Cesty k lepšímu životu KURZ ZDARMA!

Vize, sny, myšlenky, plány, cesty, akce, úspěchy…

Kdo někdy nezatoužil po těchto věcech? Ano, je jasné, že toužíme po štěstí i po lepším životě. Je jasné, že někam směřujeme a toužíme po času pro sebe, po větší porci svobody. A k tomu směřuje i můj dnešní článek a pozvánka!

Cesty k lepšímu životu! Připravuji pro vás online kurz zdarma, protože vím, že to mnohým z vás pomůže. Že vás to nakopne správným směrem. Že to otevře nové příležitosti, šance, změny. Zde je moje pozvánka, více si přečtěte níže pod videem!

Zvu vás zdarma do akce a online kurzu Cesty k lepšímu životu:

 

Ano, je jasné, že toužíme po štěstí i po lepším životě. Toto je motor našeho života a podstata motivace. Jen je třeba, aby ten motor fungoval správně a ve prospěch našeho já, ve prospěch vysněného a realizovaného světa. Je jasné, že někam směřujeme a toužíme po času pro sebe, po větší porci svobody. Také…

…chceme lepší vztahy, chceme zdraví, chceme peníze!

Uf! I peníze? Jasně, vše souvisí se vším. Ale to štěstí a lepší život, okolnosti existence, naplnění – to je to, co nás spojuje a je jedno, na které je to straně cash-flow kvadrantu. Jsou to existencionální otázky a řešíme je všichni!

Štěstí a lepší život, to jsou kategorie, které můžeme na Levé či Pravé straně vnímat na jedné straně různě a na straně druhé – pocitově to bude vždy podobné. Uvědomujeme si, že nestačí pouze rozhodnutí ve stylu – jdu na své, jdu podnikat a prostě hledám ty návody…

🍀 Znám osobně desítky podnikatelů, kteří nemají otázky štěstí a lepšího života vyřešeny. Žijí v lepším cash-flow, v jistém naplnění svého poslání, ale touha po štěstí a lepším životě je stejně silná jako u jiných lidí. Prostě je třeba vzít věci za správný konec, pochopit, kde je řešení, a udělat změny, udělat to, co je třeba! Posune to život, byznys, peníze a dá nový level času pro sebe, svobodě i seberealizaci.

Rozhodl jsem se, že vám přiblížím něco jako „cesty k lepšímu životu“  jinak, z pohledu oné Pravé strany. Ale návody pro použití budou univerzální pro všechny. Zvu vás tentokrát do akce ZDARMA. Specifické prostředí, kde se bude easy online kurz odehrávat, bude naše uzavřená skupina na Facebooku.

👉 Osud mi mnohokráte přivedl do cesty lidi, kteří mi pomohli.

👉 Osud mi mnohokráte ukázal cesty tam, kde jsem to nečekal.

👉 Mnohokrát jsem dostal příležitost, šanci, možnost – o které jsem předtím netušil.

✅ Prostě to berte tak, že se vám stane něco podobného. Jediné, co musíte udělat, je – PŘIDAT SE a zúčastnit se!

A ještě maličkost:

Musíte následně opravdu udělat to, co je třeba, aby váš život byl lepší, více naplněný. Je to takové nakopnutí ke štěstí, pokud správně pochopíte a pokud správně uděláte to, oč se s vámi chci podělit!

Pro účast v online kurzu Cesty k lepšímu životu
se přidejte do naší FB skupiny Tajny Klub ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. 

Čekáme vás na druhé straně!

Upozornění: Při vstupu do FB skupiny vás čekají 3 malé otázky. Fejkové a podivně vypadající profily budou odmítnuty!

Varování: Jisté věci, když na ně zaměříte pozornost, vám změní život k lepšímu! Neříkejte, že jsem vás nevaroval předem!

A ještě malá doporučení pro ty z vás, kdo jdete na Facebook poprvé!

📌 Internet je plný návodů k tomu, jak si založit FB profil. Pokud některý z nich chcete, stačí zadat do vašeho vyhledávače něco jako sousloví „návod na založení profilu na facebooku“ či něco podobného. Zobrazí se vám spousta návodů a postupů, jistě to zvládnete!

📌 Nejjednodušší je zadat si přímo stránku www.facebook.com a založit si účet, osobní profil. Postup je jednoduchý a intuitivní. Nezapomeňte přidat fotečku a pár slov o sobě – vzbuzuje to důvěru.  A potom se prostě přidejte k nám.

♻ Rozkoukejte se, přidejte se do diskuze, ptejte se, něco hezkého nám napište do svého prvního komentáře!

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Podnikatel a autor programů z edice a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

 

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře