Všední den podnikatele na PRAVÉ STRANĚ

Přátelé, tady Jirka Mazur a zdravím vás z takového krásného parku v městečku Elche někde u Alicante na jihu Španělska:

Mám pro vás krátký článek a k němu krátký příběh a dovětek.

Dnes vám v článku odhaluji, jak může vypadat všední den takového malého středního podnikatele, jako jsem já. Jak může vypadat den na PRAVÉ STRANĚ, kdy kombinujete práci, peníze, seberealizaci, svoje poslání s tím, co chcete prožívat, tzn. radosti, cestování, užívání si života, relax a do toho samozřejmě, když se zadaří, tak patří i ti přátelé, rodina, zdraví a všechno ostatní.

Výsledek je něco jako šťastný a lepší život. Ne, že bych toho už dosáhl, ale cítím, že jsem na správné cestě a vím, že se s vámi chci o tu cestu podělit.

To znamená, že to co sdílím v tomto článku je profil běžného dne, který vede k tomu, že ten život následně je o něco lepší. Je to soubor akcí, které vedou k lepšímu vnitřnímu pocitu, k lepšímu nastavení, k dobudování správných emocí k tomu, aby ty myšlenky šly ze srdce přes hlavu směrem k vám a aby pro vás měly užitek!

Jsou to inspirace ze všedního dne malého středního podnikatele, který si prostě užívá na svojí, já nevím, dejme tomu páté nebo osmé dovolené v letošním roce a zároveň vám chci vysvětlit, jak se z takové dovolené dá podnikat, jak se dají rozpohybovat peníze, jak můžete komunikovat některé věci svým klientům, tedy lidem, které máte rádi.

Moc vám děkuji, že to pro vás můžu udělat a teď se začtete do toho článku!

 • Podívejte se na akce běžného všedního dne někde na jihu Španělska.
 • Představte si, že takových dnů můžete mít padesát, sto nebo třeba i dvě stě během roku.
 • Představte si ty situace, že váš život není pouze o práci a o penězích a že můžete ten život a ta nastavení v hlavě změnit tak, aby se ty peníze vyráběly jaksi mimochodem a aby prostě proudily.

Jsem nadšen, že dnes, včera i po celý týden ke mně ty peníze proudily. Ukáži vám zde screen, dejme tomu ze série objednávek, které mi přišly během týdne, kdy jsem tady u Alicante, v městečku Altea, na tom nádherném pobřeží Španělska a užívám si překrásné dny:

Poznámka: Myslím, že screen za 3 dny flow stačí, během dovolené mi na automat napadalo cca 140 objednávek na moje produkty…

 

Jak se takové peníze online vyrábějí?

Pokud vás to bude zajímat, tak se dozvíte i to, jakým způsobem se takové peníze vyrábějí, jak se vyrábějí myšlenky, jak se ty myšlenky monetizují. Jak to souvisí s tím naším vnitřním nastavením a cestou k lepšímu životu. A také vám dám několik tipů pro řízení, organizování svého podnikání odkudkoli ze světa. Prostě dneska trčet někde ve fabrice, v kanceláři…

Jasně, vím, že to mnozí lidé musejí dělat, že k tomu jsou předurčeni. Ale všichni z vás určitě ne. Takže vy, kteří v sobě máte cit pro svobodu, čas pro sebe, štěstí a seberealizaci, máte navíc. Pokud cítíte, že chcete změnu, tak přesně pro vás je tento článek a moje návody. K těm návodům se dostanete postupně, mimo jiné i v kurzu zdarma, který pro vás chystám.

 

Takže přátelé šup na to. Jsem rád, že vám to mohu předat!

Hlavně to prosím neberte tak, jakože se chlubím. Je to inspirace. Já se nerad chlubím a nerad ty věci sdílím až tak intenzivně. Ale věřím, že když ta inspirace, ty AHA momenty k některým z vás přijdou, že vám to prostě pomůže. To je smyslem. To je smylem tohoto článku, této akce. Díky, že jsem vám to mohl takhle naservírovat, mějte se krásně, tady Jirka Mazur, jižní Španělsko, září 2018. Užívejte života!


 

Pár předpokladů pro takový všední den podnikatele na PRAVÉ STRANĚ:

V den, kdy mě napadlo pro vás natočit toto videjko a napsat vám více k tomu, jak může vypadat takový všední den podnikatele na Pravé straně, jsme trávili společný čas se ženou na jihu Španělska v regionu Costa Blanka kolem Alicante.

V rámci seberealizace a toho, co nás baví, rádi společně cestujeme. Většinou i s dětmi, ale tentokrát jsme si užívali sami. Takového cestování si běžně užíváme 15 až 20 týdnů v roce. Možná se mě teď zeptáte, kdy tedy pracuji a vydělávám peníze na ten „lepší život“.

Klic k uspechu

Klíč k úspěchu

✅ Lidé na Pravé straně si vydělávají peníze procesem přemýšlení. Monetizují myšlenky. Monetizují svoje sny, vize a nápady. Energii snění přeměňují v plán a akci kdykoliv, kdy na to mají flow, chuť, čas… Vlastně – podnikatel by na toto měl mít čas kdykoliv. Ale o tom si povíme v kurzu…

Proto já osobně někdy nerozlišuji práci, relax, odpočinek. Dělám to, co mě baví. Baví mě to, co dělám. Miluji to, co dělám – asi na rozdíl od 80% lidí na Levé straně… Tak to má nastaveno většina podnikatelů. Předpoklady jsou podobné, pouze prostředí pro monetizaci myšlenek se různí.

Dovolená, relax, čas pro sebe i blízké – to je mimo jiné skvělé podhoubí pro zrod myšlenky, nápadu, pro flow. Těžko odoláte lehké práci na dovolené, když to flow přichází. Na druhé straně, když cestujete 15 – 20 týdnů v roce, těžko se vám bude chtít jenom tak poflakovat a odpojovat mozek od svého flow, které máte rádi!

Pokud děláte věci, které děláte rádi a od srdce, jde to flow snadno. Na dovolených tvořím rád, jiné prostředí, zážitky, místní jídlo, kultura, příroda, pěkné večery, moře, hory – vše prostě inspiruje. Věci se potom derou na povrch.

Všední den podnikatele na PRAVÉ STRANĚ:

Posláním tohoto blogu, mých článků a programů je žhavit témata podnikání, cílů a plánů

ve spojitosti s tím, jak dosáhnout pocitů štěstí, uspokojení z výsledků a startujeme něco, jako…

♨ Můžeme si definovat různě, co je to štěstí, nebo jak si představujeme lepší život. Jedno je ale jisté – aby vše bylo tak, jak chceme, musíme pro to něco DĚLAT! Pasivitou, čekáním, ne-akcí, odkládáním, výmluvami – proč to teď nejde a podobně, se nic neuděje.

 

Co jsem dělal během pátečního dne pro svoje štěstí a lepší život?

Užíval jsem si se svou milou ženou pěkné ráno, udělala mi bezva zdravou snídani na balkóně s úchvatnými výhledy na moře a lagunu Alga river.

👉 Stačil jsem si udělat jedno krátké video u laguny do nového kurzu. Pěkné flow z hlavy…

👉 Potom jsme se vydali na výlet do překrásného městečka Elche – je to kus opravdové historie i moderního města.

👉 Navštívili jsme krásný městský park, palmové háje, které jsou na seznamu Světového kulturního dědictví.

👉 Vylezli jsme spoustu schodů na věž místního chrámu s perfektní vyhlídkou. Těch schodů bylo opravdu hodně 🙂

👉 Obídek jsme si dali opravdu lehký a výborný někde na náměstíčku plném palem, zeleně a barev.

👉 Odpoledne jsme ještě v Altei zvládli koupání v moři, které je teď v září krásně prohřáté.

👉 Večer byly ještě bublinky – místní CAVA a večeře v kouzelných uličkách staré Altei v naší oblíbené restauraci.

No co budu více povídat – prostě jsme si užili krásný poslední den…

Škoda, že byl poslední. Ale vím, že nás ještě čeká řada skvělých podzimních akcí a zejména víkendová zahradní párty u nás v Praze…

 

Co se stihlo během dne byznysově?

▶ Ráno mi do FAPI naskákala obvyklá porce objednávek na automat. Mám tuto vychytávku v podnikání rád. Není jediný den, kdy by objednávky nepřišly. Obvykle je to tak 10-25 kousků, někdy i kolem 70 – po ránu vždy povzbudivé. Do toho sem tam ještě něco přes den.

▶ Během dne odešly do mých databází řádově 3-4 emaily na automat. Šly do programů burza, 4 TÝDNY FREE, mezitím odcházejí emaily na automat do probíhajících kurzů…

▶ Podařilo se mi v Elche natočit základ pro 2-3 videjka plus toto ke článku. Moc práce to nebylo, jelikož točím zpravidla bez větší přípravy a scénáře ve stylu – Co na srdci ⇒ to na jazyku. Mimochodem mám o tom jednu část v novém kurzu…

▶ Odkomunikoval jsem pár emailů po ránu, přidal 2-3 posty na Facebook, probral s kolegy přes Slack pár věcí do byznysu, dohromady to bylo na cca 30 minut.

▶ Během dne se mi do byznysu vygenerovalo cash-flow kolem pár desítek tisíc, během dovolené pak ve stovkách.

▶ V době naší dovolené jsem položil základy pro rozpohybování téměř 1 miliónu korun do budoucího online byznysu.

Můj tip pro vás: Každý den udělám nejméně jednu konkrétní byznysovou akci pro rozpohybování peněz. Proto mi každý den nějaké peníze do cash-flow přicházejí. A to bez ohledu na pracovní nasazení. Vše je pouze o procesu myšlení…

 

Ten den i týden na jihu Španělska jsme si opravdu užili!

Skvělý relax, odpočinek, hodně zážitků, výlety, procházky kolem moře, laguny i staré město. Do toho skvělá gastronomie, hodně mořských potvůrek na talíři a místní skvělé bublinky, Cava… A ještě koupání, plážování, romantika.

To, že se v rámci toho daří dělat produktivně i podnikání, to mě v kombinaci naplňuje.

 • Dělám to, co mě baví.
 • Miluji to, co mě baví.
 • Mám rád lidi, pro které mohu sdílet to, co je mým posláním.
 • Mám kolem sebe opravdu ty nejlepší lidi a dělám pro ty nejlepší lidi. A někteří dělají pro mě.
 • Tak to prostě chodí, takový běžný den na PRAVÉ STRANĚ.

Jasně, někteří si pro sebe asi říkáte: „Mám prostě klasický byznys a málo času. Musím honit zaměstnance, dodavatele, zakázky…“ Víte co? Mezi mými přáteli jsou desítky takových, co mají i ty klasické byznysy. A popravdě, užívají si někdy ještě více, než já. A řídí svoje podnikání na dálku. Vše je o způsobu myšlení, o procesech. A o získaném času a svobodě!

Ano, je možné, že někoho by takový den nenaplňoval. Někdo to má rád workoholicky, nekompromisně. Jiní mají tak málo dovolené a volna, svobody na příděl, že na nějakou práci či komunikaci online ani nepomyslí.

Já, když cestuji a prožívám ty krásné věci, rád je sdílím. Nejen s tím, s kým cestuji. Ale i s těmi, které mohu inspirovat. Sdílení je důležitý nástroj v podnikání a má v sobě úžasné pákové efekty…

Díky za to, že jsem se s vámi mohl podělit.

Pokud to bude mít smysl, udělám to zase a rád.

Nyní vás ale chci pozvat do dění v naší Facebook skupině ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, kde pro vás chystám zdarma online kurz, který ve své podstatě pojednává o všem, o čem je tento článek. Mimo pěkné porce osobního rozvoje z PRAVÉ STRANY dostanete i konkrétní návody a postupy.

✅ Budou o tom, jak dělám některé věci ve svém podnikání a předám návody, které se vám budou hodit.

✅ Proberu s vámi detailně, jak tvořím tento kurz, jaké používám nástroje, postupy, jak postupně monetizuji myšlenku.

 • Myšlenka vzniká zdánlivě z ničeho.
 • Potom se z ní urodí něco a následně mnoho.
 • To je proces tvoření, ve kterém vznikají peníze, čas a svoboda.

✅ Vstup do akce je jednoduchý. Prostě se k nám zdarma přidejte na Facebooku do uzavřené skupiny.

Za pár dnů začínáme!

Pro účast v online kurzu Cesty k lepšímu životu se přidejte zde: 

Čekáme vás na druhé straně!

Upozornění: Při vstupu do FB skupiny vás čekají 3 malé otázky. Fejkové a podivně vypadající profily budou odmítnuty!

 

🏝 A ještě pár fotek z „pracovního“ všedního dne podnikatele na PRAVÉ STRANĚ. Pro inspiraci… I tento den rozpohyboval pěkné flow, i cash-flow… Jirka Mazur

 

 

 

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře