trávili dlouhé nudné hodiny. A od ledna vás s námi čeká řada akcí, na které se určitě budete těšit. I kdyby bylo výsledkem Jirkova kurzu jen toto, tak i tak velké díky. Ale věříme, že pokračování Jirkova kurzu bude palivem, které nás bude pohánět dál a nejen že na pravou stranu společně vykročíme, ale hlavně tam už zůstaneme.

Petr Hedrlín , www.vzdelavamesusmevem.cz

To vše dnes! Mějte krásný den!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

 

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře