Detox z Levé strany s Andy Winsonem

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, život v podnikání, cesta podnikatele…

Možná jen vyzkoušet ten pocit, když prodáme dobře, či skvěle to, co umíme. Když prodáme to, co nás baví a ono to lidem kolem nás přinese užitek. Když prodáme dobře sami sebe a lidé prostě koupí – službu, věc, servis, dobrou radu, expertní záležitost, cokoliv…

To je poslání byznysu a vzájemné interakce mezi lidmi. Prodáváme, i když nepodnikáme. Jak dobře prodáme, tak dostaneme. První dojem, poslání, předat cokoliv tak, aby to bylo s důvěrou přijato. Pro peníze, pro dobrý pocit, pro výsledek. Mistrovství v prodeji předurčuje hodně v našem životě i podnikání.

Vlastně spontánní rozhovor, který jsem před pár týdny na sklonku léta udělal s Andy Winsonem, není až tak o podnikání. Také není o prodeji. O tom čase jsem se svými kurzisty z programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ řešil, jak a proč opustit komfortní zónu Levé strany. Jak detoxikovat hlavu zaplevelenou vzorci a návyky Levé strany.

A když si to spojím s mistrovstvím v prodeji, což je program, který v těchto dnech Andy řeší na internetu, dává mi smysl to, že něco, jako Detox z Levé strany souvisí se schopností prodávat… Prodávat z Levé strany, byť i mistrovským způsobem, je méně výnosné, efektivní a hůře odměňováno, než dělat totéž z naší Pravé strany, to jest v rámci podnikání. Co myslíte vy?

V den, kdy jsem přemýšlel nad obsahem části kurzu Detox z Levé strany, jsem měl v Praze „nečekanou“ návštěvu. Na pokec a plány se ke mně stavil můj dobrý kamarád Andy Winson. Andy je skvělý spíkr, motivátor a mistr osobního rozvoje. Oba jsme tak trošku někde jinde v tom, jak pracujeme s lidmi i zaměřením. Přesto nás hodně spojuje.

Tak se podívejte na improvizovaný rozhovor udělaný venku v přírodě. Trošku ruší provoz za zahradou, občas nějaké ty šumy kolem a prostě je to takové autentické… Bez přípravy. Ale obsah a sdělení jsou určitě zajímavé. Já se ptám Andyho na dnešní téma. Andy netuší, o čem je můj kurz a téma DETOX Z LEVÉ STRANY. O to více jsou jeho vhledy více zajímavé a doplňující.

Videjko má 40 minut, my to kratší s Andym neumíme a baví nás to. Toto videjko berte jej prostě jako nečekanou prémii. Posuďte sami!

Jirka Mazur a s pozdravy všem Andy Winson!

Detoxikace z Jirkovy zahrady a Andyho hlavy:

 

Ještě přidám dnes malou prémii!

Andy spustil v těchto dnech sérii videí zdarma v rámci programu MAJSTER PREDAJA. Říkám si, že nic nepokazíte, když se na to kouknete!

Webinář ze série MAJSTER PREDAJA se bude konat 20. září od 19:30 zde:

»» 6 klíčových etap úspěšného prodeje!

Doufám, že bude minimálně tak výživný jako náš improvizovaný rozhovor!

V mezičase se podívejte na sérii videí zdarma k celému programu MAJSTER PREDAJA, která byla již zveřejněna! Předpokládám, že jsou k mání jen dočasně. Pár zajímavých tipů a inspirací zde jistě najdete!

Za mě – díky Andy, dobrá práce!  Jirka


 

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře