GOLDWINNER BUSINESS DEAL

TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO SVĚTA

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU

4 TOP TAJEMSTVÍ Z NAŠÍ SÉRIE

VÝSLEDKY GOLDWINNER VÝZVY!

 

poslední

POZVÁNKA NA VIP SÍŤOVÁNÍ A SEMINÁŘ!

Již za pár dnů, v pátek 23. června, pro vás chystám seminář a VIP síťování v Praze:

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU 

GOLDWINNER BUSINESS DEAL 

MOTTO:
Chci ještě dojít na jižní pól!

   Miroslav Jakeš

Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobyčejně dobře!
Ten, kdo celý den pracuje, nemá čas vydělávat peníze!

John Davison Rockefeller

REZERVACI NA AKCI JE TŘEBA UDĚLAT NEJPOZDĚJI DO

1) Nezapomeňte včas udělat rezervaci na živou akci, aby vám nepropadly vaše extra podmínky. Časově omezuji, aby se dostalo i na další. Čtěte pečlivě! Dnes základní informace pro zájemce o živou akci - o čem to bude?

2) Vyhodnocení GoldWinner výzvy zde!

3) A ještě dnes opakuji základní informace pro zájemce o živou akci - o čem to bude?

Poslední výzva pro potvrzení účasti na živé akci:

S kým z vás se uvidím v pátek 23. června v Praze?

Kdo dá se mnou

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU?

Upozorňuji, že výhodné podmínky nemohu prodlužovat nad rámec termínu v odpočtu.

Přátelé, na nic nečekejte a pusťte se do akce, šup na rezervaci!

Může to být pár minut, které vám změní následujících několik let!

EXTRA PODMÍNKY PRO VÁS KONČÍ ZA 

1) Přihláška & rezervace na živou akci:

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU 

GOLDWINNER BUSINESS DEAL 

Pro závaznou registraci na živou akci prosím o vyplnění tohoto formuláře, na jeho základě vám vystavíme a zašleme fakturu. Cena akce pro účastníky GoldWinner výzvy je pouze 2.990 Kč (místo 7.770 Kč). TOP 10 zdarma!

2) Vyhodnocení květnové GOLDWINNER VÝZVY

 Moc děkuji více než 40 z vás, kteří jste se zapojili do mojí květnové GOLDWINNER VÝZVY! Jejím účelem bylo získat zpětnou vazbu, aktivovat vás do hry na PRAVOU STRANU a prostě hra...

Všichni, kteří jste dostali odkaz na tuto stránku, máte nárok na extra podmínky pro účast na živé akci 23. června v Praze, o které máte informace výše!

Prosím vás o včasnou rezervaci do termínu, který je uveden v odpočtu. Po tomto termínu vám nemohu tyto extra podmínky již garantovat, protože dám další místa do širší databáze kolegů z KJMP a ŽNPS. Zbytek míst nabídnu i mimo, výsledná cena potom bude 7.770 Kč & 294 EUR. Pouze pro vás je to nyní celé za pouhých 2.990 Kč & 113 EUR.

Pro níže uvedenou TOP10 ze soutěže je akce zdarma - jste tentokrát mými čestnými hosty! Nicméně vás prosím o potvrzení účasti buď do formuláře (fakturu stornujeme), telefonicky, nebo emailem!

ROZHODNUTÍ:

Vybrat TOP5 bylo obtížné, aspirantů na první pětku bylo prostě více. Nicméně jsem vybrat musel a rozhodl jsem takto:

TOP5 ⇒ Tomáš Gřešek, Broňka Morvayová, Petra Kamelandrová, Anička Lukšová
a Monika Bakešová

Vybrat dalších pět do výsledné TOP10 bylo také obtížné, aspirantů na první desítku bylo prostě více... Nicméně jsem vybrat musel a rozhodl jsem takto a doplnil první pětku o dalších pět, čili 5 + 5 je tuším 10:

Další pětka do TOP10 ⇒
Ivana Sáčková, Ivana Mackovíková, Helena Lopraisová, Jaroslav Sobota, Milan Třasoň

A vy ostatní? Víte co?

Moc vám děkuji, opravdu jste skvělí všichni a vážím si vaší energie, času i přátelství. Proto za vás v pátek 23. června zatáhnu přes 60 % nákladů a uděláme si hodnotný den i skvělý večer! 

Děkuji, Jirka Mazur.


3) Zde opakuji základní informace ohledně živé akce:

TAJNÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU!

Připomínám 3 poselství GoldWinner:
 
1. Budete první, kdo je získá a kdo je může realizovat v praxi. Být první, se prostě vyplácí. Kdo je druhý, je vždy za vámi! Opravdu chcete, aby byl někdo první před vámi?
 
2. Dělat věci nejlépe, jak dovedete. Jasně… Děláte ale nejlépe, jak dovedete, opravdu ty správné a důležité věci? Nejlépe, jak to půjde, vám předám know-how, jak správně určit cestu na PRAVOU STRANU. Opravdu chcete, aby jej získal někdo jiný a vy ne?
 
3. Nikdy to nevzdávej! Nevzdávám to a pozývám vás opět. A co vy? Vzdáváte příležitost a cestu? Nebo jsem se zmýlil? Opravdu, toto třetí poselství je klíčové!
 
Mně osobně tato tři poselství rozpohybovala milionové podnikání, umožnila vyřešit problémy a krize a vždy umožnila najít správná řešení a cesty. Vysvětlím vám příklady z praxe podnikání a přidám celou sérii GOLDWINNER BUSINESS DEAL!
 
Na myšlenkových mapách ve stylu TAJNÉ ZLATÉ STEZKY
 
vás naučím řešit problémy, projektovat projekty, plánovat čas a akce, určovat cestu a zaměření, vyrábět zlaté stezky od myšlenky k cíli!

DOSTANETE ODE MĚ TO NEJLEPŠÍ!


ZAČNĚME PŘÍBĚHEM...

Střípky z mého i vašeho života a podnikání:

 • Byly a jsou okolnosti, kdy hledáme cestu, jak dále…

 • Byly a jsou těžkosti, překážky, obavy a strachy…

 • Byly a jsou výzvy, úspěchy, euforie a očekávání…

 • Někdy je ale vše jinak!

 • Život je deal, někdy zřejmý, jindy nejasný…

 • Podnikání je cesta, hledání, zkouška, poslání…

  Zlaty-slitek-maly

Hledání...

Najít v tom množství variant a příležitostí tu pravou a správnou je někdy docela těžké!

Zaměřit se na opravdu správné a důležité věci je často nemožné pro spoustu úkolů a cílů, o kterých si myslíme, že jsou důležité. Většinou nejsou…

Koncentrovat se na správné okamžiky, řešení a rozhodnutí ve správný čas, na správném místě a se správnými lidmi je často nemožné, protože jsme omylem někde úplně jinde, než bychom měli být. Toto patří mezi docela blbé paradoxy.

Ve sportu možná platí, že není důležité zvítězit, ale že se stačí účastnit. Pokud nezvítězíme ve svém podnikání, je to docela o ničem, respektive bez peněz. Je docela hloupé být ve svém segmentu trhu u svého zákazníka až ten druhý…

Mnohdy nestíháme dělat věci nejlépe, jak umíme - pro samou práci. Ale průměrně udělané věci jsou prostě neprodejné…

Někdy se hroutíme pod náporem úkolů a problémů. Přitom skutečně důležitých je jen nepatrné množství z nich…

Někdy to chceme vzdát a praštit se vším… OK, když to uděláme, slížou smetanu jiní, nebo shrábnou bank, který jsme ponechali osudu… Prý - nikdy to nevzdávej. Ale někdy je to prostě na hranici možností…

Inspirace...

Chci ještě dojít na jižní pól - řekl nedávno ve svém rozhovoru legendární cestovatel Miroslav Jakeš. Letos má 66 let. Z jistých důvodů si myslím, že to dá. Dáme my svoje sny a vize?

Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobyčejně dobře - to řekl John Davison Rockefeller. Proč tedy nestíháme dělat věci nejlépe jak umíme? Proč necháváme peníze a příležitosti těm, co se umí správně koncentrovat na svoji otázku KJMP?

Ten, kdo celý den pracuje, nemá čas vydělávat peníze! To také říkával J. D. Rockefeller. Vzhledem k tomu, jaký vydělal balík, asi věděl, co povídá. Co myslíte? Souhlasíte? Tak proč k sakru tak pracujete?

Bohatý člověk & Chudý člověk. Říká vám něco tato paralela? Měla by. Jaké je vaše rozhodnutí? Být bohatý, nejlépe ještě mladý a zdravý. Nebo zůstat chudý… Nebo jen vydělat balík a přesto zůstat chudý… Vzdát sny, vize, poselství - varianty nic moc!

Deal...

Víte co? Uzavřete jistou smlouvu sami se sebou! Byznysmeni říkají smlouvě “deal”. Deal je dohoda, smlouva, někdy chtěný úděl. 

Uzavřeme spolu dohodu o zlatém vítězi? Co tak

GOLDWINNER BUSINESS DEAL?

Znáte můj motivační program GoldWinner? Ten, kdo ode mě dostal cihličku investičního zlata s mým věnováním, má na certifikátu otisk kulatého razítka a na něm krátký nápis FINE EDUCATION DEAL. Je to taková smlouvička o dobrém vzdělání, o vzdělání na naší Pravé straně… Podprahová, nenápadná, přesto fungující. A vede k něčemu, co je na onom razítku v textu FORTUNE & FUTURE. Ano, nejde o nic menšího, než o budoucnost a štěstí.

Rozhodl jsem se pro vás rozšířit tři poselství zlaté cihličky na 21 životních a byznysových zásad, které jsem nazval GOLDWINNER BUSINESS DEAL. Tím člověkem, se kterým byste měli uzavřít nejlepší smlouvu svého života, jste vy sami. Proberu s vámi, co by měla tato smlouva obsahovat!

Přidáme místo a osoby do této smlouvy.

Jak je najdeme?

» Pro tento účel musíme probrat, jak funguje vnější a vnitřní svět. Paradoxem je, že 90 % lidí se zabývá tím světem vnějším a na to nejdůležitější, na vlastní vnitřní svět, jim nezbývají síly, energie, čas ani peníze. Toto onou smlouvou změníme! Je zde ale riziko, protože až ji sami se sebou uzavřete, není cesty zpět!

» Potom vím, že je obtížná cesta, její určení, kontury, cíle a plánování. Správně se rozhodovat, umět se soustředit na důležité postupové cíle, na správné lidi, správný trh, na správné postupy. Nenechat se zmást přemírou variant, složitostmi, nepřebernými důležitými úkoly a podobnými hloupostmi.

» Vím, že toto je velmi obtížné a pro 90 % lidí v podstatě nerealizovatelné. Najít ty správné zkratky, správně se rozhodovat, jít za svým, nenechat se odchýlit z vlastní cesty.

» Ano, je to obtížné vyznat se ve spoustě variant, možností. 

» Je obtížné definovat každý den cestu, dílčí úkoly, které jsou opravdu podstatné a vedou k cíli.

Také máte pocit, že chodíte někdy v bludném kruhu? Že si spoustu věcí naplánujete, přejete, pokusíte se o ně a mezitím je vše jinak?

Jak je to možné, že člověk, který má za sebou vzdělání, kus života, který má v sobě tajná poslání a vize, jak je to možné, že prostě nemá dost peněz, času a svobody?

Vždyť právě tyto hodnoty jsou kolem nás jako nekonečná energie téměř na rozdávání. Stačí jen hrábnout. Místo toho se většina lidí za něčím žene a pachtí a výsledek je v nedohlednu.

 • Jak určit tu správnou cestu pro sebe, pro svoje záměry, cíle, vize a poslání?
 • Jak se správně rozhodovat?
 • Jak plánovat a následně dělat?
 • Jak používat efektivně tajnou dohodu sám se sebou?
 • Proč mít a proč vlastně uzavřít takovou dohodu?
 • Kdo z toho bude mít užitek?
 • Co s lidmi, které na cestě potkáváme?
 • S kým ano, s kým ne?
 • Jak a proč vytěsnit ze svého života až 99 % zbytečných lidí, aby v něm bylo místo pro ty, o kterých je vaše smlouva?

Jak je najdeme?

Víte co? Našel jsem pro sebe řešení!

Nazval jsem ho pracovně takto:

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU 

Seminář a VIP večírek se bude konat v pátek 23. června v Praze
a já mám zrovna pro vás extra podmínky, které již znáte!

Seznámím vás s tímto konceptem:

 • 1
  Prvním výsledkem bude, že uzavřete sami se sebou vlastní tajnou dohodu, GOLDWINNER BUSINESS DEAL.

 • 2
  Druhým výsledkem bude, že pro sebe objevíte a definujete vlastní vnitřní svět,
  který pro vás bude mít hodnotu a jehož cíle vám budou dávat smysl.

 • 3
  Třetím výsledkem bude, že vás naučím jednoduchým způsobem zpracovávat Myšlenkové Mapy v podnikání novým originálním způsobem, který vás bude bavit.

 • 4
  Čtvrtým výsledkem bude, že vás naučím, jak si vytvořit vlastní TAJNOU ZLATOU STEZKU NA PRAVOU STRANU tak, abyste dělali jasná rozhodnutí, abyste měli
  před sebou ty správné cíle a vize a abyste neztráceli čas hloupostmi.

Naučíte se, jak neplýtvat energii, potenciál a čas na špatné straně a jak přetavit kouzlo věty 

"Ten, kdo celý den pracuje, nemá čas vydělávat peníze"

ve svůj prospěch tak, aby vás to opravdu bavilo a sypalo nejen peníze,
ale zejména čas, větší porci svobody, nezávislosti a seberealizace!

Pokud jste na toto připraveni, tak přednostně pro vás mám tuto akci:

Seminář a VIP síťování v pátek 23. června v Praze

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU 

Název semináře TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU vypadá možná lehce jako osobní rozvoj... Jasně, vy již víte, že my máme něco jako osobní rozvoj na Pravé straně. Nicméně vás chci ubezpečit, že se bude jednat o ryze praktická témata pro vaše podnikání! Vše ze života a z praxe nejen mého podnikání!

Půjde o naprosto praktické a chytré dovednosti a nové postupy, které vám pomohou na vaší cestě na Pravou stranu, nebo značně urychlí vaše postupy v podnikání a nových projektech!

Proč jsou tajné?

Má to dva důvody:

1. Jde o nový myšlenkový postup, schéma, koncept, ze kterého budete nadšeni. Nehodlám sdílet veřejně, proto budou tyto postupy navždy utajeny v komunitě příznivců ŽNPS.

2. Výsledek a postup pro svoje vlastní podnikání potom bude tajný pro vás a dá vám konkurenční výhodu ve vašem podnikání. A zejména vás bude držet na vaší cestě!

Propojím vám tyto záležitosti:

» Jistě znáte naše tři poselství GoldWinner a zlaté cihličky. Možná ji někteří z vás již mají a další ji můžete právě teď získat. Na semináři vám poprvé představím myšlenkové schéma GOLDWINNER BUSINESS DEAL. Na jeho základě uzavřete smlouvu sami se sebou a vaše cesta v podnikání bude pro vás jednodušší a jasnější. Bude to prostě váš deal!

» Také možná znáte schémata pro Myšlenkové Mapy. Já vás naučím specifickému, velmi jednoduchému postupu, jak se naučit používat Myšlenkové Mapy a schémata nejen v podnikání, ale i při jakémkoliv dosahování cílů, o které vám jde. Budete překvapeni a nadšeni, jak to funguje!

» Do konceptu Myšlenkových Map vám přidám schéma budování "vnitřního světa" jako základní poselství podnikatele. Naučíte se vytvářet něco jako vlastní tajné zlaté stezky v podnikání.

» Přidáme do nich praktické využití čtyř z naší série 13 tajemství z Pravé strany. Zejména tajemství využívání času v podnikání, Pravidlo 80/20, pákové efekty a správné zaměření a koncentraci.

Vím, že vám tento koncept bude dávat smysl. Od podzimu plánuji část tohoto know-how spustit do online kurzů. Možná ale budete letos jediní, kdo se dozví více na živé akci! A zejména budete první. Vy víte, že být první se prostě vyplácí!

Exkluzívní smlouva a podmínky pouze pro vás!

Účastníci GOLDWINNER výzvy, pro které je určena tato stránka, ode mě dostávají exkluzívní podmínky  a deal pro účast na akci takto:

§1. Tato stránka je určena pouze pro absolventy kurzů ŽNPS či KJMP, to jest pro ty z vás, kterým jsem zaslal květnovou GoldWinner výzvu a kteří jste se jí účastnili!

§2. Prvních TOP5 z GoldWinner výzvy ode mě dostanou cihličku investičního zlata s mým věnováním v rámci programu GoldWinner! Naše TOP5 je již známa, viz. bod ad1).

§3. Prvních TOP10 máte ode mě účast na této akci zdarma! Naše TOP10 je již známa, viz. bod ad1).

§4. Další aktivní účastníci GoldWinner výzvy máte ode mě přednostně tuto akci za 38 % ceny, to jest za náklady! Musíte ji ovšem využít do termínu podle časového odpočtu! Poté o tuto možnost přijdete…

§5. Na živé akci vyhlásím soutěž o TOP5, kterým se zavazuji ke konzultaci v rozsahu až 2 hodin přes Skype ohledně jejich Tajné zlaté stezky, platí pro měsíce červenec-srpen dle domluvy. Jak to bude probíhat? Odtajním na živé akci!

§6. Během tohoto víkendu, tj. 3. a 4. června, zpracuji seznam těch z vás, kteří jste tuto GoldWinner výzvu dali a pošlu vám zprávu a odkaz pro registraci na živou akci 23. června do Prahy. SPLNĚNO - seznam máte výše...

Poslední výzva pro potvrzení účasti na živé akci:

S kým z vás se uvidím v pátek 23. června v Praze?

Kdo dá se mnou

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU?

Upozorňuji, že výhodné podmínky nemohu prodlužovat nad rámec termínu v odpočtu.

Přátelé, na nic nečekejte a pusťte se do akce, šup na rezervaci!

Může to být pár minut, které vám změní následujících několik let!

EXTRA PODMÍNKY PRO VÁS KONČÍ ZA 

FORMULÁŘ PRO REZERVACI ÚČASTI MÁTE NAHOŘE NA TÉTO STRÁNCE!


TAJNÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU

GOLDWINNER BUSINESS DEAL

Budete první, kdo se dozví o tajných zlatých stezkách v podnikání! 

Budete u toho, kdy svým názorem, přístupem a akcí rozpohybujete nové věci...

» Vy víte, že být první, je důležité!

» Udělat věci nejlépe, jak to jde, je ještě důležitější!

» A nikdy to nevzdávat, to je cesta.

Pomůžete mi, sobě i druhým? Už máte vyplněnou rezervaci účasti?

Proč? Odpovězte si sami, jaký je váš vnitřní motor!

Kdy? Nejlépe hned...

Nejen bohatství, ale vše kolem vás vytváříte procesem myšlení.

 

Jak jste mysleli včera, tak se máte dnes.
Jak myslíte dnes, tak se budete mít zítra!

 

Přátelé, na nic nečekejte a pusťte se do akce, do GoldWinner výzvy!

Může to být pár minut, které vám změní následujících několik let!

Přeji hezký den a těším se
s vámi na akci a VIP síťování
na PRAVÉ STRANĚ!

Jirka Mazur