5. Tomáš Gřešek na víkend :-)

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY


 

Tomáš Gřešek & jeho kuře a prase

Odlehčené videjko na víkend :-).

 

Tomáš Gřešek – podnikatel

Poradenství, školení – workshopy, koučing – facilitace, týmová optimalizace, moderace, benchmark index… To je výčet činnosí na Tomášově blogu:

www.tomasgresek.cz

Co říct k Tomášovi?

Zkušený podnikatel a příjemný člověk. Známe se tak 2-3 roky z oblasti infomarketingu i osobních byznysových setkání a různých VIP akcí. Vše o Tomášovi se přečtete na jeho pěkném a profesionálním blogu :-). Jsem rád, že se Tomáš jako zkušený podnikatel přidal do mého kurzu a že se mu líbí.

Prozradím jen, že inspirace je oboustranná a já se těším, až v Business verzi našeho kurzu provětráme téma MYŠLENKOVÉ MAPY v podnikání a jistě i další :-).

Ve čtvrtek 12. listopadu večer byste Tomáše Gřeška měli viděl na mé poslední DigiPárty!

A ještě přidávám skvělý Tomášův článek na téma našeho kurzu. Přiznám se, že jsem jej objevil náhodou. Díky za něj, Tomáši!

cervena_sipka_mailŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ – BUSINESS

Tomas-Gresek-blog

A Tomášova reference, kterou šupnul i na FB, mě opravdu dostala.

Ponechávám bez komentáře…

Reference na kurz
ŽIVOT NA PRÁVÉ STRANĚ – BUSINESS
Aneb
Český Kiyosaki – Jiří Mazur v Akci.

Rád inspiruji lidi a sám jsem rád inspirován.

Jsem vizionář a mám rád nové výzvy a sleduji inovativní trendy.

Proto sleduji online podnikání a zejména vzdělávání. Trh je v Česku přesycen různými online kurzy. Online produkty nejen sleduji, ale i kupuji. Bohužel musím konstatovat, že většina kurzů slibuje zázraky v osobním životě, i v podnikání. Řadu kurzů nabízí lidé, kteří nikdy nic nedokázali a mají jen drzost nabízet převzaté informace.

Jejich kurzy jsou pak plné …. slibů, obecných teorií, šarlatánských pseudopostupů a na konci jsou nešťastní účastníci.

Zúčastnil jsem se kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, úspěšného podnikatele Jiřího Mazura. Tento kurz je z mnoha pohledů výjimečný. Autor – Jiří Mazur má za sebou úspěšnou podnikatelskou historii. Jirka Mazur je velmi inovativní a pragmatický člověk, který dokázal v kurzu spojit účinné postupy (teorie) se svými podnikatelskými a manažerskými zkušenostmi a zároveň využil současných technologických trendů (online vzdělávání, automatizace, internet).

Kurz je zpracován tak, že mu je schopen porozumět skoro každý. U nás to zasáhlo celou rodinu včetně dětí (dcera má 18 – studuje soukromou podnikatelskou školu a syn má 10). Část kurzu jsme společně poslouchali při cestování autem na naší dovolené. Dcera Míša, která již několik let úspěšně publikuje na internetu, prohlásila, že ji kurz dal mnohem více než čtyřleté studium na „podnikatelské škole“. Našeho syna to ovlivnilo natolik, že se rozhodl žít na pravé straně a ve svých 10-ti letech rozjel své první podnikání  – natáčí videa a publikuje je na youtube. (Za měsíc vydělal svůj první dolar!)

Kurz je srozumitelný pro široké spektrum lidí, ale přínosný je zejména pro ty, kteří chtějí něco dokázat a jsou ochotni pro to něco udělat. Jsou ochotni a schopni jít do akce. Toto velmi dobře JIŘÍ MAZUR podpořil v průběhu kurzu „akčními výzvami“ a VIP síťováním.

Mně kurz přiměl zastavit se, přehodnotit priority, fokusovat se na důležité věci a taky si najít nové partnery a spolupracovníky.

Jirko Dík!

Tomáš Gřešek
www.tomasgresek.cz

 

Tolik vše pro inspiraci. Díky za přízeň.

Dotaz – kdo chce, abych taky o něm napsal článek na blog? V mém programu máte šanci!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře