8. Dámská jízda na PRAVOU STRANU – Eva, Ivana a Iva

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY


Dámská jízda na PRAVOU STRANU – Eva Cabániková, Ivana Cikánková a Iva Mackovíková

Dneska zde umístím pár videí a článků. Jde o autentická vyjádření účastníků kurzu nebo jejich články na blogy. Nejde o žádná umělecká dílka, prostě jak to vyšlo, tak to vyšlo. Pamatuji si na svoje začátky, kdy jsem překonával jistou komfortní zónu a učil jsem se psát články na web, nebo točil první videa.

Obojí bylo celkem náročné, ale dnes jsem rád, že jsem se dal touto cestou. Moji kurzisti jsou někdy v podobné pozici, mají sice rozjeto svoje podnikání, ale co se týká internetu, často musí lehce překonávat sami sebe. A jak jste na tom vy a prezentace vašeho podnikání na internetu? Jste připraveni?

Eva Cabániková

Eva má zkušenost s rodinným podnikáním a vedle toho pomáhá začínajícím podnikatelům v oblasti účetního, daňového a právního poradenství. Sama říká, že ji kurz z PRAVÉ STRANY hodně nakopnul. Přeorganizovala si život i podnikání a výsledky se dostavují. Tak se podívejte, co sama říká:

 

Přidám dnes odkazy na dva pěkné články na téma kurzů z PRAVÉ STRANY. Kurzisti se nám pěkně rozepsali, tak jenom vybírám…

Ivana Cikánková

O Ivaně jste si mohli přečíst včera – příběh o tom, jak realitní makléřka na základě informací z kurzu reorganizuje svůj byznys… Ale zdá se, že Ivana není jen podnikatelka, ale má talent na psaní :-).

Ivana Cikánková – Co má sakra společného čas a hnůj?

Ivana Cigánková – Co má sakra společného čas a hnůj?

„Jsem už dlouho na cestě na pravou stranu. 17 let jsem ženou v realitách. Tak nějak jsem rozkročená mezi levou a pravou stranou. Ne, nemyslím přechod pro chodce :), nebojte. Vzdělávám se v rámci intenzivního projektu Cesta na pravou stranu. Je určený všem, kteří mají chuť, vůli a čas (a už je to tady) nastavit svoje myšlenkové pochody správným směrem. Směrem, který vede k penězům a efektivnímu, svobodnému a hlavně spokojenému životu. Klišé? No nevím.“

» Číst celý článek

 

Iva Mackovíková

Iva je fotografka a prokousává se kurzy o podnikání proto, aby mohla být na svém a aby mohla žít svůj svobodný život. Líbí se mi, jak to dělá. Koukněte se na její BLOG, stáhněte eBook zdarma a inspirujte se:

» Fotím a jsem šťastná


Tak, to je pro inspiraci dnes vše. Zítra pokračujeme více podnikatelskými příběhy!

Přeji hezký den a mnoho inspirací!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře