Tajemství přitažlivosti & KJMP

Tajemství zákona přitažlivosti
&
KDE JSOU MOJE PENÍZE?


Možná řešení a akce dnes – máte je dole v závěru článku..!

Věci, témata, myšlenky a akce někdy není třeba vymýšlet složitě.

 • Prostě se dějí. Dějí se spontánně, gravitací.
 • Dějí se správným směrem, pokud je jim uvolněn prostor.
 • Dějí se správným způsobem, pokud jsou ve správném flow.

Stejně tak není třeba složitě vymýšlet podnikání, peníze, flow – pokud tomu dáme ty správné myšlenky.

Před pár dny jsme cestou z Amedu do Canngu navštívili krásné místo UJUNG WATER PALACE. Dřívější sídlo královské rodiny, dnes místo, které navštěvují místní i turisté, má svoji mystiku a historii. Je jenom kousek od moře. Velké zahrady, jezera a na nich vodní paláce oddělené mosty. Zákoutí, chrámky, sochy, tropická zeleň a atmosféra něčeho, co visí ve vzduchu…

Tomu všemu na obzoru vévodí třitisícová sopka Gunung Agung, která nejen toto místo, ale i celé východní pobřeží Bali zpustošila v roce 1963. Naštěstí je v nás lidech něco, co se nevzdává, tvoří a vytváří výzvy. Balijci svou výzvu uchopili a UJUNG stojí v plné kráse a rozdává sílu, relax i inspirace místním i nám, kolemjdoucím.

Téma Tajemství přitažlivosti nebylo v plánu.

Ale prostě si mě přitáhlo. Jisté místo mě svojí gravitací zachytilo. Vytáhl jsem iPhone a selfie a aniž jsem věděl, co vám řeknu, slova se dala do pohybu. Bez plánu, bez scénáře, prostě proud myšlenek vyšel tak, aby se silou přitažlivosti dostal k vám.

 • Tak se věci prostě dějí.
 • A dějí se tak i v životě a v podnikání.
 • Je dobré jim rozumět, využívat je a být v souladu.

Nerad pouštím do byznysových témat esoteriku a věci, o kterých tuším, že ne všichni je pochopí. Ale pokud vím a mám na sobě v bezpočtu příkladů odzkoušeno, že fungují a vím, jak fungují, přeložím je do srozumitelného jazyka a pouštím je dále. Zde jsou některé…

Tajemství přitažlivosti a pár úvah z UJUNGU:

 

Jak vedle sebe fungují

TAJEMSTVÍ ZÁKONA PŘITAŽLIVOSTI A OTÁZKA KDE JSOU MOJE PENÍZE?

Vcelku jednoduše. Není to nějaká mystika či esoterika, ale prostě chemie a zejména fyzika.

Zákon gravitace je základním zákonem, který vytváří náš svět, náš vesmír. Gravitace přitahuje k sobě věci, hmotu, energii i myšlenky. Ano, zcela jistě i myšlenky, neboť ty jsou projevem energie. Svět mystiky i jemnohmotný svět fungujícího vesmíru jsou propojeny a fungují v jednom mechanismu.

Poprvé s tímto zákonem přišel William Walker Atkinson v roce 1906. Je to základní zákon v oblasti myšlení, tak jako je například zákon gravitace v oblasti fyziky. Přitahujeme věci, po kterých toužíme nebo kterých se obáváme. Z tohoto zákona neexistuje výjimka, i když bychom si to někdy přáli.

Zákon přitažlivosti je neutrální a nerozlišuje, zda vysíláte pozitivní nebo negativní energii, prostě jen reaguje na to, co vyšlete. Kdykoliv něčemu věnujete pozornost, Vesmír vám to znásobené vrátí.

Knihu či film Tajemství, The Secrets, znáte?

Tajemství zákona přitažlivosti – jde o mystiku, esoteriku, nebo fungující realitu? Zákon přitažlivosti je zákon, který funguje ve Vesmíru stejně jako zákon gravitace. Zatímco považujeme za samozřejmost, že zákon gravitace funguje a nijak ho nezpochybňujeme,  zákon přitažlivosti mnoho lidí považuje za výmysl a tvrdí, že jim nefunguje. A také předpokládám, že mnohým z vás ta „tajemství“ moc nefungují, nebo fungují jinak, než byste si přáli.

Opravdu se zde nebudu zabývat podstatou ani polemikou kolem těchto otázek. Jenom připomenu pár faktů.

» 80 % lidí úvahy o zákonech přitažlivosti či mystice „Tajemství“ buď neví, nebo ji apriori neřeší.

» 20 % lidí téma zná, zkouší… Ale jenom 20 % z oněch 20 % chápe, jak věci fungují, jak se věci dějí… To dává výsledná 4 % !!!

» Tápajících je hodně, doufajících ještě více. A potom je skupinka těch, co prostě „přitahují“ :-).

Co vám říkají tvrzení:

 • Co si lidská mysli umí představit, toho může dosáhnout!
 • Když máte inspirující myšlenku, musíte jí věřit a jednat podle ní…
 • Ať si myslíte, že to dokážete, nebo ne… Vždycky budete mít pravdu!
 • Naše myšlenky a moc vycházejí zevnitř a můžeme je ovládat.
 • Vše, co jsme, je výsledek našeho myšlení.
 • Všechno, na co myslíte dnes a co cítíte dnes, vytváří vaši budoucnost.

Graham Bell:  „Nedokážu říct, co je to za sílu. Vím jen, že existuje.“

Vše ve vesmíru je energie. Vše, co věci spojuje, je gravitace, přitažlivost.

Fajn, přeložme si to do našeho jazyka a do možných řešení.

Víte, že lidé na Levé straně prodávají svůj čas, talent či potenciál za peníze na BURZE PRÁCE. Na podobné úvahy nemají příliš čas. Ale pokud se jim věnují, nefungují jim.

Protože jejich pozornost, čas a svoboda patří jiným lidem.

Na Levé straně cash-flow kvadrantu se můžete snažit, doufat, modlit se, přát si jakkoliv a cokoliv a vaše možnosti věci ovlivnit jsou prostě malé. Dějům chybí fyzika našich tajemství z PRAVÉ STRANY, zejména možnosti pákových efektů, svobodného zaměřování pozornosti, koncentrace a dalších vychytávek. Jasné?

Budete-li na Levé straně řešit otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE, prostě se nadřete a ty peníze nepřijdou, přát si můžete co chcete a jak chcete. Je to prostě fyzika.

Na Pravé straně cash-flow kvadrantu lidé vydělávají peníze procesem myšlení a rozpohybovávají svoje cash-flow tím, že přetavují myšlenky a následné děje či procesy na peníze. Říkejme tomu monetizace myšlenek.

Je jasné, že myšlenkám se na Pravé straně cash-flow kvadrantu daří zejména proto, že zde mají prostor svobody, nezávislosti a nekonečného flow možností a příležitostí.

Řešíme-li otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE na Pravé straně cash-flow kvadrantu, možnosti i řešení jsou nekonečně větší a v zásadě i jednodušší, než jak to mají lidé na Levé straně.

Systém, pravidla a tajemství věci, jak fungují i svět, jak je odlišný právě na Levé či Pravé straně cash-flow kvadrantu – to jest buď neúrodná či hodně úrodná půda pro fungující Tajemství zákona přitažlivosti v praxi.

A je na každém, je to opravdu věc svobodného rozhodnutí, kde svůj život i podnikání realizuje.

Fyzika Tajemství Přitažlivosti v praxi.

Znát „tajemství“ a nebo jenom si přát, doufat a „přitahovat“ prostě nemusí stačit. Většina lidí na to přijde a vzdá to. Možná je problém i v tom, že si zároveň přejí velké množství věcí, dějů i okolností, které jsou proti jejich vnitřnímu přání. Mysl je potom zmatena a prostě jejich život, zdraví i stav bankovního konta jsou výsledkem onoho zmatení myšlenek.

 • Neboť jak a o čem myslíme, tak se máme!
 • Používání onoho „tajemství“ v praxi má prostě svoji fyziku!
 • Kam směrujeme svoji pozornost, tam to roste!
 • Co děláme dnes, na co myslíme a jak se cítíme, tak se budeme mít zítra!

Co můžeme udělat pro sebe a řešení

otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE?

» V prvé řadě je naprosto nutné uvědomit si, že se můžeme a musíme rozhodovat samostatně, svobodně. Jinak do těch dějů a myšlenek budeme zasouvat a přitahovat myšlenky jiných lidí a výsledkem bude myšlenkové zmatení…

» Dále je třeba si uvědomit, na jaké straně cash-flow kvadrantu chceme žít, tvořit, přemýšlet a podnikat. Neboť na té Levé straně nikdy nebudeme mít možnost používat ani Tajemství přitažlivosti, ani sérii našich tajemství z Pravé strany…

Prostě svět na Levé a Pravé straně funguje jinak!

» Tajemství přitažlivosti je obyčejná fyzika a chemie. To, nač myslíme, jaké následné děje spouštíme, tak se věci, události a výsledky následně dějí. Jakou polévku si uvaříme, tak nám bude chutnat. Co zasejeme, to sklidíme.

» Přát si, toužebně očekávat či „přitahovat“ – opravdu nestačí! Je třeba zvednout zadek a jít do akcí!

Vzdělávat se :: správně se zaměřovat :: počítat :: dělat :: myslet :: rozpohybovávat :: přijímat :: dávat :: investovat…

Dělat peníze :: čas ::  svobodu :: svůj život :: svoje podnikání…

» Pokud jste pro výše uvedené rozhodnuti, potom můžete pracovat s Tajemstvím zákona přitažlivosti a ten vám bude fungovat správným způsobem.

» Ale bez akcí a rozhodnutí se nikdy nebude dít vůbec nic!

A jak potom na ty peníze?

Výše uvedené je samo o sobě podmínkou.

» Aby vám Tajemství přitažlivosti fungovalo, musíte

TO OPRAVDU CHTÍT + MUSÍTE PRO TO OPRAVDU NĚCO DĚLAT!

» Abyste pro sebe následně uměli řešit otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE, musíte rozumět fyzice peněz.

To jest, kde a jak se vyrábí peníze v podnikání!

 • Znáte Pravidlo 90/10? Víte, kde jsou vaše peníze? U kterých lidí, segmentu trhu?
 • Jaká tržní nika a příležitost vygenerují váš MILIONOVÝ POTENCIÁL?

Ano, většina lidí, která podlehne esoterice a osobnímu rozvoji všeho druhu, je náchylná věřit tomu, že v sobě musí objevit něco, jako talent :: vnitřní potenciál :: vnitřní bohatství  a musí se správně ptát a „přitahovat“. Proto i pozitivně myslí, přejí si, pracují na sobě… Někdy opravdu velmi intenzivně.

Někdy si říkám, kdyby stejně poctivě a intenzívně pracovali na odpovědi, KDE JSOU JEJICH PENÍZE, byli by možná již bohatí.

Protože peníze se nenacházejí v nás, ale kolem nás. Jsou všude kolem, proudí jako energie. Naše peníze mají jiní lidé.

 • Byznys a podnikání jsou o tom, jak se vyrábí peníze.
 • Byznys a podnikání jsou o tom, jak se usměrňují finanční toky do správného cash-flow.
 • Byznys a podnikání jsou o tom, jak řešit onu klíčovou otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE.

Budete-li mít sami sobě odpovězena svoje PROČ…

Proč to vlastně chcete, proč k sobě chcete přitahovat peníze, bohatství a co s nimi budete následně dělat, potom se ještě musíte umět rozhodovat pro život a podnikání na té správné straně cash-flow kvadrantu, musíte si osvojit tajemství byznysu, které v té knize či filmu The Secrets prostě chybí, následně musíte jít do akcí a prostě TO DĚLAT!

Tajemství zákona přitažlivosti v zásadě již tajemstvím není. Ale zůstává nepochopeno pro 90 % lidí.

Zůstává nepochopena právě ta byznysová podstata o tom, jak se dělají peníze v podnikání a jak se tvoří bohatství, třeba i téměř z ničeho.

Zamyslete se nad tím!

Jirka Mazur

Canggu, Bali


PS:

Pokud jste tedy dočetli až sem, Tajemství přitažlivosti pro vás funguje! Pokračujte a sledujte můj blog, zaregistrujte se do skupiny

cervena_sipka_mail-2KDE JSOU MOJE PENÍZE

Akce na 33 dnů v březnu, dubnu + přidejte se k nám na FB, odkaz získáte po registraci! A již za pár týdnů získáte příležitost jít do akce! V dubnu otevřu program, trénink a online kurz

KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILIONOVÝ POTENCIÁL

Hlídejte si moje emaily, zprávy na blogu i pozvánky do akce! Jirka


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře