Nahlédněte do své budoucnosti! Přijde brzy!

Upozornění: Tento článek může být pro 10 % z vás naprosto přelomový. Podmínkou je ale to, že jej přečtete ihned, celý a následně uděláte jistou akci… Jinak budoucnost nezměníte…


Přelomové myšlenky a inspirace někdy přichází nenápadně…

Některé z nich jsou k vám na cestě právě teď. Čtěte! Následujících 7 dnů se bude u některých z vás opravdu lámat chleba… Končí legrace a možná půjde i do tuhého. Nebo pro vás chystám procházku růžovou zahradou? To asi ne, vždyť mě znáte. Ale opravdu pro vás něco chystám, bude to již za pár dnů. A jasně, že se to týká té PRAVÉ STRANY :-)! Ale teď prostě čtěte. Když dočtete až do konce, třeba nahlédnete do své budoucnosti!

Za pár dnů vám povím pravdu o ŽIVOTĚ NA PRAVÉ STRANĚ. Ale dnes se nejdříve se zeptám…

Jak se máte dneska? To není řečnická otázka. Ono nakonec těch možností není moc. Buď se máte opravdu dobře, nebo méně lépe, či špatně. Nebo něco mezitím.

Dám vám pár otázek:

  • Jak dalece se ztotožňujete se sdělením, že se máte tak dobře, jak jste si na to včera zadělali? 
  • Co si myslíte o tom, že aktuální stav našeho života, podnikání i bankovního konta jsou výsledkem toho, jak jsme přemýšleli v minulosti? Nejen bohatství, ale vše kolem nás vytváříme procesem myšlení.

A ještě jedna malá provokace pro některé z vás – nevím, jestli to pomyšlení rozchodíte:

Na Levé straně žijete a pracujete pro cash-flow
a plníte sny i peněženky jiným lidem…

Ale strávíte s tím stejný čas, stejnou námahu a energii,
jako když do dáváte sami na sebe na té správné straně
cash-flow kvadrantu. Která to je?

Tak, teď si říkáte – jaká moudra to tady do nás ten Jirka sype?

Mu se to říká, když je za vodou a na PRAVÉ STRANĚ. Má to lehké, ale co my, v naší situaci? Jo, přátelé. Život je skvělý, ale není peříčko. Jsem si vědom, že složitosti života a nějaké ty menší či větší trable či překážky řešíme všichni. Nakonec i my, podnikatelé. Co na tom, že na naprostou většinu z nich si prostě zaděláváme tím procesem myšlení…

Píše mi hodně lidí.

  • Část z nich jsou podnikatelé, malí i větší, mikroživnostníci i majitelé větších byznysů – zejména o tom, že uvědomění o PRAVÉ STRANĚ je pro ně naprosto klíčovou záležitostí. Konečně vědí, kam směřují a kam jde jejich fokus.
  • Ale více lidí mi píše z té Levé strany cash-flow kvadrantu. Jsou to příběhy hrozné, některé dojímavé, někdy i povzbuzující. Nejvíce vět se točí kolem nedostatku peněz, času a životních průšvihů…

Ono to někdy vypadá tak, že já si žiju krásně, cestuju si po světě, užívám si svého ŽIVOTA NA PRAVÉ STRANĚ a prostě jen lidi inspiruji a motivuji.

Ale ono je to vážně i jinak, než si myslíte a někdy i docela těžké.

I na té PRAVÉ STRANĚ máme problémy, řešíme okolnosti, omyly i náročné akce. Jenže jak vyplývá z výše zmíněné myšlenky o nakládání s časem na Levé či Pravé straně, tak musím konstatovat, že za stejnou energii i čas jsme na té PRAVÉ STRANĚ podstatně lépe placeni. Někdy i za podstatně menší námahu.

Tak dost! Jak mi proboha toto pomůže?

Říkáte si někteří… Vždyť my jsme na té zatracené Levé straně a opravdu nevíme, jak z toho ven!

OK, povím vám pravdu. Je ta správná chvíle. Vím, jaké je to na Levé straně – byl jsem tam 30 let. Kdybych také neprožíval tu nudu a často beznaděj na Levé straně, nevím, co by mě motivovalo k tomu, abych opravdu zabojoval. Dnes už to vím a chci, abyste to věděli také. Proto pro vás chystám již brzy skvělé akce pro váš ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ! Ale nejdříve si dejme naději!

Jaké by to bylo, kdybychom nahlédli do vlastní budoucnosti? 

Mám pro vás dnes dvě zásadní inspirace – úkolpříslib, že se něco stane. Již brzy!

»  ÚKOL

Přečtěte si celý tento článek. Zamyslete se následně nad tím, v jakém stavu je váš život či podnikání a najděte paralely s tím mým. Nemyslím si, že by se v jistých fázích náš život příliš lišil.

Udělejte si chvíli pro sebe a zkuste meditovat, přemýšlet, či vezměte si do ruky tužku, papír, možná i kalkulačku a pusťte svou fantazii tímto směrem:

Zamyslete se na tím, jaké to asi je opravdu na té PRAVÉ STRANĚ? Jaké je to žít v lepším cash-flow (toku peněz), mít více času, svobody a nezávislosti. Neposlouchat šéfy a autority, mít svůj život pro sebe a své blízké. Nebojte se fantazii popustit.

Některé z těchto myšlenek se totiž uskuteční!

»  PŘÍSLIB

Příští týden, již za pár dnů, se něco stane. Pro některé z vás připutují pro vás zcela převratné myšlenky a inspirace. Poznáte opravdu, jaké jsou rozdíly mezi Levou a Pravou stranou cash-flow kvadrantu a ona tajemství, které vám systém zatajil.

Udržujte svoji pozornost a koncentraci ve bdělém stavu. Již začátkem týdne vám prozradím datum premiéry malé akce, která pro vás může být zcela převratná! Bude to něco, v co možná někteří z vás doufáte!

Vím, že jsem tajemný jako hrad v Karpatech, ale je čas na moje přiznání a osobní sdělení… Zjistíte, ve kterých fázích byly naše osudy podobné a kde se rozešly.

Zde je naše dnešní rovnice:  Úkol + příslib + akce = NADĚJE

Dáme ji?

Nahlédněte do své budoucnosti.

BudoucnostMožná zítřejší den, následující týden, měsíc či celý rok bude pro vás cca stejný, jako je ten dnešní, nebo jaký byl včerejší. Pokud je dnešní den opravdu ten den s velkým D, ten opravdu dobrý, jak to máte rádi a pokud takové budou i dny následující, je to v pořádku. Možná teď čtete zbytečně. Ale nakonec – a proč by to vše nemohlo být ještě lepší?

Nezměna znamená setrvalý stav. Popravdě, neumím si jej představit ani u sebe. Pořád se kolem mě něco děje, pořád roztáčím ta soukolí akcí, aktivit i změn. Život je krátký a čas máme jenom jeden. Jak s ním zacházíte vy?

Pokud jste podnikatelé, potom víte, že vaše budoucnost bude zcela jistě jiná, než je dnešní stav. Podnikání a svět na PRAVÉ STRANĚ jsou velmi dynamické prostředí. Věci se dějí podle našich myšlenek i vnějších okolností. Podnikatelé denně hrají své hry o budoucnost. Pokud jsou ty hry na vědomé úrovni a se znalostí tajemství z Pravé strany cash-flow kvadrantu, potom mají naději na to, že vše bude lepší a jejich byznys poroste.

» Co se milí kolegové podnikatelé stane s vaší budoucností, když do ní vědomě zakomponujete naše tajemství efektivního nakládání s časem?

» Jak vylepšíte svoje cash-flow, když si s kalkulačkou spočítáte vám známé pákové efekty v podnikání a přidáte do procesů Pravidlo 80/20…

» Vy jistě tušíte, nebo spíše víte, že potom se vašemu podnikání bude dařit lépe.

Panacek-napadA co když milí kolegové podnikatelé přidáte digitální marketing, používání tuzemských i zahraničních avatarů a vaše cesta bude lépe promyšlena… Budoucnost děláte dnes. Ve své hlavě dnes a denně projektujete všechny akce a všechna rozhodnutí, která vám zítra budou ovlivňovat nejen toky peněz, ale i úroveň svobody a užívání času. Přece neděláme jen pro peníze! Máme je rádi zejména proto, že díky jim můžeme budovat, přetvářet svět kolem sebe a žít svůj ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Na chvíli se tedy zastavte a nahlédněte do své budoucnosti, jaká bude, když do ní vědomě  a naplno přidáte naši sérii tajemství z PRAVÉ STRANY.

A co ostatní? Garantuji vám, že pokud si teď v tuto chvíli naprojektujete jen zlomek toho, co již víte o tajemstvích z Pravé strany, do své budoucnosti, začnete být nadšeni a vylepšíte si neděli. Po lepší neděli budete mít lepší pondělí a tak dále. Bude vás to motivovat k akcím a nakonec to dáte správným směrem. Pokušení PRAVÉ STRANY je příliš velké.

Takže to je pro vás takový dnešní úkol →

zklidněte mysl, udělejte si čas pro sebe, klidně si k tomu vezměte papír, záznamník, kalkulačku, zapisujte si a spusťte autonomní brainstorming – bouři mozku. A zjistíte, že vaše budoucnost může být úplně jiná a že se o tom rozhoduje ve vaší hlavě!

Příležitost pro opravdu lepší budoucnost na Pravé straně přijde již brzy! Hlídejte si blog i zprávy!

Uff… Pokud jsem vás alespoň trochu inspiroval, děkuji vám za tuto příležitost!

Dnes vám přeji krásný den!

Jirka Mazur


PS: Už máte informace o kurzech z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?

Pokud ne, zde jsou:

Online kurzy z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

MÁTE POSLEDNÍCH PÁR HODIN NA TO, ABY JSTE SE PŘIDALI A OBJEDNALI SI KURZ!

VÍCE SE O KURZU DOZVÍTE ZDE:

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře