JAK ZÍSKAT TO, PO ČEM OPRAVDU TOUŽÍM?

Proč můžete mít vše, po čem toužíte?

Ano, je toho hodně, po čem lidé touží. A také je toho hodně, co se jim nikdy nesplní.

Můžete si přát různé věci > peníze, bohatství, nebo jen zážitky, radosti, dobré jídlo, vztahy, přátelství, knihu, auto, dům, vysněnou dovolenou… Vše je legitimní, i když vám budou říkat, že je to bláznivé, nereálné, jakékoliv.

Fakta:

 • Naprostá většina lidí se neumí správně přát!
 • Naprostá většina lidí vzdává svoje sny, vize a přání…
 • Lidé si pro jistotu přestávají přát opravdu velké věci a časem se lehce přizemňují, říkají tomu “návrat do reality”.
 • Potom jsou lidé, kterým se daří, na co šáhnou a techniky “jak si správně přát” používají dnes a denně.

Jak to máte vy?

Vrátíme se tedy do reality…

Ale vrátíme se do té naší reality, o které zde rád a často píšu a která pro 90 % lidí nikdy realitou z jistých důvodů nebude.

Naše realita je ta menšinová

Abychom si mohli plnit to, po čem opravdu toužíme, musíme pro to umět něco udělat – to jest správně si přát, následně správně jednat a poté si výsledků svých přání pěkně užívat. A podělit se o ně…

Mám tyto zásadní poznatky

» Téměř vše, po čem lidé touží je, aby byla zachována stávající kvalita života, zdraví, vztahů a peněz, pokud to mají podle svých představ. Tak to má poměrně dost lidí, řekl bych že tak minimálně 4 % populace. Vím, kteří to jsou!

» Téměř vše, po čem lidé touží, je něco zajímavého, hodnotného a lepšího, než stávající stav.  Téměř všichni lidé touží po něčem, jako je lepší život. A ten lepší život se týká zdraví, vztahů, přátelství, věcí, zážitků, peněz, výsledků, konkrétních věcí – které mají pár společných jmenovatelů…

» Téměř na vše, po čem toužíme, co si přejeme > potřebujeme peníze. Energie peněz posouvá sny a vize do reálného světa. Jen málo věcí lze bez peněz. Ano, řekněte mi, že třeba lásku, zdraví, přátelství a podobně si za peníze nekoupíš. Na tom je něco pravdy. Ale bez těch peněz ani tyto záležitosti dlouhodobě nefungují. Je něco, kde nejsou zapotřebí alespoň v jisté chvíli peníze?

» Téměř vše, po čem lidé touží, je něco zajímavého, hodnotného a lepšího, než stávající stav. Téměř všichni lidé touží po něčem, jako je lepší život. A ten lepší život se týká zdraví, vztahů, přátelství, věcí, zážitků, peněz, výsledků, konkrétních věcí - které mají pár společných jmenovatelů…Téměř na vše, po čem toužíme, co si přejeme > potřebujeme takové hodnoty, jako jsou čas a svoboda. Jak si chceme užívat případně splněných přání, když na ně potom nemáme čas, nebo prostě nemůžeme, protože chybí svobodný prostor?

» A protože lidem chybí to zásadní > peníze, čas či svoboda, proto svoje sny, vize a přání přizemňují, omezují a nakonec jsou z toho jen ty dárky na Vánoce či sem tam nějaká maličkost. Nebo si dopřejí i tu skvělou dovolenou, ale jinak a jaksi jednodušeji s vědomím omezení v penězích, v čase či se svobodou na příděl…

» A tak si tady prostě žijeme. Co je to za blbou otázku > Jak získat to, po čem opravdu toužím? Copak kradu, nebo vyhraju ve Sportce? Tak to raději vytěsníme, že…

Sada mých zásadních poznatků číslo dvě…

 • Vše, nač pomyslím a čemu opravdu věřím, to se může stát realitou.
 • Proto prostě musím myslet správným způsobem, správným směrem, na správném místě, se správnými lidmi…
 • Moje realita, stav peněz, svobody, času, seberealizace a všechna přání se skórem SPLNĚNO/NESPLNĚNO jsou výsledkem toho, jak jsem myslel, jak jsem jednal, dělal…
 • To znamená, že vše může být jinak!
 • To, jak myslím, dělám a kam zaměřuji pozornost, o tom bude můj zítřek a o tom bude můj svět splněných přání!
 • Kam zaměřuješ pozornost, fokus a na co se následně silně koncentruješ, tam to roste!

Víte, ono je mi jedno, na co se zaměřujete vy, kam máte namířenou pozornost, kde to fokusujete a na co se koncentrujete. To jsou vaše sny, vize a přání. To jsou vaše výsledky, peníze, život…

Jde tak trošku o život?

Sem tam mi někdo říká, že nejde o život. Zvláště, když má vyvinout snahu o správná rozhodnutí, přání, záměry. Jasně, život je hra. Ale má to svoje ale…

Tím “ale” je ČAS! Ano, čas… Je to takto. Den každého z nás má 24 hodin, týden 7 dnů, rok 52 týdnů… Pouze nevíme, kolik máme těch roků. V tom je spravedlnost. Nicméně je jasné a jisté, že jsou lidé, kteří za svůj čas nestihnou téměř nic zajímavého, nic, co by stálo za psí štěk.

Žádné sny, vize a přání se nekonají, protože říkají - nemám čas… Nemůžu, protože… Nebo ono až pak… Malér je v tom, že ten sviňa ČAS utíká jak zběsilý, nemá zpátečku a vede k jistému konci. Co tedy nestihnete dnes, nestihnete pravděpodobně nikdy

Žádné sny, vize a přání se nekonají, protože říkají – nemám čas… Nemůžu, protože… Nebo ono až pak… Malér je v tom, že ten sviňa ČAS utíká jak zběsilý, nemá zpátečku a vede k jistému konci. Co tedy nestihnete dnes, nestihnete pravděpodobně nikdy.

A potom prý nejde o život. Jasně, že jde – vždyť máme jenom jeden čas, jeden život, jednu svobodu.

💰 Nu a potom jsou zde ty PENÍZE.

Ano, ty zpropadené peníze, které mohou za to, že se většině lidí nikdy nesplní to, po čem opravdu touží. Ha! Není to náhodou naopak?

Budu-li toužit po věcech a lepším životě a poté přemýšlet, jak na to sehnat peníze, potom je to prostě chybný program pro mozek!

Protože budu-li férově zásobovat svůj mozek touhou po penězích a potom se otevřu hojnosti, potom žádná přání nebudou nesplnitelná… Dává vám to logiku?

Ono je to tak, jak říkám a jak o tom učím lidi ve svém prémiovém kurzu JAK VYMYSLET PENÍZE.

Sny, myšlenky, vize a přání, hodnota i peníze – vše má původ na jednom místě a tím je naše JÁ, naše vnitřní přesvědčení a následně naše hlava.

Takže přát si a modlit se směrem vně ke světu, k autoritám, kdekoliv – to nedává příliš smysl a ani šanci na výsledky.

JAK ZÍSKAT TO, PO ČEM OPRAVDU TOUŽÍM?

Protože má formát článku na blogu svoje omezení (na rozdíl od nekonečné kapacity vědomé a svobodné mysli), tak zde máte návrh na řešení.

Jistě se shodneme, že na naprostou většinu toho, po čem toužíme a pro lepší život, zdraví, vztahy i seberealizaci prostě potřebujeme peníze, čas i svobodu. Vynechávám nepoctivé a riskantní návody, jako je kariéra, politika, krádež, výhra, pofiderní štěstí…

Potom to hlavní řešení je vlastní PODNIKAVOST! Ano, podnikání, náš svět na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu, kde si ona výše zmíněná 4 % lidí v různé míře užívají zvýšeného přísunu peněz, svobody a času a žijí smysluplný život v seberealizaci, dostatku, s poselstvím.

A když chtějí, mohou dávat, protože mají z čeho.

Možné řešení se skrývá ve vaší hlavě! Chce to rozhodnutí získat ten správný mindset podnikatele, naučit se počítat, vědět, jak to na té PRAVÉ STRANĚ funguje, vydat se na cestu a nikdy neuhnout!

Z praxe vím, že se na cestu podnikatele fakticky, nebo mentálně vydá hodně lidí. Problém je to, že jejich touha a motivace nejsou opravdové, nejsou silné, aby měli více odvahy a síly. Oheň časem vyhasne, zásoby inspirací dojdou, chvilkové motivace převálcují rutina, starosti, povinnosti, špatné nastavení hlavy, návyky, přesvědčení, vzorce myšlení…

Uf, je těch hrůz a kazišuků, co to ničí a svádějí do pastí na Levé straně, opravdu více, než je zdrávo…

Tak máme namotivováno a nainspirováno… Pěkně jsme si popovídali o těch přáních a o tom, jak získat to, po čem opravdu toužíte. Začíná v hlavách svítání..?

Chci vám dát toto řešení, aby se vaše cesta nejen na PRAVOU STRANU, ale i za lepším životem a za tím, co má být výsledkem vašeho snažení, aby se stala trvalou, trvale udržitelnou. Abyste zažehli oheň a abyste věděli, jako jej udržovat! Protože je tady ta mrška čas… A ten ubíhá!

Zvyšte pozornost a zjistíte, jak trvale získat

15 STRATEGICKÝCH VÝHOD

pro svoje cíle, záměry, sny, vize a přání…

Získejte je pro svoje peníze, pro svůj čas, pro svobodu a nezávislost!

Proč? Protože na to máte nárok, je to pouze váš život!

Povím vám, jak založit ten správný oheň motivace a vášně a jak získat natrvalo těchto 15 strategických výhod pro život i podnikání.

Je to tato moje TOP patnáctka:

 1. SÍLA PARTNERSTVÍ
 2. SDÍLENÉ HODNOTY
 3. CÍLE & ZÁMĚRY
 4. OPRAVDOVÁ MOTIVACE
 5. INSPIRACE & SDÍLENÍ
 6. MINDSET PODNIKATELE
 7. STATUS PRO ŽIVOT
 8. KOMUNITA & NETWORK
 9. PODPORA & SYNERGIE
 10. SMYSL & POSLÁNÍ
 11. PENÍZE & PODNIKÁNÍ
 12. SKRYTÉ SÍLY V PODNIKÁNÍ
 13. TOP VZDĚLÁVÁNÍ
 14. ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
 15. GOLDWINNER CESTA

Těchto 15 strategických výhod může být i vaše. Zásadní informace odhalím na DIGIPÁRTY v neděli 23. 6. od 20:00 večer. DIGIPÁRTY je můj formát pro webináře, do kterého si zvu hosty na diskuzi, rozdávám zlato a pomáhám lidem. Probereme výše uvedená témata i jistá řešení!

Zde máte informace a registraci na webinář:

DIGIPÁRTY GOLDWINNER ZLATÝ VÍTĚZ V PODNIKÁNÍ

Registrace na živé vysílání DigiPárty Jirky Mazura 23.6.2019 > GOLDWINNER ZLATÁ CESTA VÍTĚZE V PODNIKÁNÍ

Díky, že se s vámi mohu podělit o tyto myšlenky. Ukážeme si v praxi, jak z takových myšlenek dělat hodnotu a následně peníze.

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře