1. Příběh živé akce a setkání v Praze

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY

Mám pro vás 14 dnů příběhů z Pravé strany. Koncept a program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ se stává fenoménem na čs. internetu, který sledují s napětím tisíce lidí. Možná mezi ně patříte i vy? Kdo ví… Tak jdeme na to:

 • Chtějte žít takový život, který vás naplňuje.
 • Chtějte žít příběh, který budete chtít jednou vyprávět!
 • Každý takový příběh začíná akcí.
 • Každá akce začíná právě dnes!

Příběh živé akce a setkání v Praze

A jdeme na první příběh!

V úvodu přeskočím svých 25 let klasického podnikání, 14 let na burze, 10 let vzdělávání, tisícovky klientů a skvělé příběhy z Pravé strany… Přejdu rovnou k tomu poslednímu!

Na začátku roku jsem dal do své databáze slib, že zúročím 25 let podnikání a 10 let vzdělávání a dám k dispozici to nejlepší, co o podnikání vím. Před půl rokem jsem poprvé vypustil do digitálního světa teze nového projektu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ a děly se zajímavé věci!

Před pár dny jsem v Praze pořádal v pořadí třetí seminář ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Článek by měl být krátký, všechny dojmy, obsah i reference se zde nevejdou. Takže se alespoň podívejte na bezprostřední dojmy účastníků:

 

Na akci se mi sešlo přes 50 lidí, se kterými jsme se bavili o podnikání doslova od rána až do noci. Témata peněz, byznysu, svobody času, nezávislosti, seberealizace, cest, které vedou ke chtěnému stavu finanční svobody. Přes den bylo 5 přednášek, dvě z nich – koncept ŽIVOTA NA PRAVÉ STRANĚ  a 13 byznysových tajemství z Pravé strany jsem si odpřednášel já. Dynamiku Bohatství Jan Polák, Podnikání s avatary Michal Zuza a Offshore podnikání Tomáš Pelikán. Večer raut a VIP Párty až do noci. Diskuse a povídání se točily kolem byznysu, peněz a hodnot z Pravé strany cash-flow kvadrantu – svobody času, nezávislosti, seberealizace ve skvělé sestavě…

Splnil se mi sen a předsevzetí. Udělal jsem skvělou akci a v rámci možností dělám pro sebe, pro přátelé, klienty a další lidi kolem to nejlepší. Pokud někdo z účastníků čte tento článek, děkuji všem! Takže než se pustím do pokračování, podívejte se ještě na pár fotografií z akce:

Poznáváte někoho na fotkách? Pokud ano, napište mi do komentářů. Pokud ne, prostě přijďte na moje akce z Pravé strany. Od června jsme stihli 3-4 webináře, 3 semináře v Praze, 3x VIP síťování v Praze, v Bratislavě a v Havířově. Online kurzem prošlo přes 300 lidí a jsou stále v akci!

Také se mi sešlo přes 100 skvělých příběhů a inspirací od prvních účastníků kurzů z Pravé strany. Videa, články, reference, studie, komentáře. Některé vám zde během těch 14 dnů pro inspiraci nasdílím. Jo a v naší uzavřené FB skupině, to je mela. Několik tisíc komentářů a příspěvků k podnikání, k programu, inspirace, sdílení – vše za pouhého půl roku. A ještě to bude velké!

Cíl? Proč to dělám? Prostě proto… Vím, že 90 % věcí, o kterých diskutuji s lidmi, které s lidmi sdílím, prostě jinde nenajdete. Škola a systém o nich neví, nebo je neučí či neprezentuje. V práci ani v hektickém životě podnikatele je nezjistíte a pokud ano, školné bývá vysoké. A co úspěšní podnikatelé? No řeknu to upřímně – neradi se dělí o svá tajemství. O to více jsem nadšen, že jsme udělali v programech z Pravé strany skvělou platformu pro sdílení vychytávek, návodů, tipů, know-how a vzdělávacích akcí. A to mě opravdu baví a naplňuje.

 

Takže ještě ten můj příběh?

Pokud vás opravdu zajímá, část z něj je v nejnovějším eBooku zdarma, který získáte zde!

Ale pro ty z vás, kdo mě neznají, tak alespoň pár slov:

“Podnikám přes 25 let a mojí první zakázkou bylo symbolické sundávání mnohatutovných pěticípých hvězd ze šachetních věží. Symbolický začátek. Potom se toho odehrálo skutečně mnoho. Mám na kontě děsítky firem, projektů, pár miliard korun obratu, mým podnikáním prošlo pár stovek lidí. 14 let klasického podnikání, 14 let na burze, 10 let vzdělávání a pár tisícovek klientů. Procestovaný svět. Vzestupy, pády i lehké krize. A skvělých 25 let…”

Zdá se vám to stručné? Prostě se do jednoho článku další příběhy nevejdou! Mám radost, že jsem prožil příběhů na několik knih. Jeden aktuální zažívám v tomto období. Ale ani o ty předchozí vás neošidím! Část z nich získáte v mém posledním eBooku, další vám předám v programech z Pravé strany, jsou v nich zajímavá byznysová poučení.

Takže jdu rovnou k tomu poslednímu příběhu.

V letošním roce jsem se rozhodl udělat si ROK PRO MŮJ ŽIVOT, méně vzletně řečeno – rok pro sebe. Život utíká a je třeba jej smysluplně prožít. Nicméně jsem si uvědomil, že si chci splnit jeden dávný sen a že také něco dlužím – obojí spolu souvisí.

Když jsem za léta podnikání viděl, spoluprožil a byl jsem u desítek až stovky individuálních příběhů podnikání, říkal jsem si, že by bylo fajn o tom napsat knihu. Byly a jsou to desítky úžasných příběhů. Někdy i ten “americký sen” v českých podmínkách. Také jsem si říkal, že by bylo fajn zužitkovat praxi a poznání podnikatele, když jsem viděl, že desítky lidí kolem mě neustále řeší to, co již bylo vyřešeno a vynalézají to, co již bylo vynalezeno.

Proto jsem veřejně slíbil, že udělám program, který bude čistě o podnikání a vychytávkách, návodech, tipech a know-how, které mi nejen ulehčily život, ale jejich poznání a umění používat je v praxi je podmínkou nejen přežití v podnikání, ale i trvalého života na Pravé straně. Proto vám dnes mohu psát tento příběh a postupně k vám vypustit i příběhy dalších podnikatelů, jejichž cesty se protly v mých programech…

Na začátku roku jsem dal do své databáze slib, že zúročím 25 let podnikání a 10 let vzdělávání a dám k dispozici to nejlepší, co o podnikání vím. Před půl rokem jsem poprvé vypustil do ditálního světa teze nového projektu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ a děly se zajímavé věci!

Webinářů a DigiPárty na témata podnikání se účastnily doslova tisícovky lidí, stovky jich potom prošly třemi živými semináři a přes 380 prvních odvážlivců se zúčastnilo letní betaverze online programů z Pravé strany.

» Programu CESTA NA PRAVOU STRANU PREMIUM se zúčastnili zejména malí podnikatelé, živnostníci a lidé, kteří chtějí začít podnikat.

» Programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS se zúčastnili zejména podnikatelé, menší i střední a všichni další, kteří chtěli získat moje návody, postupy a know-how.

Pár desítek zajímavých příběhů, které se odehrály za půl roku u mých klientů, vám zde během 14 dnů nasdílím. Dozvíte se mimo jiné:

 • Jak vnímají svůj život před kurzem a po kurzu (který ještě pokračuje)?
 • Jak zúročují sérii poznaných Tajemství z Pravé strany?
 • Jak vyrážejí vybaveni na Cestu na Pravou stranu ke svému podnikání?
 • Jaké dělají změny ve svém životě a v podnikání?
 • Jak vnímají svoji investici do programu?
 • Jak rozpohybovávají svoje peníze ve svém podnikání s vychytávkami z Pravé strany?
 • Jaké mají svoje AHA momenty?

Víte o tom, že vám pomohou v akci a že na vás čekají, abyste mohli sdílet kus společné cesty? Víte již, co je to VIP síťování a proč je to jedna ze strategických dovedností podnikatele?

Můj příběh z podnikání se v posledních měsících prolnul
se stovkami individuálních příběhů mých přátel i klientů.
Věci, osudy, životy a podnikání se mění k lepšímu.

Doba je náročná, rychlá a dynamická. Svět internetu, rychlé akce, příležitostí, ale i nástrah, složitostí a zejména řady tajemství, o kterých 90 % lidí vůbec netuší… Proto nemohou žít takový život, jaký by chtěli. Proto bojují ve svém podnikání více, než je nutné. Proto často přichází vniveč milionový potenciál mnoha lidí. Pokud v našich programech podchytíme jen jeho část, změníme svět kolem sebe k lepšímu.

Ten náš svět je nejen o penězích, ale zejména o svobodném podnikání, nezávislostech, příležitostech, seberealizaci a smysluplných aktivitách. Ale žádnou planou esoteriku a levostraňácký osobní rozvoj u mě nečekejte.

Pouze praktické věci, tipy, rady a návody. Po 6 měsících programu mohu potvrdit, že know-how již tvořím společně se svými klienty i partnery v akci.

Přidáte se?

Sledujte další příběhy ze 14denní série. Čí příběh zde umístím zítra?

Přeji mnoho inspirací! Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře