2. Dny poté…

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY

Dnes pokračujeme druhým dnem – 14 dnů příběhů z Pravé strany. Koncept a program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ se stává fenoménem na čs. internetu, který sledují s napětím tisíce lidí. Možná mezi ně patříte i vy? Kdo ví…


Dny poté… Co se dělo po mých seminářích
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?

Stihl jsem letos udělat 3 živé semináře na téma ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Účast jsem korigoval do cca 50 lidí, abych se mohl alespoň trochu věnovat všem, nemám rád masové akce. Po každém dni nabitém informacemi, přednáškami a sdílením následovala VIP Párty a síťování…

Dny poté, po těchto akcích jsou vždy nabité emocemi,
nadšením, akcí a odhodláním!
Jsou to skvělé příběhy!

Co je to “síťování” a proč má název VIP? Oba termíny vycházejí z obsahu kurzu a programu. Vytváření efektivní sítě kontaktů, komunikace a sdílení zkušeností, know-how, obchodní komunikace, navazování efektivních kontaktů – to vše je cílem promyšleného síťování podle Pravidla 80/20, které je jednou ze strategických dovedností v podnikání a je obsahem jedné kapitoly kurzu.

Proč VIP? Jednoduché – v podnikání platí, že vítěz bere vše, je dobré učit se být na správném místě se správnými lidmi v pravý čas a probírat s nimi ty správné věci.

Účastníci seminářů a kurzu z Pravé strany a to i ti zkušení jsou nadšení z této možnosti a síťují ostošest… A navíc velmi rádi. Proto ke každé živé akci přidávám večírek – VIP síťování nebo VIP Párty… Navíc se kurzisti síťují a scházejí kvůli byznysu i sami, prostě se organizují přes FB skupinu. Například jsem včera zahlédl plán na březen – vinné sklípky na jižní Moravě. Budete-li uvnitř kurzu, můžete se přidat!

V rámci tří seminářů a tří neformálních akcí typu “VIP síťování” se v rámci  kurzu protly osudy a příběhy desítek, možná stovek lidí. A všechny se točily kolem podnikání a vychytávek z Pravé strany. Protože do podnikání patří nadšení, emoce i příběhy, některé reakce po akcích vám zde nasdílím.

Věřím, že vás budou motivovat k tomu, abyste se příběhů z Pravé strany aktivně zúčastnili spolu s námi a udělali pořádný upgrade svého podnikání!

Takže příběhů ze síťování a setkávání jsou za 6 měsíců stovky, vybírám některé z nich takto:

  1. Příběh nově přihlášeného účastníka Business verze kurzu Lubomíra Jelínka s netradičním videem :-).
  2. Odkaz na stránku s kupou nadšených referencí, článků a videí, které mi účastníci zaslali hned po prvním semináři v červnu!
  3. Přidávám pár FB postů jako první dojem z akcí… Jo – a včerejší článeček se týkal té poslední!

Programy z Pravé strany nejsou pouze online série článků a videí. Vtahujeme lidi do hry zvané podnikání akcí, výzvami, setkáváním a vzájemným sdílením. Jejich první projekty jsou již na cestě! Takže jdeme na to!

1. Pozitivní šoky a inspirace Lubomíra Jelínka

Lubomír se účastnil semináře ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ 9. 10. v Praze, asi některé věci opravdu nečekal. Jeho vyjádření k semináři mě potěšilo a video pobavilo :-).

Tady je Lubomírovo videjko k inspiraci i pobavení, překvapení z Pravé strany v praxi:

A co mi Lubomír napsal:

Dobrý večer Jirko,

Není u mě běžné, že bych reagoval na proběhlé akce, ale nyní jsem se rozhodl udělat výjimku.

Předem bych Ti ještě jednou rád poděkoval za zlatou cihličku s věnováním a pozvání na seminář a VIP party kurzu ŽNPS. Původně jsem chtěl jet jako obvykle ihned po akci domů, ale vzpomněl jsem si na Tvoje slova na některém z dávných webinářů, kdy jsi říkal, že když se nějaké akci zúčastníš, tak vždy jako VIP…

Tehdy jsem to vždy někde uvnitř komentoval, že Ty na to máš, máš na to čas apod. Vzhledem k souvislostem pořádané akce jsem se tedy rozhodl udělat výjimku a využít vámi doporučeného ubytování (i když ne zrovna levného) a akce se zúčastnit v klidu až do konce.

To, co se událo a možná ještě v důsledku toho všeho uděje nejenom v mé hlavě zřejmě zatím nedokážu odhadnout. Nejenom, že jsem si užil seminář v klidu (aniž bych musel myslet na provozní věci ve firmě, abych stihnul autobus, kdy odejít apod.), mohl jsem se plně soustředit a vnímat co říkáš a na to co se tam vlastně dělo, jaká byla atmosféra apod.

Samozřejmě jsem si užil i perfektně připravenou Párty s vynikající nabídkou. Byl jsem také potěšen, že jsi si udělal čas i na mé problémy s kterými se potýkám a děkuji za rady a inspiraci. Možná Ti to připadne zvláštní, ale já jsem v podobné pohodě snad ještě žádný seminář, školení, setkání nezažil – neabsolvoval. A již jsem jich absolvoval několik desítek.

Vámi doporučené ubytování z pozvánky mě však dostalo. Nemohl jsem pořádně usnout, honily se mi v hlavě myšlenky ze semináře, našeho rozhovoru, co udělat jinak, co nedělat vůbec… Při čekání až se venku rozední jsem si uvědomil, že plánovaný odjezd ve 12 hodin, kdy jsem se domníval, že bych mohl být dostatečně vyspaný, budu muset přebukovat na mnohem dřívější odjezd. Také jsem si přepočítával v hlavě, kolik mě stála minuta spánku a nebyla to malá suma vzhledem k tomu, že jsem skoro nespal. Ve 12,30 hodin jsem přijel do Brna, přečetl jsem cestou SMART BOOK a Tebou podepsané Kostky jsou vrženy. Ještě cestou domů v šalině jsem si začal psát požírače času… Chci věřit, že to tím neskončí.

Závěrem bych Ti rád poděkoval za velmi příjemné motivující, relaxační a věřím tomu že startovní dny na Pravou stranu, které si budu opravdu dlouho pamatovat. Z toho nevyjímaje i výborná jídla, sladkosti a pití v ne – neskromném množství. Poděkování patří v neposlední řadě i Tvé manželce a celému týmu za perfektní organizaci a velmi příjemné prostředí – atmosféru. Ostatním to možná přijde běžné, jsou na to zvyklí, ale já jsem si uvědomil řadu věcí, i když podnikám od revoluce, firma se rozšiřuje, ale stále to není podle mých představ.

Úplně naposledy Ti děkuji za zvýhodněnou nabídku do kurzu na Pravé straně, kam jsem se samozřejmě přihlásil a budu se těšit na zabydlení se na Pravé straně.

Přeji Tobě a Tvojí paní pěkný večer a ať se vám daří pozitivně ovlivňovat ty, kteří o to mají zájem.

Lubomír Jelínek

2. Co říkali účastníci o prvním semináři ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?

Tak tady máte odkaz na stránku:

cervena_sipka_mailCo říkali účastníci o prvním semináři ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?

Asi to nepotřebuje další komentář…

3. A ještě pár bezprostředních reakcí z Facebooku

Co říkáte, chtěli byste být u toho?

cervena_sipka_mailPřijďte si ve čtvrtek poslechnout na webinář & DigiPárty, jak na to!

seminář - facebook

seminář - facebook

seminář - facebook

seminář - facebook

seminář - faceboook

seminář - facebook

Jirka


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře