Udělejte každý den 3 věci!

Toto video a vzkaz jsem udělal spontánně pro všechny členy kurzu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU, který aktuálně probíhá v naší skupině na Facebooku zde. Říkám si, že byste měli vědět i vy, jaká může být někdy síla a pákový efekt někdy zdánlivě úplně jednoduchých věcí, které můžete udělat pro sebe, pro lidi kolem sebe, pro svoje podnikání a tím i pro svůj lepší život.

TOTO FUNGUJE OPRAVDU ZATRACENĚ DOBŘE:

Zde najdete AUDIO záznam ke stažení pro externí poslech kdekoliv!

Zde najdete text článku v eBooku pro pohodlnějšímu čtení!

Zde najdete text článku v PDF k tisku!

UDĚLEJTE KAŽDÝ DEN 3 VĚCI!

Přátelé, procházím se dnes po Ďáblickém lese před víkendem, je nádherné, takové to podzimní a ponuré počasí a já přemýšlím, co pěkného a užitečného vám ještě mohu dnes předat a napadají mě tyto myšlenky.

Udělejte každý den 3 věci!

Tři věci, které dělám já, které se mi osvědčily a které vedou zajisté k lepšímu životu.

1. Udělejte každý den něco pro sebe, pro své emoční naladění, pocit štěstí, pozitivní mysl, náladu, abyste se cítili dobře.

😀 Protože to, jak se cítíte, tak následně myslíte, pouštíte to ven, venku se to všechno semele a s využitím takových principů, jako je Pravidlo 80/20, pákové efekty, zákon akce a reakce, zákon přitažlivosti a všechny ty mechanismy, které nám prostě fungují v životě i v podnikání, se to dostává zpátky.

 A jak se cítíte, tak vysíláte a tak to dostáváte zpátky. Takže vysílejte pozitivní věci, vysílejte štěstí, abyste následně tyto věci dostávali zpátky v netušené míře.

2. Každý den udělejte něco pro druhé a tam také nezapomínejte na ty naše atributy z kurzu…

🍀Na ty naše hodnoty – čas, peníze, svoboda, na zákonitosti z Pravé strany, jako je Pravidlo 80/20, pákové efekty, zákon akce a reakce, přenos energie, zákon přitažlivosti atd.

Protože jak budete myslet na druhé, co pro ně každý den můžete udělat, tak se vám to dostává všechno zpátky do života, do vaší mysli a do vašeho nastavení.

Každý den se na někoho usmějte, pochvalte ho, poděkujte, rozdávejte věci, které jsou zadarmo, rozdávejte věci, které mohou zásadním způsobem ovlivnit to, jak se bude vyvíjet den tento i příští ve vás i v těch lidech, kterým něco dáte.

A když budete dobře naladěni, tak jim klidně dejte i nějaký dárek, pozornost, něco navíc. Ale dělejte to promyšleně, strategicky. Každý den alespoň jedenkrát někoho potěšit, nadchnout, tak, ať mu vykouzlíte úsměv na tváři.

3. Každý den udělejte něco pro svůj byznys, podnikání. Myslete třeba na to, že každou akci, kterou uděláte, tak s ní předáte směrem ven tu svojí energii.

💡Mám na mysli tu pozitivní energii, kterou lidé chtějí od vás vnímat, která může být součástí vašeho podnikání, produktu, výrobku, služby či čehokoliv, co děláte. Lidé od vás v podstatě očekávají komunikaci, akci, chtějí o vás vědět.

Vy si vytváříte svůj vnitřní svět, podnikatelský dosah a musíte ty lidi opečovávat. Každý den pro ně můžete udělat malou drobnost, napsat status na Facebook, poslat jim smajlíka, poslat jim byznysový dopis, poslat jim dopis jenom tak, poslat jim hodnotný obsah, myslet na ně, někomu zatelefonovat, někam posunout věci.

A vždy myslete na to, jak ty věci v byznyse kousek po kousku posouváte. Protože ten výsledek – to jsou peníze, cash flow, co k vám chodí na účet – jsou důsledkem důvěry, nadšení, toho, jak vás lidé přijímají, toho, za co vám platí, jak rádi vám platí. Takže když je to cash flow přibržděné, tak to znamená, že lidé nemají důvod vám něco platit.

Když vám to cash flow prostě funguje, tak to znamená, že lidé vám platí rádi a vědí za co. Je bezpodmínečně nutné ty věci dělat každý den tzn. takový návyk, že když každý den udělám alespoň jeden status na Facebook. Pošlu několik emailů týdně, udělám drobnou úpravu na svém webu, napíšu článek. Někomu zatelefonuji, udělám nějakou drobnou akci ve firmě, v logistice, která následně vede k marketingu, prodeji, k té interakci s klientem, k propojení mé hlavy s hlavou klienta. Tomu říkáme ta milionová propojení. Možná znáte z kurzu Kde jsou moje peníze.

ZDE NAJDETE MOJÍ MYŠLENKOVOU MAPU TOHOTO VIDEA

 

Myšlenkvou mapu k uložení v pdf nebo k tisku najdete zde!

Ony 3 věci dělány pravidelně v sobě mají silnou páku, leverevage!

Takže když každý den budete ty věci dělat promyšleně, strategicky a kdybyste udělali jenom jednu jedinou věc, tak je to za rok 365 věcí a aktivit, které jste udělali pro sebe, pro druhé a samozřejmě pro svůj byznys, pro své klienty.

To se nabalí a potom působí ty síly, o kterých jsme hovořili, tzn., začnou působit ve váš prospěch. Když budete pracovat ve prospěch svůj, ostatních lidí a ve prospěch svého byznysu, tak se všechny síly spojí, aby pracovaly a fungovaly ve váš prospěch. To je podstata onoho tajemství přitažlivosti.

Nezapomeňte přátelé, že v tom jsou ohromné pákové efekty. Někdy stačí udělat pouze drobnost a ten výsledek může být na druhé straně ohromný, fenomenální. Takže když ty tři věci budete dělat každý den, tak nepochybuji o tom, že ty vaše Cesty k lepšímu životu prostě budou fungovat. A kdyby nic jiného, tak toto rozpohybuje váš život k lepšímu zcela stoprocentně.

Za to dám ruku do ohně, máte na to moje slovo, máte ode mě záruku, ale protože to je zdarma, tak vám nevrátím žádné prachy, ani po vás nebudu za toto video nic chtít. Dávám vám to jenom tak, protože jsem udělal něco pro sebe, pro lidi, pro své přátele, kteří sledují toto video, a udělal jsem také něco pro svůj byznys, protože vím, že to rozpohybuje moje budoucí peníze, čas, svobodu, seberealizaci a všechno, oč nám jde v našem kurzu Cesty k lepšímu životu.

Přátelé mějte se krásně, díky, že jste si udělali těchto 6 až 7 minut čas a mějte se moc krásně.

Jirka Mazur

Autor konceptu a programů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

________________________________________________________

 

PS: Zajistěte si zdarma registraci na DigiPárty CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU. DigiPárty je můj formát webináře, který můžete sledovat online z pohodlí svého obýváku. Chystám pro vás online přednášku, zajímavé hosty a rozdám pár cihliček investičního zlata s mým věnováním a byznysovým poselstvím GOLDWINNER.

Registraci na DigiPárty si zajistíte zde!

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře