DARUJTE SI ČAS A ŽIVOT, KTERÝ DÁVÁ SMYSL

Výprodeje na Levé straně, investice na Pravé straně

Lidé rádi dostávají nebo dávají dárky.

Také jsem to tak měl, ale něco se změnilo… Ale vezmeme to popořádku.

Příležitosti a data v kalendáři – svátky, narozeniny, Vánoce. To v 90 % lidech evokuje takové události, jako jsou setkávání, čas pro sebe, výměna dárků…  Proč výměna? Tak je to jasné, jednou dárky dostáváte, jindy dáváte.

Myslím, že nejlepší dárek si můžete dát pouze vy sami sobě. Proč? Čtěte dále…

Na Levé straně cash-flow kvadrantu

vyměňují lidé svůj čas a potenciál za peníze. Jsou v mizerném cash-flow, mají málo času a svobody. Proto si oněch příležitostí snaží užívat v rámci možností. Na svátky, narozeniny či Vánoce se nakoupí hromady jídla a pití a poshánějí se dárky. Někdy podle toho, co kdo potřebuje, jindy cetky k ničemu, často potom probírka slev – snad se to bude hodit…

» Jasně, času a peněz mají lidé na Levé straně opravdu málo. Proto je třeba využívat čas a příležitosti k setkání, oslavě. Plká se a probírá kde co, naplní se břicha, zbytky zaplní popelnice. Do nich přibudou i obaly z dárků, někdy i nepotřebné dárky… Neboť ne vše, co je ve slevách a třeba z Číny, nadchne příjemce dárků…

vyprodej» Když jsem u těch slev a výprodejů. Je to na jednu stranu racionální chování davu – urvat pro sebe a pro druhé něco výhodně. Na druhé straně stát a obchodníci netratí, nějaká ta marže a dph vždy zůstanou. Proto je slevové, výprodejové i spotřební šílenství masívně podporováno. A protože lidé na Levé straně nemají moc času, našupal nám systém ty nákupní soboty a neděle před Vánocema.

» Mimochodem, i řada “infopodnikatelů” neodolá a pustí do výprodejů slevy 70 až 88 %. Levá strana jásá – třeba přijdou levněji k něčemu, co si méně zkušení koupili za plné ceny. Podnikatelé jásají, že se ještě opeřili na výběhových produktech, neboť je třeba ještě do konce roku využít oblibu slev a naplnit kasičku.

Že možná ty “dárky, předměty a infoprodukty” nejsou až tak potřeba a zůstanou v šuplíku, nebo v horším případě v popelnici? Nevadí, to jsou prostě rizika. Nakonec, vždyť to bylo za hubičku…

Prostě jsou to takové slevové výprodeje pro Levou stranu. Nic pro mě. Já si kupuju jen když potřebuju, nebo si chci udělat radost.

Proč nemám rád svátky, narozeniny a konzumní Vánoce?

Od jisté doby se věci v mém životě mění. S uvědoměním toho, že v mém životě se prostě nachází ČAS a dobré cash-flow, mám to s těmi věcmi jinak. Přicházelo to ale postupně, žádná změna ihned, nebo restart za pár dnů…

Nejdříve – jak je to s těmi dárky?

Věci, předměty i vzdělávací programy (informace) buď v životě potřebujeme nebo nikoliv. Pokud je potřebujeme, je rozumné si je pořídit IHNED. Pokud je nepotřebujeme, nemá smysl si je vůbec pořizovat.

Proto jsem se naučil dělat si “Vánoce” kdykoliv. Prostě žijeme život jen jednou a pokud něco potřebujeme nebo po něčem toužíme, je třeba si to pořídit hned.

 • Proč a na co čekat?
 • Až našetříme, nebo budeme mít čas?
 • Nebo až si to zasloužíme či někdo jiný usoudí, že už si to konečně zasloužíme?
 • Uff, to je dost blbý, záviset s plněním svých potřeb a snů na jiných!

Proto si vše, po čem toužím nebo co potřebuji, kupuji či pořizuji ihned. Jasně, že jsem rád za maličkost, překvapení či drobnou pozornost předanou z náklonnosti a upřímného dávání… Ale o tom ty svátky, narozeniny či Vánoce nejsou.

» Také pokud lidé kolem mě něco potřebují nebo po něčem touží, dávám jim to IHNED, pokud je to v mých možnostech. Prostě kontinuální dávání, na co čekat.

» Stávají se potom takové situace, že o narozeninách či Vánocích již nevím, co bych měl chtít, jelikož již všechno mám. Také nevím, čím obdarovat v této specifické situaci, protože jsem vše již dal…

Pratepstvi01» Nakonec si uvědomuji, že tím vzniká to nejcennější – že mohu dát svůj čas, svůj prostor, náklonnost, komunikaci, přátelství, lásku… A totéž mohu přijímat v plné míře, neboť vše další již mám.

Z těchto důvodů také nerad slavím ty svátky, narozeniny, svatby, Vánoce a kde co. Prostě kontinuálně, průběžně slavím každý den. Dny, kdy lidé řeší nákupy dárku, slevy a výprodeje, protože jindy nemají ČAS :: PENÍZE :: PROSTOR PRO SEBEREALIZACI, moc neřeším.

Kupovat věci, kdy potřebuju já nebo druhý a kdy opravdu těší a dělají radost – prostě takové Vánoce a svátek kdykoliv. To může být jednak opravdová investice na PRAVÉ STRANĚ, a jednak prostě příjemná seberealizace kdykoliv. Proč se omezovat časem a termíny?

Darujte si ČAS a ŽIVOT, který vám dává smysl kdykoliv. Třeba právě teď!

Takže se těším zejména na akce a setkávání.

Proto se také těším na možné setkání s vámi v akci

21 dnů na PRAVÉ STRANĚ.

Ano, také mám pro vás dárek. Ale není to žádný výprodej kurzů, ani nic, co bych chtěl dávat zdarma jen tak.

Ano, možná si říkáte – vždyť nám Jirka dává ten vstup do živého kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS (nejlepší verze) na 21 dnů zdarma!

Tak ano, ale má to jednu podmínku. Aby to pro vás dávalo smysl, musíte i vy něco investovat a chtít přijímat…

 • Musíte být připraveni to OPRAVDU chtít.
 • Musíte chtít změnu ve svém životě a podnikání.
 • Musíte na to být připraveni…

A zejména si musíte v průběhu těch 21 dnů na sebe opravdu udělat ČAS, abyste můj dárek pro sebe vstřebali a vytřískali z něj pro sebe co nejvíce! Potom bude mít smysl..!

Váš ČAS pro sebe je vaše nejlepší investice. Kdy jindy, než kolem Vánoc a novoročních svátků, kdy se mnoho věcí mění a staré věci umírají a nové se rodí?

cervena_sipka_mail-2Můj dárek pro vás je pouze do páteční půlnoci k vyzvednutí zde! Lituji, už je po akci..

Souhlasíte s následujícími větami?

 • Bohatství a peníze se vytváří procesem myšlení!Myslenky
 • Klíčem je znát sám sebe, vlastní hlavu a potenciál.
 • Dělat to, co mě baví, to, v čem jsem nejlepší.
 • Neztrácet čas děláním věcí, které jdou mimo mojí hlavu.
 • Zaměřit se na podstatu, nasměrovat fokus
  a koncentraci na ZDROJ, který se nachází ve vás!

Zajímá mě, co si o tom myslíte a jak to máte nastaveno vy?

Probereme to spolu v průběhu oněch 21 dnů? To záleží na vás :-). Zde je vaše příležitost..!

Prostě vás zvu do akce v období, kdy ostatní budou nakupovat ve slevách a budou si říkat, že si nakoupeného (třeba výprodejových kurzů) užijí až pak, později, až budou mít čas…

» Už jsem vám říkal, že žádné “… až pak, později, nebo až bude čas…” neexistuje?

» Existuje totiž pouze tady a teď.

» Minulost neexistuje a budoucnost také ne, pouze ji nyní tvoříme.

Proto na 21 dnů nahlédněte do mého online kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS.

» Protože pro mnoho z vás je zde vaše BUDOUCNOST.

A pokud máte rádi ČAS pro sebe, nezávislost, svobodu, peníze, seberealizaci a pokud chcete přijímat a rozdávat dárky bez omezení a útrpného čekání na slevy, výprodeje, svátky či Vánoce, je tato příležitost pro vás!

Přeji krásné dny, užijte si sváteční atmosféru a udělajte něco pro sebe!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem?

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře