Vzdělávání a AKCE – co vás čeká?


ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

je myšlenkový koncept, který funguje a který když pochopíte, tak jej již nevypustíte z hlavy!

Z různých důvodů je a navždy bude pro více, než 90% lidí uzavřen či nepochopen, což je v zásadě dobře! Moje informace, inspirace a vzdělávací programy jsou opravdu jen pro jistých 10% lidí. Pravděpodobně patříte mezi ně, pokud čtete tyto řádky!

SVĚT NA PRAVÉ STRANĚ CASHFLOW KVADRANTU

Je to skvělý svět. Pokud jej pochopíte a pokud se zamyslíte nad tímto textem a sdělením, mohu vám garantovat jednu zásadní věc:

Bez ohledu na to, co uděláte se svým životem a podnikáním ve své přítomnosti či v dalším čase, vím zcela jistě, že můj termín ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ se vám dostane pod kůži, zaryje do mozku a již se jej nikdy nezbavíte. A budete si přát objevovat pro sebe nový svět, který vám otevírám v kurzech a vzdělávání z edice ŽNPS, mimo jiné jde o kurzy s chytlavými tématy. Některé jsou již k dispozici, jiné chystám. Postupně pro vás otevřu všechna tajemství, která znám. To je moje poslání pro vás. Jiné ambice nemám.

Jakou mám kvalifikaci pro to, abych vám mohl tyto informace předávat? Mám za sebou přes 27 let podnikání v nejrůznějších oborech klasického i online podnikání, desítky firem a stovky úspěšných lidí vzešlých z mých podnikatelských projektů, tisíce klientů ve vzdělávacích projektech…

A jaké kurzy pro vás mám? Mimo jiné tyto:

»   ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

»  KDE JSOU MOJE PENÍZE

» MILIONOVÝ POTENCIÁL

a řadu dalších. Prostě sledujte můj blog, moje články, emaily, webináře a živé akce.

Nejde o nic menšího než o peníze, čas, svobodu, nezávislost a seberealizaci. Bude vám to dávat smysl! Řekl bych spíše, že vás to nadchne a nasměruje správným směrem. Mým úkolem je inspirovat, ale dělat následně musíte vy. Povíme si postupně jak, kterým směrem a proč.

Věnuji se opravdu jen tématům, které mají praktický vztah k byznysu, k postupům, návodům, vychytávkám a tajemstvím úspěšných podnikatelů!

Jde koncept a program vzdělávání – první na čs. internetu, který se opravdu věnuje podnikání. Nečeká vás zde žádná esoterika, planý osobní rozvoj, ani okopírované návody. Naopak – čeká vás autentický obsah a program z mé dílny, který vychází z mých 27 let zkušeností v podnikání. Zcela originální a jedinečné pojetí reality podnikání a toho, jak věci opravdu fungují.  Dávám do obsahu i programu zkušenosti a postupy svoje, ale i desítek mých klientů z řad podnikatelů a to nejlepší, co se mi na cestě podnikatele osvědčilo.

Neslibuji vám instantní zázraky ani záruky pro štěstí. Své myšlenky do podnikání si musíte odpracovat. Do blogu, ale zejména navazujících vzdělávacích programů přidávám zcela konkrétní postupy, jak to udělat efektivně.

Myšlenka a koncept PRAVÉ STRANY jsou chytlavé, a pokud se do toho pustíte – již nikdy vás neopustí.

» Prostě své podnikání dříve, nebo později nastartujete, nebo tomu stávajícímu dáte pár levelů navíc – tím jsem si zcela jistý.

» Dokážete to, co dokázali vaši předchůdci v mých programech z Pravé strany.

Chci, abyste dostali poctivé informace, návody i inspirace k procesu z Pravé strany – z podnikání. Jenom malé upozornění → toto jsou opravdu informace, obsah a povídání vhodné jen pro 10 % populace. 90 % lidí prostě musí zůstat na té Levé straně…

Nevím, kde jste vy, jako čtenáři. Ale prostě si tento blog projděte a máte potom pouze dvě možnosti:

  1. Buď utečete zpět ke svým jistotám!
  2. Nebo nastartujete lehce adrenalinovou jízdu pro získání hodnot z Pravé strany, o které zde jde.

Žijete nebo chcete žít ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?

Jste zde správně, pokud patříte mezi 10 % lidí!

Pro více informací si můžete napsat, nebo zavolat zde – kontakty!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře