Co říkali účastníci o seminářích a programu?

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

PROČ JSOU ÚČASTNÍCI MÝCH PROGRAMŮ NADŠENI?

CO SE U NICH ZMĚNILO?

Program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ je bynysový koncept pro podnikatele, živnostníky a pro lidi, kteří chtějí podnikat. Pokud vám dávají smysl hodnoty, jako jsou čas, svoboda, nezávislost, seberealizace, peníze a podnikání, potom jste zde správně. Jsem si vědom toho, že jde o koncept pro pouhých 10 % lidí. Přeji vám, ať mezi ně patříte!

Již třetím rokem žhavíme programy ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, online kurzy, semináře, workshopy a VIP setkávání a myslím, že u toho nesmíte chybět! Jsem nadšen z množství ohlasů a z toho, že je zde mohu s vámi sdílet. Přeji výživné inspirace!

Uvádím vám zde pár referencí, první dojmy, které byly silné i na mně. V průběhu těch tří let se hodně událo. O tom vám povím více na svých webech, v článcích, na Facebooku. Prostě sledujte ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ!

Poznámka: Zde uvedené texty jsou opravdu autentické a jde jen o část toho, co se mnou nadšení klienti sdílejí. Pokud autoři odkazují na neaktuální stránku, neřešte.

Vnímejte obsah a sdělení. Díky ta to, že jste tady. Pojďte na to!

Spontánní ohlas již z první akce...

To, co se mi stalo v těchto dnech, považuji za úžasné. Že bude téma Života na Pravé straně chytlavé, to jsem tušil, ale že to vyvolá takový online brainstorming, to mě opravdu nadchlo!

Takový ohlas jsem nečekal a omlouvám se těm, na které se nedostalo. Dal jsem té zpětné vazby na stránku pouze 20 %. I tak to budete číst nebo studovat hodně dlouho. Děkuji moc, pro mě to bylo opravdu hodně inspirující. Energie se někdy vrací!

A začnu jednou specialitkou od Josefa Špačka, který na Seminář dorazil ze Slovenska. Poslal hezké povídání zabalené v PDF, tak si jej stáhněte pro inspiraci zde:


Natočili video na téma ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ:


Již po prvním živém semináři ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ mi účastníci poslali pár skvělých videí...

Erik Hoffman a Martin Mažár o semináři ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Spontánní reakce o přestávce 🙂


ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ                                        SEMINÁŘ PRAHA, 6.6. 2015

Točil účastník Alexandr Fryč, střih Martin Dudek a Jirka Mazur


Proč i Aleš Andr opouští komfortní zónu?

Proč si dal práci s tím, jak natočit první video a zprovoznit svůj Youtube kanál? Napoprvé je to náročné...


Bronislava Morvayová

Život na Pravé straně podle Broni, toto video mě opravdu dostalo. Děkuji!


Talk Show Kateřina&Richard k semináři ŽnPS 2015

Richard Hédl a Kateřina Bálková v akci


Život na pravé straně podle Vojty Podešvy

Vojta ve slamáku ze svého SAO studia :-). Napoprvé fajn a Vojta tímto zahájil sérii stovek dalších videí...Napsali článek na téma ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ:


Někteří účastníci mých programů, seminářů a kurzů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ se pěkně rozepsali...

                                  Stáňa Mrázková, autorka programu Podnikání z pláže

Netušil jsem, že mohu být půjčen a že to může přinést užitek tolika lidem. Následky "půjčení" byly opravdu velké a tento článek je o tom, proč k půjčení táty vlastně došlo... Jirka


                                  Lenka Vrzalová

První inspirace a povídání Lenky o tom, jak se setkala s aspekty Života na Pravé straně, první dojmy původně totální "levostraňačky..."


                                  Věra Nosková

 

zivot-na-prave-strane-reference-01

"Před několika lety jsem došla k zásadnímu rozhodnutí, žít a tvořit JINAK, vydat se cestou svobody. Podnikat sama na sebe. Z teplého a klidného místa ve státní službě jsem vyšla do nejistoty. Věděla jsem, co mě baví a je mojí vášní, co chci předávat lidem a „skočila“ jsem rovnýma nohama do podnikání."


                                  Pavel Vrána

 

"Začít podnikat je fakt dřina, alespoň pro mě. Cílem tohoto článku je napsat o jednom z 13 tajemství, které jsou obsahem kurzu Život na pravé straně. Jsem upřímný a nerad dělám něco zbytečně, proto tu nebudu žádným způsobem přepracovávat a převypravovat obsah jednoho z těch tajemství, ale podíváme se na prvních 6 najednou a na to, co to pro mě konkrétně znamená."


                                 Ivana Cikánková

 

"Jsem už dlouho na cestě na pravou stranu. 17 let jsem ženou v realitách. Tak nějak jsem rozkročená mezi levou a pravou stranou. Ne, nemyslím přechod pro chodce :), nebojte. Vzdělávám se v rámci intenzivního  projektu Cesta na pravou stranu. Je určený všem, kteří mají chuť, vůli a čas (a už je to tady) nastavit svoje myšlenkové pochody správným směrem. Směrem, který vede k penězům a efektivnímu, svobodnému a hlavně spokojenému životu. Klišé ? No nevím."

 


                                 Lada Věntusová

                                              …aneb dle pravidla 80/20

"Pravidlo 80/20…slyšeli jste o něm někdy?
Já jo, ale vůbec jsem tomu nepřikládala žádnou důležitost. Nevěnovala jsem tomu pozornost.
V posledních pár týdnech se to ale změnilo. Začínám se koukat kolem sebe, kde všude se toto pravidlo dá uplatnit. Tedy koukám na to hlavně v mém malém podnikání aneb jak to Jirka Mazur nazval živnost-ničení :-)"

 


Napsali mi na FB o ŽIVOTU NA PRAVÉ STRANĚ:

Facebook ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ - uzavřená skupina. Jasně, není to pro veřejnost, ale pár názorů zde přidávám...


Napsali mi zpětnou vazbu o konceptu z Pravé strany:


Ohlasů ohledně programů z Pravé strany mi do emailu chodí stovky. Vybírám jen některé, víceméně ty první...
4 příběhy extra,

napsali mi je hosté jednoho z mých webinářů...


Zde přidávám něco, jako osobní zprávu mých hostů z jednoho z mých webinářů...            A pod tím i malý sestřih z akce.

Hosté z webináře - Petra, Radek, Petr, Ivana a Tomáš autenticky:

Přátelé, dnes jen pro inspiraci namátkově vybírám z více než stovky příběhů, referencí, zpětné vazby… Abyste byli v obraze, jak to u nás v kurzu chodí a co můžete očekávat. Přeji hezké inspirace!

Ve čtvrtek 5. 11. 2015 jsem měl pěknou DigiPárty s hosty - zde je v záznamu!

Tak vám zde nasdílím něco přímo od mých včerejších hostů :-)


.

Radek Myšák - podnikatel

Výňatek z jeho ABC analýzy, v rámci které jsem lidi v kurzu učil základy pro projektové řízení v podnikání podle Pravidla 80/20:

“Rozbor odběratelů, služeb a položek dle pravidla 80/20

Analýza odběratelů

Poznámka.: hodnota - obrat je uveden bez DPH, OP - obchodní případ, mimo Pha - oblast po celé ČR a nezahrnuje objednatele z Prahy.

Hodnotil jsem rok 2014 a rok 2015 - ten je bez nejsilnějších měsíců listopadu a prosince. Hlavní činností jsou služby pro bytové domy - montáž měřidel vody a tepla.
 Vedlejší činností jako velkoobchodní prodej nebo prodej dalším firmám nevyhodnocuji, protože vyhodnocením z předchozích let víme, že je to násobně méně ziskové než služby…

…Vyhodnocení odběratelů a náprava

Poptávce na zákazníka typu A+, je pod písmenem a), bude se jim věnovat násobná péče a změní se stávající dělení poptávek mezi obchodníky. Ti nejúspěšnější budou mít pod správou zákazníka typu A+. Cíl je zvýšit počet uzavíraných OP typu A+, takže je potřeba zvýšit konverzi při řešení poptávek (pomůže školící systém).

Poptávce na zákazníka typu A, je pod písmenem b), bude se jim věnovat přiměřená péče a změní se stávající dělení poptávek mezi obchodníky. O zákazníka typu A se bude starat mobilní obchodník. 
Je možné, že část OP zákazníků typu A (poté budou i typu B) si převezmou referentky v kanceláři, bude se analyzovat a vyhodnocovat péči.

Poptávce na zákazníka typu C, je pod písmenem c), bude se jim věnovat pouze péče z kanceláře bez dalších nákladů na jednání. O zákazníka typu C se budou starat referentky v kanceláři…”

 

Zdá se vám to jako nuda? Tak ono to možná nuda je, ale když si uděláte rozbor svého podnikání ve firmě a šikovně si přenastavíte některé činnosti a aspekty ve svém podnikání a ono vám to začne sypat, potom už to nuda není.

Ale Radek Myšák není žádný suchar, napsal i článek na svůj BLOG:

cervena_sipka_mailZkušenost s kurzem Život na pravé straně od Jirky Mazura

 

Petra Kamelandrová - začinající podnikatelka

Napsala mi:

Ahoj Jirko,

Kdybych měla co nejjednodušeji vyjádřit svůj názor a pocity ke kurzu ŽNPS, pak by to vypadalo asi takto: "Užila jsem si to a stálo to za to!". Ano, přesně takto celý absolvovaný kurz vnímám. Kurz je hotová studnice informací, rad, návodů a postupů, které mě neskutečně posunuly dál nejen v oblasti podnikání, ale i v mém osobním životě. Když k tomuto všemu připočtu možnost síťování v uzavřené facebookové skupině s ostatními kurzisty a Jirkou Mazurem, pak můžu opravdu upřímně říct, že tento jedinečný kurz byl mou nejlepší investicí do mého podnikatelského vzdělání i osobního života.

A ještě jeden bonus bych chtěla vyzvednout a totiž to, že my kurzisti jsme dostali možnost přivést si do kurzu zdarma jednoho nám blízkého člověka, aby s námi celou cestu sdílel. Já si vybrala svého manžela. Tímto bych Jirkovi chtěla moc poděkovat za tuto možnost, protože díky tomu můj manžel teprve pochopil, co vlastně dělám, kam mířím a co to obnáší. Stali se z nás partneři nejen podle zákona, ale také podle společného smýšlení na náš život a naše plány. Už to totiž přestaly být jen moje aktivity a staly se z nich naše společné aktivity. Můj manžel mi v podnikatelském rozjezdu začal pomáhat, povzbuzuje mě a o všech těchto věcech spolu diskutujeme a za to jsem opravdu moc a moc vděčná.

Nepřeháním, když přiznám, že díky kurzu ŽNPS se můj svět změnil. A s potěšením můžu říct, že tento můj svět se mi líbí mnohem mnohem více:-).

Jirko, ještě jednou obrovské díky za celý tento kurz! Petra

A ještě přidala milé video:

Petro Kamelandrová, pěkné na první video :-).  Díky.

 

Tomáš a Ivana Loy - podnikatelé spolu...

Podnikatelé ve stavebnictví, udělali si jednu z nejlepších rychloprací na téma Projektové řízení v podnikání podle Pravidla 80/20. Už jim to ve firmě funguje a zkušenosti mají skvělé. Navíc si užívají sdíleného partnerství v programu, o tom hovořili na webináři, viz. výše…

Jejich ABC analýzu zde sdílet nebudu, neboť obsahuje interní čísla a údaje. Ale je opravdu dobrá 🙂 !!! Naučili se to u mě v kurzu. Já osobně řídím svoje podnikání projektově a podle Pravidla 80/20 již více než 15 let! Podělím se s vámi o zkušenosti!

Takže se koukněte na to, jak svou zkušenost hodnotí:

 

Petr Hedrlín na Facebooku, podnikatel:

Petr Hedrlín, 31. říjen v 1:10

Jak jsem se vydal na pravou stranu:

V létě jsem objevil nabídku kurzu Jirky Mazura. Měl jsem už za sebou kurzy Zdeňka Steinera, Davida Kirše a dalších a tak jsem váhal. On-line kurzy, kde jsou na začátku velké sliby, nadšení a elán účastníků v úvodu a pak pomalý sestup a cesta do ztracena. Čekalo mě ale dlouhé léto, jedna z mála výhod školského systému, a protože léto je zase jedno z mála období, kdy na sobě lze intenzivněji pracovat, tj. vzdělávat se, přihlásil jsem se.

S mírnou nedůvěrou a čekáním jestli to nebude další v řadě nic moc kurzů. Překvapení první – smartbook. Pracovní sešit, který mě nutil i v parných letních dnech přemýšlet. Jirkovy nadhozené otázky mě donutily najít v knihovně zapomenutého Kiyosakiho, Hilla či Kocha. Četl jsem je už dávno a zapomněl na ně a tak jsem je teď znovu objevoval a konečně začínal chápat.

Překvapení druhé – kurz mě opravdu "dostal" Lámal jsem si hlavu s odpověďmi na otázky, v Řecku na dovolené hledal místa s WiFi, abych byl alespoň trochu v kontaktu s děním v kurzu, na cyklotoulání Telčskem jsem si přibalil Hilla a psal si do něj poznámky, na rakouské Salze jsem natočil své první selfvideo, protože jsem chtěl splnit výzvu.

Překvapení třetí – síťování a kontakty. Na rozdíl od jiných kurzů, kde s časem klesala iniciativa účastníků, aby v konci kurzu byla takřka nulová, tady se rozjela setkání a spolupráce. A tak jsme se potkali. Z různých prostředí, s různými zkušenostmi, ale spojeni tajemstvími kurzu společně pracujeme na projektu cesty na pravou stranu.

Není to jednoduché a snadné, ale jdeme s úsměvem. Tedy správně VZDĚLÁVÁME S ÚSMĚVEM což je název našeho projektu, který vznikl díky kurzu Jirky Mazura Cesta na pravou stranu. Projekt představíme na začátku listopadu, pozveme vás na naši akci, kde vás určitě přesvědčíme, že s úsměvem, v pohodě a s Paretovým pravidlem se za víkend naučíte to, nad čím byste trávili dlouhé nudné hodiny. A od ledna vás s námi čeká řada akcí, na které se určitě budete těšit. I kdyby bylo výsledkem Jirkova kurzu jen toto, tak i tak velké díky. Ale věříme, že pokračování Jirkova kurzu bude palivem, které nás bude pohánět dál a nejen že na pravou stranu společně vykročíme, ale hlavně tam už zůstaneme.

Petr Hedrlín

 

14 Dnů s příběhy z PRAVÉ STRANY

 Sestřih z webináře z 5.11. - povídání s hosty.

Co řekli Petra Kamelandrová, Radek Myšák, Petr Hedrlín, Ivana a Tomáš Loy:


 

 

14 DNŮ S PŘÍBĚHY Z PRAVÉ STRANY

Pokud vám sada příběhů, referencí, videí a článků od mých klientů nestačila, zde je další série!

9 ČLÁNKŮ ZE SÉRIE 14 DNŮ PŘÍBĚHŮ Z PRAVÉ STRANY

Pokud jste tyto příběhy a příspěvky dočetli až zde, svědčí to o opravodovém zájmu. To je první předpoklad k úspěchu.

Ten druhý je - udělat akci

Tak ji prostě udělejte a zapojte se do všeho, co je aktuálně k dispozici zde!

Jirka Mazur