9. Co říkají na PRAVOU STRANU Miloš Ježo a Aleš Valenta?

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY


Co říkají na PRAVOU STRANU Miloš Ježo a Aleš Valenta?

Do kurzů z PRAVÉ STRANY mi vstoupili lidé s různou úrovní zkušeností. Kurz Premium je spíše pro začátečníky a menší podnikatele. Ale i mnoho z nich si rovnou pořídilo vyšší verzi kurzu Business. A porvali se s tím statečně. Je bezva vidět, jak jim to v tom podnikání začíná fungovat podle principů a know-how, o kterém se v kurzu dozvěděli.

A pokud jde o ty začínající podnikatele, nebo lidi Levé strany, kteří se chystají na změnu, je opravdu skvělé vidět jejich nové vhledy a uvědomění. Vím, že jim termín “pravá strana” a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ natrvalo uvízly v hlavě. A to je ten nejlepší začátek, jak věci začít měnit. Postupů a návodů mají v obou variantách kurzu více než dost!

Miloslav Ježo

Miloše znám jako nadějného “plážového podnikatele” a autora skvělého eBooku o prodeji na Amazonu. Za pouhých 77 EUR v něm předává lidem větší hodnotu, než někteří týpci s předraženými a okopírovanými kurzy. Zejména je to dáno i tím, že Miloš na tom Amazonu opravdu podniká :-).

Co nám Miloš řekl ke kurzu?

Řekl tu stručně a jasně. Prostě Miloš je podnikatel přes čísla  a fakta :-).

Miloš na základě kapitoly z Business verze kurzu o Projektovém řízení v podnikání podle Pravidla 80/20 dodal i skvělou analýzu svého podnikání s návrhy na konkrétní změny a úpravy svojí podnikatelské strategie. Už teď se mu cena kurzu mnohonásobně vrací.

Proč? Protože jej nevnímá jako náklad, ale jako investici. A ta investice mu již vydělává! Milošovu studii zde teď nebudu zvěřejňovat, protože obsahuje řadu důvěrných informací. Jako podporovatel a konzultant pro své klienty musím ctít něco jako obchodní tajemství.

Ale slibuji, že Miloše ještě vezmu do hry a uvidíte se s ním na některých mých akcích či webinářích! A držím mu palce!

Aleš Valenta

Aleš je fajn kluk, aktivní v naší FB skupině. Přesto, že to má ještě na tu vysněnou PRAVOU STRANU daleko, oceňuji, že na sobě maká. Víceméně totéž oceňuji i na dalších lidech z mého kurzu. Jen je škoda, že místa ve článcích je málo a těch příběhů a poznání z kurzu je mnoho… Proto se prostě na všechny nedostane.

Tak zde dávám Alešovo vyjádřejí reprezejtující skupinu lidí, kteří se dobrovolně nechali naočkovat termínem “pravá strana” a už na sobě intenzívně pracují. Je to skvělé vědět, že jim pomáhám. Díky za to osudu :-).

Aleš Valenta autenticky a bez redakčních úprav:

V létě jsem se zapojil do kurzu Život na pravé straně & Cesta na pravou stranu. Nejprve jsem se rozhodoval, do jaké verze vstoupit, ale nakonec jsem na to dostal velmi jednoduchou odpověď. Na jednom webináři zazněla informace od Jiřího Mazura zhruba takto: „Máte už nějaké zkušenosti s podnikáním? Klasickým? V síťovém marketingu? Pak je pro Vás jednoznačně verze Život na pravé straně.“ Takže bylo rozhodnuto. Začátek kurzu a první téma – čas. Žádný time management, honit čas, zvládat milióny věcí a vyhovět každému. Ale přesný opak.

Stanovte si priority, co je pro Vás nejdůležitější, co Vám požírá nejvíce času. Napsat a dva největší požírače odstřihnout okamžitě a na dalších pracovat. A co se získaným časem? Pustit se do studia kurzu, pracovat na svých projektech, trávit více času s rodinou, jak kdo chce a potřebuje. Postupně jsem začal ukončovat všechny smluvené projekty, odstupovat od věcí, které ode mě někdo očekává, a stále na tom pracuji.

A to je teprve jedno téma z celkových 13. K tomu přidejte Smartbook, kde jsou vytaženy zásadní myšlenky z jednotlivých lekcí, úkoly na konci každé lekce, které posunou Vaše podnikání kupředu, prémiové články, webináře a živé setkání. Dostanete takové množství informací, že nebudete vědět, co dělat dříve.

Zatím stále patřím na levou stranu, což je pojem, který definoval spisovatel Robert Kiyosaki. Ten dělí lidi na 4 typy, podle toho, z jakých kvadrantů jim přicházejí peníze. Lidé na levé straně jsou Zaměstnanci v kvadrantu Z a Soukromníci. Na pravé straně jsou pak Majitelé firem – takových, které mohou opustit a firma dále vydělává i bez jejich přítomnosti a potom Investoři z kvadrantu I.

Můj hlavní cíl je, aby se příjmy z kvadrantů Z a S přesunuly do kvadrantů M a I a kurz Jiřího Mazura – Život na pravé straně a Cesta na pravou stranu je dle mého názoru nejlepší kurz, jaký může podnikatel nebo člověk, který chce začít podnikat, na českém internetu získat.

Aleš Valenta


Tolik vše pro inspiraci. Díky za přízeň.

Dotaz – kdo chce, abych taky o něm napsal článek na blog? V mém programu máte šanci!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře