Dynamika Bohatství
& Spektrum Bohatství

Najděte svůj talent, své místo a svůj potenciál tak, abyste dokázali své myšlenky monetizovat na peníze!

Živé vysílání jsme zahájili zde, na této stránce, ve středu 23. 9. večer ve 20:00.

Jirka Mazur

Jan Polák

s vámi probrali

 • Jak a kde najít ZDROJ těch správných myšlenek pro podnikání a potenciál pro BOHATSTVÍ!
 • Dynamiku a Spektrum Bohatství v praxi podnikatelů i v managementu firem!
 • Jak proměnit to, co získáte na webináři, v peníze a bohatství!

Pojďte si udělat testy
DYNAMIKU BOHATSTVÍ A SPEKTRUM BOHATSTVÍ


O čem byla tato akce?

 • Jirka Mazur vám prozradil cestu, jak náročně poznával potenciál pro své podnikání a své ZDROJE bohatství i to, proč to vy můžete mít rychleji a jednodušeji.
 • Ukázal vám svoji Dynamiku Bohatství a vysvětlí vám, co to pro něj a jeho peníze, čas a další hodnoty, znamená v reálné praxi.
 • Jan Polák vám pověděl svůj životní příběh i to, proč je dnes Mentorem a Koučem pro Dynamiku Bohatství.
  Představil vám systém a know-how, které vám ukáže směr pro vaši Cestu na Pravou stranu i potenciál a ZDROJE vašeho bohatství.
 • Zjistíte poté, že stačí udělat pár akcí, rozhodnutí, naučit se opravdu využívat vlastní potenciál a cesty k bohatství se vám otevřou v jasnějších konturách.
 • Mimochodem, není to žádná esoterika, funguje to!
 • Práskl jsem vám, z koho pochopení Dynamiky Bohatství udělalo milionáře!

Že se vám to líbí, nebo jste přímo nadšeni?

 • Nedivím se.
 • Sám jsem váhal.
 • Ale poté, kdy jsem viděl výsledky a poznal Jana osobně i jeho systém, váhat jsem přestal…

Vám se přihodí totéž!

Užijte si webinář i následné akce! Jsem zvědav, jak z tohoto tématu pro sebe opravdu vytřískáte, co se dá!

Jirka Mazur


Zde můžete psát vaše komentáře:

 1. lidus.kratochvilova@seznam.cz napsal:

  Jsem maminkou na mateřské dovolené. Již před rokem jsem si zakoupila profil, kde jsem Hvězda. Bohužel nemám zakoupený test na spetrum. Mou vizí je momentálně pracovat s Jedinečností dětí. Mluvit o ní, psát články, budovat své webové stránky. V rámci Genius testu zdrama mi vyšel Plamen. Mám touhu dostat se na pravou stranu. Zároveň cítím, že bez pomoci zkušenějších to zatím nedokážu. Co byste doporučil této kombinaci profilu k posunu nahoru?

 2. Lenka Pukančíková napsal:

  Děkuji za přínosný webinář a za nové informace a zvlášť Jánovi Polákovi za vynikající nabídku a možnost vyplnit i test Spektrum bohatství.

 3. Jana napsal:

  Zakoupila jsem si profil Dynamika bohatství a spektra a musím říct, že je to moc dobře udělané. V podstatě je to manuál pro život. Děkuji, velmi mi to pomohlo 🙂

 4. Miroslav napsal:

  Baťa patrí kde v D.bohatsva a v S. bohatstva?

 5. Radek napsal:

  Vyuzivame pro zjištění silných stránek strengthsfinder od Gallupu pro budování týmu a pro klíčové kolegy. Rad bych se zeptal jaký je rozdíl v porovnání s dynamikou bohatství. Diky

  • Jan Polak napsal:

   Radku, strengthsfinder je velmi uzitocny a sam som si ho urobil. Vyslo mi 5 oblasti mojich silnych stranok a viem ich vyuzit a uplatnit.
   Dynamika bohatstva aj profil su rozdielne v tom, ze su uzko prepojene s tym, ako sa vytvara hodnota, paka a prirodzeny prud v byznyse. Konkretne sa zameriava na silne stranky z hladiska ich vyuztia na optimalny firmeny a podnikatelsky rozvoj, a rolu pri budovani firmy a spolupraci v teame. Obsahuje aj element casu (kedy a ako rovnako ako v com a s kym – mozeme najlepsie uplatnit svoje talent hodnotu, aby team a firma fungovala). Preto dynamika. Preto konkretne v podnikani.
   Poznanie profilu je len prvym krokom. Novy jazky a dynamikce prepojenie na prirodzene aspekty byznysu je to kde lezi skutocna hodnota Dynamiky bohatstva.

 6. Zuzana napsal:

  Díky za nasměrování a obrovský AHA moment…mám stejný profil jako Lenka a Jan to skvěle rozebral,moc mi to pomohlo 🙂

 7. Jozef napsal:

  Janko odporucas si zopakovat test dynamiky po urcitom case? Rok dva pät? Priklad, dnes si urobim test na zaklade ktoreho sa pustim do podnikania. Do testu vlozim akesi vedome nastavenie ze chcem byt uspesny v podnikani a teda mozem akosi zmanipulovat sam seba aj vysledok testu??? Po nejakom case sa ukaze ze mi podnikanie nejde.
  Hladam teda kde je problem.
  Urobim si teda znovu test, ale uz podla pravdiveho podvedomeho nastavenia. Je realne ze dostanem iny vysledok testu? A zistim ze podnikanie nie je pre mna idealna cesta.
  Mas skusenost s opakovanym testovanim a potvrdenim vysledkov testovania?
  Dakujem.
  Vychadzam z realnych zivotnych skusenosti, kde som sa dokazal „zmanipulovat“ k podnikaniu a nasledne som „uspesne“ skrachoval vo viacerych byznysoch…:)

 8. Jana napsal:

  Co vlastně dostaneme, když je tam napsáno: Profily Dynamiky Bohatství a Spektra Bohatství
  nyní 2 týdny pro vás a váš tým? Jako že akce platí dva týdny a je to pro celý tým, nebo jen pro jednu osobu ta cena? A druhá otázka: z webináře se zdá, že jen z toho profilu stejně nedostaneme návod nebo radu, co dělat, proto se na to teď třeba Lenka Vrzalová ptá…takže co pak?

 9. Lenka Pukančíková napsal:

  Zdravím, testy Dynamika a Spektrum bohatství mám již hotové a sedí přesně. Mám dva dotazy na Jána Poláka: Někdo ve skupině ŽNPS zmiňoval, že si test udělal po letech a vyšel mu jiný profil než prve, máte s tím nějaké zkušenosti? Není to tak že jeden člověk má jeden profil celý život? A ještě mám druhý dotaz, jestli máte představu, jak jsou jednotlivé profily zastoupené mezi lidmi, jestli je to rozvržené rovnoměrně nebo jsou některé profily častější?
  Předem děkuji za odpověď (pokud se na ni dostane 🙂
  Lenka

 10. Jozef napsal:

  Sú výsledky testu odrazom vedomého alebo podvedomého nastavenia.
  Ďakujem…:)
  Jozef

 11. ondro napsal:

  otázka: najlepšia publikácia k tejto téme?

 12. Miroslav napsal:

  Rád by som počul konkrétne príklady ľudi, ktorí využili D.bohatstva a prepracovali sa na vyššiu úroveň v podnikaní a bohatstve. Z akého bodu vychádzali, koľko im to trvalo a čo preto urobili :-).

 13. Tomáš napsal:

  Tvrdím a přijímám jako skutečnost, že se dostanu na pravou stranu i když jsem teď na úplném začátku a začínám úplně od nuly…
  tvrdím a přijímám jako danost, že bohatství mnou proudí volně a radostně a vím, že budu úspěšnější a požehnanější než jsem doufal ve svých nejsmělejších snech.

 14. Miroslav napsal:

  Ako využiť výsledky z testov dynamiky bohatstva a sprektrum bohatstva? Načo sa z toho najskôr zamerať, aby boli výsledky viditeľné v živote čo najskôr. Mojím cieľom je skĺbiť úspešné podnikanie, rodinný život a osobnú sebarealizáciu; je to možné, keď zameriavam svoj fokus na tieto tri oblasti naraz?

 15. sutyalojz@gmail.com napsal:

  Ďakujem za možnosť pýtať sa. Mám otázočku na J. Poláka:
  Som 11. rokov učiteľ – s dotazníku spektra DB my vyšla pozícia pracovník a profil DB – Tvorca – spolu s hviezdou a mechanikom. Dalo by sa v skratke poradiť ako sa posunúť na vyššiu pozíciu – moje povolanie a práca s ľuďmi ma baví… ale akým spôsobom mám zvýšiť svoju hodnotu a akú páku na to pužiť… ĎAKUJEM 🙂

 16. Pavel napsal:

  O Profiĺe dynamiky pohatsvtí som počul, ale zatiaľ som sa mu nevenoval. Verím, že dnes som s ním zoznámim. Nie je jednoduché udržať smer a tempo na ceste na Pravú stranu. Vnútorne ma to stále drží a ženie dopredu. Viem, že je to o výdrži. Teším sa na nové informácie. Pavel

 17. Ludmila napsal:

  Již v minulosti jsem si zakoupila profil dinamiky bohatství a opravdu to sedí :o) Jsem Hvězda a v testu Plamen. Jsem ohromená jak jenom to do sebe zapadá. Jen ještě přesně nevím jak to všecičko uchopím a vložím do svého života, ale ve vašem programu jsem se již mnoho naučila a dochází mi souvislosti. Krůček po krůčku jdu s Vámi. Cítím, že se dostanu na pravou stranu i když teď jsem na úplném začátku. Děkuji za Vše a těším se na dnešní webinář. Ludmila.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů...