PÁR OTÁZEK PRO VÁS:

Chcete pro sebe více času, svobody a peněz?

Myslíte si, že máte nárok na štěstí a opravdu lepší život?

Jak najdete řešení, směr, svoje proč a cestu z krysího závodu?

Jak změníte hru o život v příběh o životě, ze kterého budete nadšeni?

Jak zrušíte dřinu v podnikání a změníte vše v příběh, který vás bude bavit?

Pokud jste odhodlání jít do akce, zažít bod zlomu, udělat zásadní změny ve svém životě i podnikání, potom mám pro vás řešení a odpovědi na klíčové otázky!

Ve hře není nic menšího, než váš život, vaše podnikání, hodnoty a to, po čem toužíte:

ČAS :: SVOBODA :: SEBEREALIZACE :: ŠTĚSTÍ :: PENÍZE

Jak mít vše v hojnosti za méně námahy a jiným procesem, než je práce?

ŘEŠENÍ A NÁVODY MÁM PRO VÁS PŘIPRAVENÉ V PROGRAMECH

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU!

MOSTY PŘES RUBIKON

Proč vás zvu do akce a na cestu změny:

PŘEDÁM VÁM NÁVODY A POSTUPY ZE SVÉHO PODNIKÁNÍ!

PŘEDÁM VÁM ZKUŠENOSTI A INSPIRACE ZE SVÉHO ŽIVOTA!

MŮJ PŘÍBĚH & INSPIRACE A ŘEŠENÍ PRO VÁS!

Vím, že se vám hlavou víří myšlenky a možná i pochyby.

» Jistě si teď říkáte, o čem bude tento kurz, cesta, co vám přinese a aktuálně řešíte svoje PROČ do toho jít.

» Možná vás taky napadá, jaké mám zkušenosti, co vám mohu předat, jaký je ten můj příběh, který vás může inspirovat.

» Nebo jaká je moje kvalifikace? Kdo jsem, že vám chci radit, ukazovat cestu, předávat návody a postupy?

Všechny tyto otázky a pochyby jsou bezesporu legitimní.

Jsou zde tři skupiny lidí. Většina z vás mě zná a víte o mě opravdu hodně. Setkali jsme se již v kurzech, na živých akcích, na seminářích nebo nás prostě dal život dohromady. 

Jiní mě znáte částečně - z mého blogu, z webu, z doslechu (povídá se ledacos), možná jste absolvovali část kurzu zdarma na Facebooku, děláte si postupně úsudek. Možná narůstá zvědavost a říkáte si, že byste mnohé z toho, o čem jste se ode mě doslechli, že byste to chtěli. V životě i v podnikání. 

A možná jste zde i ti, co mě neznáte. Buď vám bude stačit toto krátké představení, nebo si prostě projděte můj blog a weby, přidejte se do skupiny na Facebooku a zjistěte si, co potřebujete. Ale neprokoučujte tuto příležitost. Že si myslíte, že je to riziko? Ano, možná je. Ale to prostě patří k životu i k podnikání.

Chci, abyste si uvědomili, že jsem jeden z vás!

Jsem něco, jako kluk odvedle, kluk z ulice. Můj příběh z dětství byl podobný, jako jsou ty vaše. Obyčejný život za totáče, žádný luxus, panelák, dvorky, kamarádi, hry a snění. Do toho škola a systém, který se nám snažil některé to snění lehce dostat z hlavy. Potom další školy, střední a vysoká. Zaměstnání a plány, jako 99% ostatních lidí - chodit do práce, sem tam volno na příděl, rodina, trocha zábavy, svět uzavřený železnou oponou a drátěným plotem.

Jaká byla perspektiva..?

Peníze. Ano, poznal jsem nedostatek peněz, bídné prostředí, život lehce nad tím, co jsem definoval jako dno. Níže jsem fakt nechtěl. 

Svoboda. Do toho svoboda na příděl, sny a vize zašlapané systémem do země. Čas, energii a potenciál jsem prodával za peníze. Když jsem chtěl více peněz, musel jsem mít více práce, druhou práci, nebo šlapat kariéru. Šlapat kariéru, to znamenalo provozovat rektální alpinismus, někdy šlapat po jiných, mít široké lokty, nebylo to nic pro mě.

Čas. Když jsem chtěl více času, bylo to přání bez šance. Být bez práce znamenalo být příživníkem a prostě vy víte, jak to bylo. Nebyli jsme majiteli svého času. Ani svobody...

Ano, opravdu vím, jaké to bylo i na té Levé straně...

Rozhodnutí jít na své, bylo největším darem, který jsem si kdy nadělil!

 • Našel jsem řešení, jak věci změnit!
 • Našel jsem řešení, jak získat zpět svobodu!
 • Našel jsem řešení, jak získat zpět svůj čas!

TEĎ SVOJE ZKUŠENOSTI A PRAKTICKÁ ŘEŠENÍ Z PRAXE PŘEDÁM VÁM!

Přidělil jsem si svobodu, vrátil jsem si svůj čas. Ty peníze do toho přišly v podstatě nečekaně a v hojnosti, kterou jsem si ani neuměl představit. Prozradím vám pár praktických návodů, jak, co a proč jsem dělal.

Ano, šel jsme na své a ze sektoru Z jsem to vzal zkratkou přes sektor S a následně prostě na PRAVOU STRANU. Mám pro vás přichystané zkratky i pro vás!

V té době jsem nevěděl, že je to jiný svět. Neznal jsem svět cash-flow kvadrandu a učil jsem se dlouho, že je to hodně odlišný svět. Objevil jsem pro sebe svět podnikání a postupně i něco, čemu dnes říkám ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. S radostí jej nyní sdílím s vámi!

Pár slov o mně.

Pouze pro ty z vás, kdo o mě víte méně. Podnikám 28 let. V klasickém podnikání jsem založil desítku společností, několik s.r.o. i akciovek v oborech, jako je stavebnictví, energetika, obchod a distribuce. V těch jsem dělal finanční obraty 100 - 150 miliónů korun ročně od roku 1991 do roku 2003. Poté jsem přešel na burzu, do světa online podnikání a vdělávání. 

Dnes pro sebe generuji větší zisky, než tomu bylo v etapě mého klasického podnikání. Dělám to, co mě baví a bavím se tím, co dělám. Za svoje hlavní poslání považuji předávat svoje zkušenosti, rady a postupy těm lidem, kteří je potřebují. Pokud budete chtít vědět více, projděte si moje weby, můj příběh, reference klientů, programy, záznamy z webinářů a vše, co najdete. Ale vraťte se k této nabídce, k této příležitosti. Nenchejte si ji proklouznout mezi prsty!

Vím, že se v mých příbězích najdete, mnohé máme společného. Proto si uvědomujete, že řešení, jak vše ve vašem životě změnit k lepšímu, jsou na cestě. Vím, že to společně dáme!

Vůbec se nedivím tomu, že i vy toužíte po výsledcích,m které nás společně čekají v cíli cesty. Ano, toužíte nejen po lepším cashflow, potřebujete a chcete více peněz do svého života. Ale také chcete mít více svobody, času pro sebe a seberealizaci, díky které bude ve vašem životě více štěstí. Možná v sobě cítíte i jistá poslání a hledáte cesty, jak je předat dále. Společně to dokážeme!

Přeju vám hodně síly, opravdobou motivaci a moudrá rozhodování. 

Jirka Mazur 

Autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
GOLDWINNER STUDIO PRAGUE s.r.o.

Projekty ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ inspirují již

0
Účastníků online kurzů
0
Účastníků seminářů
0
Fanoušků
0
Příjemců eBooků

JAK VZNIKL TENTO KURZ A PROČ JSTE TADY?

V září 2018 jsem na blogu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ publikoval článek 10 Pravidel pro lepší život.  Přidal jsem povídání na téma "Pokud to nedokážeš, končíš..." plus videjko a PDF 10 Pravidel ke stažení.

Dosah i zpětná vazba na článek mě mile překvapily. Dostal jsem zpět desítky příběhů, které se točily nejen kolem oněch deseti pravidel pro lepší život, ale také k tomu, jak to dokázat, jak nastartovat život i podnikání k lepšímu. 

Bylo jasné, že se musím k tomuto tématu vrátit. Je pro to vše pro vás prostě důležité! Ano, vy i já jsme na tom stejně - všichni toužíme po štěstí a hledáme cesty k lepšímu životu. A to bez ohledu na to, na které straně cash-fllow kvadrantu se nacházíme, či kde jsme na své cestě v poslání či na cestě podnikatele. 

Původně jsem plánoval pár komentářů, či videí do naší uzavřené FB skupiny. Trošku se to zvrtlo, máme z toho pěkný obsah, sadu návodů, rad a inspirací a prostě nový online kurz. Jsme opět v akci a je pouze na vás, co z ní vytřískáme. Kam posuneme svůj život, podnikání, seberealizaci.

Je na nás, jak položíme základy pro svoje sny, vize a myšlenky. Jak zrealizujeme plány a akce. 

Jedno vím jistě. Naše cesty musí začít uvniř, musejí jít od srdce - přes hlavu a ven. To je proces tvoření, poslání a podnikání. Bude to tentokrát jízda osobním rozvojem na PRAVÉ STRANĚ + přidáme nové návody, rady, inspirace a doporučení.

Pokud se přidáte, věci ve vašem životě a podnikání se změní a již nebude cesty zpátky. Naše CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU se protnou v tom, co máme rádi - v motivaci, v seberealizaci, v penězích, podnikání, ve smyslu toho - co děláme. A přidáme i naše skvělá témata času a svobody opravdu pro lepší život.

Stalo se to takto. Zvu vás opět do akce! Pojďme společně řešit naše CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU. Udělám pro vás to nejlepší, co bude aktuálně v mých silách. A vybudujeme spolu naše nové MOSTY PŘES RUBIKON.

POZÝVÁM VÁS DNES DO AKCE, KTERÁ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT!

DNES MÁM PRO VÁS 3 KLÍČE:

 1. KLÍČ  CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

2.  KLÍČ  MOSTY PŘES RUBIKON

3.  KLÍČ  TAJNÁ AKCE PRO 20 VIP

Je dnes pouze na vás, pro který z těchto klíčů se dnes rozhodnete! Počet klíčů v této akci je omezen!


K DISPOZICI JE:

200 klíčů ke kurzu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

100 klíčů ke kurzu MOSTY PŘES RUBIKON

  20 klíčů k TAJNÉ AKCI PRO 20 VIP


ZDE JSOU:

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

Základní kurz PRÉMIIUM

MOSTY PŘES RUBIKON

Verze kurzu BUSINESS

TAJNÁ AKCE PRO 20 VIP

Monetizace myšlenky v praxi
Dnes o 60% výhodněji!
9 900 Kč
3 990 Kč
Jednorázová úhrada.
Tuto variantu kurzu nelze pořídit na splátky!
Dnes o 60 % méně
49 900 Kč
19 900 Kč
Jednorázová úhrada.
Tuto variantu kurzu nelze pořídit na splátky!

Máte čas ještě


Poznámky:

Uvedené ceny kurzu jsou nyní nejnižší, protože tento program má premiéru. K cenám je třeba připočítat DPH 21%, které je pro plátce DPH odečitatelnou položkou. Kurz lze dát do nákladů podnikání.

Prodej kurzu je plánován na březen 2019 za již plné ceny. Pouze teď, protože jste první, máte skvělou výhodu ceny. Býr první se prostě počítá! Počet účastníků za tyto ceny omezím podle uvedeného klíče.

Podrobnější obsahy kurzů máte níže. Verze kurzu business MOSTY PŘES RUBIKON obsahuje celý základní kurz CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU plus nové know-how, které s vámi sdílím poprvé. Tajná akce pro 10 VIP je naplánovaná na únor a pouze pro omezený počet lidí zde odhalím podrobný postup, jak vytvářím svůj "stroj na peníze" a "prodejní automat". Tento seminář bude sám o době stát minimálně 25 - 30 000 korun. Pouze dnes jej můžete získat v předprodeji s komletním kurzem MOSTY PŘES RUBIKON.

Vybírejte pro sebe to nejlepší! Upgrade kurzu bude jistě možné, ale již pouze za plné ceny!

Pouze dnes a při této příležitosti umožním objednávku kurzu MOSTY PŘES RUBIKON na 4 splátky, bližší info v rámci objednávky.  Jirka

Při objednávce své verze kurzu si buďte vědomi toho, že nejde o náklad, ale investici, která je odpočitatelnou položkou z daňového základu. Pouze teď můžete tento vybraný kurz mít levnější o DPH a navíc za podmínek, které se nemusejí opakovat!

Jde mi o to, abych s vaší pomocí mohl kurz maximálně vylepšit pro potřeby vaše i dalších účastníků. Je jasné, že vy u toho můžete být první! Být v jakémkoliv podnikání první a dělat věci nejlépe, jak umíte, je strategickou dovedností z Pravé strany!


OBSAH ZÁKLADNÍHO KURZU

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU!

JAK ZMĚNIT HRU O ŽIVOT V PŘÍBĚH O ŽIVOTĚ?

VÁŠ NOVÝ PRŮVODCE NA CESTU!


Toužíme po štěstí a toužíme po lepším životě.

Úplně všichni! Já, vy a je jedno, jestli jste na té Levé nebo Pravé straně cashflow kvadrantu, tak jak to znáte z mého webu a z mých kurzů Život na pravé straně.

Věci se mají tak, že něco, jako "lepší život" a hodnoty, jako jsou peníze, čas, svoboda či seberealizace - se nevytvářejí prací, ale procesem myšlení, vnitřním nastavením osobnosti a realizací série strategických dovedností, které jsou a vždy budou pro více, než 90% lidí navždy utajeny!

Právě vy máte šanci získat nové inspirace, rady a návody, které ostatní lidi vůbec nikdy nezachytí, neuchopí a z tohoto důvodu bude jejich život pořád víceméně stejný. Máte právo na lepší život, více času pro sebe, na větší porci svobody a seberealizace. Máte v sobě potenciál a poslání, které je třeba pustit do světa.

Ano, v tomto kurzu s vámi budu poprvé více řešit něco, jako "osobní rozvoj na PRAVÉ STRANĚ". 

Ale přidáme slušnou porci návodů, inspirací a rad. Propojíme to, co je uvnitř každého z vás s tím, co lidé kolem vás potřebují a  prostě zvedneme stavidla, odšpuntujeme to, vypustíme džina z láhve a pořádně to rozjedeme!

Pozývám vás do akce, která bude průběhem jedinečná a o které jsem si jist, že vám změní hodně v životě i v podnikání. Tentokráte bez výjimky všem, ať už jste na Levé či Pravé straně a bez ohledu na to, kde se nacházíte v motivaci i na cestě podnikatele. 

Máte pouze dvě možnosti:

Buď se pustíte ihned na svou cestu na Pravou stranu, nebo budete pouze snít o tom, jaké by to bylo. Ale slova “Život na Pravé straně” již v hlavě máte a nikdy vás neopustí.

Skutečně si někdo přeje, aby si za několik let dal otázku sám sobě: “Proč jsem to nezkusil, když byla PŘÍLEŽITOST?”

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU, cestyke svobodě času, k nezávislosti a seberealizaci jsou dobrou inspirací pro život. Pokud se seznámíte s konceptem “Pravé strany”, ujišťuji vás, že vám toto sousloví natrvalo uvízne v hlavě! Kurz je součástí edice a programů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. 


CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU!

Oproti obsahu publikovanému během podzimu v rámci Facebook skupiny obsahuje kurz:

 • 1
  Videopřednášky
  Každá část obsahuje komletní texty k videu na dané stránce.
  Všechna původní videa, která dnes již ve skupině na Facebooku nedohledáte.
 • 2
  eBook ke každé části
  Každý text je zde publikován pro pohodlěnjší čtení ve formš eBooku.
 • 3
  Texty pro tisk
  Každý text je zde uložen v jednoduché verzi pro tisk.
 • 4
  AUDIO
  Každé video je zde i ve formě AUDIO pro poslech v MP3.
 • 5
  Myšlenkové Mapy
  Součástí obsahu jsou Myšlenkové mapy a schémata!
 • 6
  SMARTBOOK
  Pouze pro kurzisty z premérové verze kurzu bude k dispozici ZDARMA tištěná publikace s veškerým textovým obsahem kurzu s názvem SMARTBOOK. Ten bude obsahovat i pracovní listy plus prémiové texty. Tato publikace je samostatně neprodejná, je určená výhradně pro účely kurzu. Obdržíte ji v závěru kurzu pro opakování obsahu.
 • 7
  Obsah PRÉMIUM
  K základnímu kurzu připravuji několik prémiových obsahů navíc, které se vám budou hodit. Jde o myšlenkové postupy a schémata pro útekáře z Levé strany, JAK NA TO...

Toto je pouze ilustrační obrázek, jak moje SMARTBOOKY ke kurzům vypadají. Mít v ruce knihu s textem, dělat si do ní poznámky a prostě si v ní listovat, má pořád v dnešní digitální době svůj smysl... Hodnota bonusu, tištěného SMARTBOOKU je 990 korun, pouze teď jej pro vás připravím zdarma jako bonus ke kurzu!

PŘÍPRAVKA

V rámci "přípravky" k vlastnímu kurzu si projdeme vybraná témata, která se nám budou poté prolínat obsahem a zejména ve finále se vám spojí teze našeho osobního rozvoje na PRAVÉ STRANĚ s konkrétními návody k akci. 

 • 1
  Toužíme po lepším životě - myšlenkové schéma na úvod.
 • 2
  VIZE > PLÁN > AKCE > ÚSPĚCH aneb po čem občas toužíme.
 • 3
  Motivace a rovnováha v životě i v podnikání.
 • 4
  Podnikání z pláže & podnikáme z pláže.
 • 5
  Co na srdci, to na jazyku.
 • 6
  Jak na lepší život na Levé i Pravé straně!

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

10 Pravidel pro lepší život tak, jak je znáte z článku i PDF, které máte nahoře na této stránce ke stažení, si probereme důkladněji. Povíme si proč a jak ovlivňují tato pravidla náš život, za jakých okolností vedou k lepším výsledkům, ke štěstí i lepšímu životu.

Přetavíme tato pravidla v návody a nadefinujeme si, jak na CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU. Přidáme do toho naše oblíbené termíny i hodnoty - podnikání, čas, svobodu, peníze, Levou i Pravou stranu, pákové efekty, konkrétní příklady z praxe, doporučení a postup, jak na to. 

Mezi námi, protože kurz bude interantivní, proto jeho výsledke bude takový, jaký si jej uděláme!

 • 1
  Kam zaměřuješ pozornost, tam to roste!
 • 2
  Jdi do akce tehdy, kdy je na obzoru příležitost!
 • 3
  Vrať si svůj život, protože je tvůj!
 • 4
  Vrať si svůj ČAS!
 • 5
  Žij příběh, který chceš jednou vyprávět
 • 6
  Žij život, podnikej či dělej cokoliv, co dává smysl!
 • 7
  Změň přístup “jsem vždy k dispozici”!
 • 8
  Buď in i v technologiích!
 • 9
  Nauč se žít ŽIVOT V CASH-FLOW!
 • 10
  Tři poselství GOLDWINNER pro lepší život na cestu!

OBSAH PRÉMIUM NAVÍC

K základnímu kurzu ode mně odstanete ke SMARTBOOKU  a vytuněné členské sekci ještě 7 dalších prémiových obsahů, které vám pomohou na CESTĚ K LEPŠÍMU ŽIVOTU i v podnikání. A to bez ohledu na to, kde se aktuálně nachází vaše pozice v cash-flow kvadrantu...

 • 1
  POZORNĚ SLEDUJTE PŘÍBĚH I PRVNÍ SCHÉMA...
  Příběh, kterého jste součástí - první schéma o tom, jak z myšlenky udělat hodnotu.
 • 2
  VIZUALIZACE VAŠÍ CESTY A MAPA NA CESTU
  Myšlenková Mapa CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU final - schéma, které vám pomůže v praxi.
 • 3
  JAK PŘETAVIT PŘÍBĚH V LEPŠÍ ŽIVOT
  Jak přetavit obsah kurzu ve fungující návody a postupy - pracovní listy s úkoly a námety k akci.
 • 4
  JAK A PROČ JÍT NA SVÉ
  Jak a proč založit vlastní podnikání - videopřednáška.
 • 5
  SCHÉMA IKIGAI PRO LEPŠÍ ŽIVOT V PRAXI
  Cesty IKIGAI pro lidi na Levé straně a malé podnikatele.
 • 6
  UTÍKÁME NEBO ZAČÍNÁME...
  Jak se vydat na PRAVOU STRANU - povídání o startupech a o tom, co musíte udělat, obsah pro útěkáře z levé strany.
 • 7
  21 DALŠÍCH PRAVIDEL...
  21 Pravidel GOLDWINNER pro život i podnikání! V podstatě vylučuji, že by vám tento postup nepomohl. Jsem si jist, že vás to nastartuje a posune k finále pro vaše CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU!
Obsah kurzu se nám pěkně rozšířil a narostl. Z myšlenky vzniklo něco málo - video, článek a 10 Pravidel. Z málo vzniklo více a přidali jsme free kurz na Facebooku. Z něj to narostlo do opravdu hodnotného obsahu a vytuněné členské sekce, kde budete mít trvale vše k dispozici.

Asi jsi se zbláznil, dávat tak levně tolik perfketně zpracovaného obsahu, říkají mi kolegyně ve firmě...

Víte co, já to vím. Ale přesto vám to dávám za férových podmínek. Vy, kteříé jste prošli kurzem na Facebooku, se naučíte na tom, jak vypadá a jak je uspořádán obsah, členská sekce a to, co se dá udělat z myšlenky - naučíte se postup, jak na to. Jak z myšlenky a ničeho na začátku, udělat hodně na konci.

A pochopíte-li tento princip a postup, o kterém se budeme v kurzu bavit, máte nastartováno pro svůj LEPŠÍ ŽIVOT, protože budete umět totéž.

Mně tyto postupy vydělávají opravdu hodně peněz. Potřebuji peníze. Vy je také potřebujete. Proto tento postup vnímejte a klidně kopírujte. Bude váš! Umět udělat z myšlenky hodnotu, to je klíč k podmikání a k úspěchu. Pokud to dáte, využili jste svůj první klíč k úspěchu efektivně!

Ano, jsem možná blázen, že tolik obsahu dávám tak levně. Ale dělám to s přesvědčením, že vám to pomůže!
Jirka

NEBO RADĚJI POČKÁM A ČTU DÁLE, CO MĚ ČEKÁ...

OBSAH KURZU BUSINESS

MOSTY PŘES RUBIKON

JAK ZRUŠIT DŘINU V PODNIKÁNÍ NA PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS BUDE BAVIT

JAK Z MYŠLENKY UDĚLAT HODNOTU, PENÍZE A CASHFLOW

JIRKOVY IKIGAI NÁVODY PRO LEPŠÍ ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ


Příběh na úvod, který jsem s klienty sdílel v ůvodu progamu ŽNPS...

10. ledna v roce 49 před. n. l. se stala historicky významná věc, která ovlivnila navždy chod dějin. Událost, která změnila svět. Římský konzul Gaius Juliis Caesar v tomto roce překročil řeku Rubikon, která byla považována za hranici mezi Předalpskou Galií a Římskou Itálií.

Římské právo zakazovalo kterémukoliv vojevůdci překročit řeku se stálým vojskem, zákon tak chránil republiku před vnitřní hrozbou. Julius Caesar tím, že řeku Rubikon překročil, tento zákon porušil a vzal na sebe absolutní odpovědnost za svoje konání. Po překroční řeky se v bitvě u Farsálu o rok později střetl s Pompeiem Magnem, porazil jej a stal se pánem Říma a doživotním diktátorem. Navždy tím změnil dějiny světa.

Alea iacta est, neboli kostky jsou vrženy - řekl údajně tento Říman tuto slavnou větu, když překročil Rubikon. Toto rčení znamená jasné a stručné označení stavu či situace, kdy nelze couvnout nebo vzít rozhodnutí zpět. V podobném smyslu se používá i slovní spojení "překročit Rubikon".

Dnes začíná pro některé z vás váš příběh...

Ano, vím, že je těžké někdy vzít rozhodnutí do vlastních rujou, porušit vnitřní zákony, nastavení a zvyklosti, které v našem životě vedly tam, kde jsme. Ale chceme-li něco změnit, musíme opustit konfortní zónu a vydat se na druhou stranu. Převzít odpovědnost do vlastních rukou, vzít si zpět svou svobodu a čas a již nikdy necouvnout. Protože svět na druhé straně je prostě jiný...

Právě překračujete právě teď svůj Rubikon. 2067 let po velkém Římanovi jste v podobné akci a musíte udělat odvážné kroky a začít budovat svůj svět. Proto jste tady, k tomu jste předurčeni. Udělejte krok, po kterém bude vše další úplně jinak. 

Další kousek pokračování tohoto příběhu mám pro vás ve členské sekci kurzu... Buďte součástí svého nového příběhu v podnikání ve světě, který je váhradně váš! 

Překročit pomyslný Rubikon je mnohdy těžké. Nevíte proč a kde. Nevíte, co vás čeká na druhé straně. Tušíte, že cesta zpět není možná. Zvláště když svému okolí oznámíte, jdu na druhou stranu a již nikdy zpátky... Budou se na vás dívat, jako na blázna. Nebudou vám věřit, budou vás zrazovat, budou vám přednášet chvalozpěvy na svět, ze kterého chcete utéct, protože jste v pasti. Ano, z osobní zkušenosti vím, že to není lehké.

Proto jsem pro vás dal dohromady sérii obsahu, rad a návodů, které jsem symbolicky nazval MOSTY PŘES RUBIKON. Vím, že se vám nebude chtít zpět, když to dáte! Pomůžu vám, jak jen to půjde!

Kostky jsou vrženy!

Máte pouze dvě možnosti:

Buď se pustíte ihned na svou cestu na Pravou stranu, nebo budete pouze snít o tom, jaké by to bylo. Ale slova “Život na Pravé straně” již v hlavě máte a nikdy vás neopustí.

Skutečně si někdo přeje, aby si za několik let dal otázku sám sobě: “Proč jsem to nezkusil, když byla PŘÍLEŽITOST?”

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU, cestyke svobodě času, k nezávislosti a seberealizaci jsou dobrou inspirací pro život. Pokud se seznámíte s konceptem “Pravé strany”, ujišťuji vás, že vám toto sousloví natrvalo uvízne v hlavě! Kurz je součástí edice a programů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. 


MOSTY PŘES RUBIKON

 

Business verze kurzu je vhodná nejen pro podnikatele, "pravostraňáky" a soukromníky, ale také pro všchny "útěkáře" z Levé strany a pro ty z vás, kdo chcete nakouknout, jak se to na té druhé straně "Rubijinu" dělá, jak tam svět funguje.

Budete překvapeni mimo jiné tím, že život a podnikání na PRAVÉ STRANĚ je hodně odlišný svět od toho světa oficiálního, prezentovaného systémem a od světa Levé strany. Zjistíte, že díky pákovým efektům a vychytávkám z PRAVÉ STRANY můžete svůj svět vytvářet úplně jinak a zejména jinak může využívat hodnot, jako jsou čas, svoboda, seberealizaci či peníze.

Online kurz MOSTY PŘES RUBIKON obsahuje myšlenková schémata a postupy, které se mi osvědčily v praxi a díky kterým si užívám smysluplného života v hojnosti, v dobrém cashflow a díky kterým jsem získal jistá tajemství, která mě vždy povedou nejen cestou k lepšímu životu, ale vždy mi zabezpečí peníze, čas a svobodu v míře, o kterou požádám.

Nyní mohou být i vaše!

» Kurz navazuje na obsah základního kurzu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU a ten máte samozřejmě celý k dispozici. Jednotlivé části budu zvěřejňovat po základní části po dobu 7 - 8 týdnů. 

» Jednotlivé části budou zpracovány stejným stylem, jako základní část. Bsúdou tedy obsahovat videopřednášky, prezentace, audia, eBooky, materiály k tisku, pracovní listy, myšlenkové mapy. Možná přidám i druhý SMARTBOOK...

» Počítám s webináři speciál, interakcí na Facebooku, servisem a podporou, kterou budete potřebovat pro pochopení témat. Já a můj team jsme připraveni!

V kurzu odhalím některé svoje opravdu zatím tajné postupy a myšlenková schémata!

 

HLAVNÍ TÉMATA A MODULY KURZU

MOSTY PŘES RUBIKON

 

 • 1
  Mapa směr TERRA INCOGNITA
  Hic sunt leones, zde jsou lvi. Ano, cesta podnikání je cestou do země neznámé, do odlehlých koutů světa a kontinentu IMAGINACE. Vybavíme se mapou pro podnikání a dáme směr MOSTY PŘES RUBIKON!
 • 2
  Průvodce bojovníka a PRVNÍHO ČLOVĚKA
  Ano, budete zaručeně první člověk, který vstoupí na své výsostné území svého Nového světa. Bojovat se lvy, s vlky, potažmo se SYSTÉMEM o vlastní svobodu, čas a peníze. Je třeba se vybavit motivací a opravdovou TOUHOU. Jak to funguje v podnikání?
 • 3
  Tajemství fungující IMAGINACE a nekonečného ZDROJE
  Odkud se bere nekonečný zdroj inspirací pro lepší život v podnikání? Jak vznikají nápady, myšlenky a akce, které vedou k penězům, ke svobodě a k vytouženým cílům? Jak zdolat překážky a nacházet zkratky? Jak to celé vymyslet? Nebo odpracovat?
 • 4
  Tajné stezky a myšlením k BOHATSTVÍ
  Peníze, svoboda, čas, seberealizace a vše, co v životě máme, je výsledkem myšlení. Jak nastavit mysl, aby vyráběla ty správné zdroje? Jak nastavit cesty a tajné stezky. Jak vyrábět mapy, schémata a plány na cestu?
 • 5
  Jak z myšlenky udělat HODNOTU a PENÍZE
  Krásné téma, krásná představa, ale těžší realizace. Můžeme dosáhnout všeho, co si dokážeme představit. Jak to ale udělat? Jak z tisíců myšlenek najít tu pravou a jaký je možný postup v praxi?
 • 6
  IKIGAI BUSINESS - cesty k lepšímu životu na PRAVÉ STRANĚ podle Jirky Mazura
  Odhalíme místo, kde se nachází váš potenciál. Probereme následně, co s tím. Něco o startupech plus 21 rad pro cestu podnikatele. Tento myšlenkový koncept vás nakopne správným směrem. Nejen v začátku podnikání, ale kdykoliv u nového projektu.
 • 7
  Stroj a automat na PENÍZE, ČAS a SVOBODU
  Můj bonus do obsahu kurzu - Jirkův automat na peníze. V první části kurzu CKLŽ si povíme, jak z myšlenky udělar hodnotu. V této business části proberu s vámi schéma, jak z této hodnoty udělat stroj a automat na peníze.

PROČ TENTO KURZ JIŽ NIKDY NEPRODÁM TAK LEVNĚ?

Jde o myšlenkové postupy a schémata, které mi v posledních letech vydělávají desítky miliónu korun. Přidám k nim zásadní postupy, zkratky a aktuální techniky, technologie, které používám. Měl by to pro vás být takový opravdový NAKOPÁVAČ v podnikání a pro nové projekty, či pro to, jak některé věci v podnikání dělat jinak.

Vůbec nejde o to, že nad tímto kurzem strávím jistě nějakou tu stovku hodin. Chci si s ním vyhrát.

Jde o to, že věci a know-how mají svojí hodnotu. A ta je určena pouze pro ty, kdo jí následně umí používat v praxi a pěkně ji pro sebe vytěží. Jde o zásadní inspirace, kombinuji něco, jako "osobní rozvoj" z PRAVÉ STRANY  a techniky myšlení, shchémata a návody z praxe, které vím, že fungují. Máme je prověřené na sobě a desítce dalších podnikatelů.

Až skončí tato premiérová nabídka, budu kurz nabízet za odpovídající cenu, která odpovídá obsahu. Aktuálně je postavena na cenovce 19 800 korun plus DPH. Ale myslím, si, že ji zvýším. Chci mít v tomto programu raději méně lidí, ale více motivovaných. Nebude to prostě pro každého.

Dnes máte premiérovou šanci!


Doporučení: Více, než 60 % klientů si vybralo náročnější verzi kurzu ŽNPS BUSINESS!

- pouze dnes pro vás 9.900 Kč -

pro Vás o 1/2 lepší cena z původní částky 19.800 Kč

NEBO RADĚJI POČKÁM A ČTU DÁLE, CO MĚ ČEKÁ...

TAJNÁ AKCE PRO 20 VIP

TAJNÁ AKCE PRO 20 VIP

 

PŘEDÁM VÁM 5 NÁVODŮ Z MOJÍ PRAXE PODNIKATELE, KTERÉ JSEM JEŠTĚ NESDÍLEL:

 • 1
  PŘÍBĚHY Z PRAXE, JAK JSEM UDĚLAL MILIÓN Z NULY V KLASICKÉM PODNIKÁNÍ
  Povím vám ze svojí praxe pár situací, kdy a jak jsem díky procesu myšlení rozpohyboval peníze téměř z nuly a jak mi díky tomu začaly do mého podnikání vtupovat pákové efekty a jistá "tajemství" i to, jak jsem je konkrétně využil. Těch 5 příběhů bude mít praktické poselství, koncovku a know-how, které můžete používat také! Z této části si odnesete první sérii návodů a postupů, jak na to.
 • 2
  PŘÍBĚHY SKVĚLÝCH VEČÍRKŮ A PÁRTY, KTERÉ MI Z NULY VYROBILY MILONOVÉ CASH-FLOW
  Povím vám pár příběhů o tom, jak jsem ze vnitř ven začal dávat ty správné věci, síťovat a propojovat lidi a jak jsem do toho začlenil jisá pravidla a tajemství. Budou to zcela konkrétní informace a inspirace! Také tyto příběhy budou mít praktické poselství a poučení pro vás, kterou můžete využít v praxi svého podnikání. To bude vaše druhá série návodů...
 • 3
  PŘÍBĚHY Z MÉHO ONLINE PODNIKÁNÍ O TOM, JAK JSEM Z NULY UDĚLAL MILIÓN VŽDY DO 2 - 3 MĚSÍCŮ
  Povím vám pár konktrétních situací, kdy jsem prakticky z nuly vymyslel několik milionových situací a projektů. Jistě vás mohou inspirovat moje myšlenkové pochody, schémata a JAK TO DĚLÁM. Tyto příběhy vás budou ispirovat k tomu, abyste neřešili obavy z nedostatku kapitálu a našli ty správné cesty k monetizaci myšlenky. Třetí série návodů, kterou nedostanete již z hlavy...
 • 4
  NÁVOD NA STROJ A AUTOMAT NA PENÍZE Z MOJÍ PRAXE
  Ukážu vám postup v myšlení a schémata, jak realizuji proces tvorby HODNOTY a PENĚZ z myšlenky a jak tento proces převádím na automat na peníze, který mi měsíčně generuje statisícové cash-flow. Ukážu vám postup v praxi a technologie online podnikání, které používám a jak to dělám. Povím vám postupy, které jsem ještě s nikým nesdílel a ani to mimo tento seminář neplánuju! Postup vám ukážu přímo na svých projektech. Čtvrtá série návodů s milionovou hodnotou...
 • 5
  V DEN SEMINÁŘE VYMYSLÍME MYŠLENKU ZA MILIÓN, PROTOŽE JINAK PŘÍJDU O PENÍZE...
  Návod 5. Na semináři spolu v rámci brainstormingu probereme několik témat a společně vybereme myšlenku, kterou lze proměnit na peníze a v cash-flow. Navrhnu postup a cestu JAK TO UDĚLAT. Pokud se mi z této myšlůenky do 3 měsíců nepodaří udělat PENÍZE, které budou odpovídat minimálnímu měsíčnímu příjmu 100 000 korun při nákladech do 20% z této sumy, vrátím vám vaše peníze za tento seminář! Tyto návody z páté série si rádi zopakujete, až uvidíte jeho výsledky!

Tento workshop plánuji jako živou expertní akci předběžně v termínu 15. až 16. února 2019 v Praze

 

» Vyhrazuji si právo na změnu termínu i obsah semináře s tím, že vám ale garantuji, že k vám toto know-how prostě dostanu, pokud si jej předplatíte! 

» Protože si tuto akci objednáváte v předprodeji spolu se svým kurzem MOSTY PŘES RUBIKON, máte ji pouze za 10 000 korun, druhá polovina je zvýhodněná cena online kurzu. V případě storna nebo zrušení akce vám může být vrácen tento cenový rozdíl.

Pro tuto akci plánuji účast maximálně pro 20 lidí. Doporučuji ji přednostně pro podnikatele a pokud máte základy online podnikání z dílny Davida Kirše, Stáni Stiborové, či Pavla Říhy a dalších lídrů online marketingu, potom budete na tuto akci připraveni lépe. Pokud vám ale zatím tyto znalosti a dovednosti chybí, dám vám konkrétní doporučení, jak si je co nejjednodušeji a efektivně doplnit.

» Pokud neprodám všech 20 míst na tento workshop, potom budu seminář speciál pro 20 VIP a zbylá místa nabízet  v rámci samostatné prodejní akce za cenu 19 800 korun. Pod tuto cenu rozhodně nepůjdu, i kdybych měl být na akci sám :-). Moje návody a postupy mají prostě mnohem větší hodnotu! 

Děkuji za pochopení, za zájem a vyzývám vás k akci, kterou nebudu poté jistě mnoho měsíců opakovat...!

💎 Vím, že již teď jste někteří z vás v nadšeném očekávání. Nedivím se...

🍀 Jak pro sebe nastartujete podnikání a rok 2019? 

💰 Převezmete si od mně několik milionových návodů a postupů z mojí praxe?

Sutečně bude někdo z vás riskovat, že tuto PŘÍLEŽITOST neuchopíte právě teď a již prostě nemusí být?


Podnikání je příběh a cesta, proč vás zvu dovnitř?

Podnikání je příběh a cesta, je to proces hluboké vnitřní transformace. Cestou k výsledkům a realizovaným vizím objevujeme neustále nové věci, možnosti a zákoutí. Přicházejí nové a nové příležitosti.

Zjišťujeme postupně, že to, co se nám zdálo těžké a stěží představitelné, se proměňuje v realitu a že se věcí dějí tak, jak si je představujeme a jak o nich přemýšlíme.

Mnohokrát jsem na svojí cetě přemýšlel o tom, co vlastně ti opravdu úspěšní podnikatelé v různých oborech dělají jinak a lépe, než ostatní. Že by více pracovali? Mají více času? Znají nějaká tajemství, o kterých normálmní lidé nevědí?

Měl jsem v životě to štěstí, že jsem se seznámil osobně se stovkou příběhů úspěšných lidí a že jsem se od nich mohl inspirovat. Proto to poctivě vracím a rád inspiruji ostatní.

Již právě v této chvíli, kdy píšu tato slova a tyto řádky, víří mi v hlavě celý vesmír! Myšlenky, nápady, cesty...

Díky vám a proto, že tvořím pro vás, mi do vnitřního nastavení, do hlavy a potom ven, nejdříve na papír a do počítače teče proud myšlenek a já jsem ohromen jejich finanční účinností a hotnotou!

Toto prostě sám realizovat a monetizovat nestačím! A při tom bych chtěl, aby ty myšlenky pomáhaly ostatním lidem. Jak jen to udělat?

Nu, napadlo mě toto: Prostě vás to naučím, JAK TO DĚLÁM, a pěkně budete v podobném flow vyrábět a monetizovat myšlenky tím, že budete pomáhat ostatním lidem. Svět, který vytváříme, bude potom lepší.

Díky za to, že tady jste. Těším se na to, s kým se v únoru na TAJNÉ AKCI PRO 20 VIP uvidím!

Jirka

TAJNÁ AKCE PRO 20 VIP

JAK UDĚLAT HODNOTU, PENÍZE A CASHFLOW TÉMĚŘ Z NIČEHO?

JAK Z VLASTNÍCH IKIGAI NÁVODŮ DĚLAT PENÍZE, ČAS A SVOBODU?

Máte pouze dvě možnosti:

 • 1
  BUĎ TO DÁTE A BUDETE U TOHO...
 • 2
  NEBO SE TO NIKDY NEDOZVÍTE...

Doporučení: Nejlepší cenu za kombinaci online kurzu business a workshopu můžete získat pouze teď!

- pouze dnes pro vás 10 000 Kč za workshop -

pro Vás o 1/2 lepší cena z původní částky 19.900 Kč workshopu

______________________________________________________________________________________

Celkem zaplatíte za kombinaci kurzu business a workshopu částku 19 900 Kč


TOTO JE PRO MNĚ TO NEJLEPŠÍ A JDU DO TOHO!


OSUDOVÉ ROZHODNUTÍ

VZKAZ PRO TEBE:

Kdy plánuješ začít?

Kdy plánuješ změny?

Na jindy, na nikdy..? Nebo začínáš?

Ted je čas rozhodnutí, ted je šance! Chceš to, nebo ne?

Neodkládej rozhodnutí, protože jde pouze o tvůj čas, o tvoji svobodu a tvoje peníze!

Rozhodnutím si formuješ vlastní osud a cestu, měníš svoji budoucnost, je to tvůj bod zlomu...

Máš dvě možnosti - uteč, zapomeň a vytěstni z hlavy vše, co jsi se zde dozvěděl.

Nebo se dej na cestu tvůrce svého osudu a vezmi vše zpět do vlastních rukou!

Překročíš Rubikon a věci již nebudou nikdy stejně, jako dříve!

KOSTKY JSOU PROSTĚ VRŽENY...

SVĚT NA PRAVÉ STRANĚ CASHFLOW KVADRANTU


Je to skvělý svět. Pokud jej pochopíte a pokud se zamyslíte nad tímto textem a sdělením, mohu vám garantovat jednu zásadní věc: Bez ohledu na to, co uděláte se svým životem a podnikáním ve své přítomnosti či v dalším čase, vím zcela jistě, že můj termín ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ se vám dostane pod kůži, zaryje do mozku a již se jej nikdy nezbavíte.

A budete si přát objevovat pro sebe nový svět, který vám otevírám v kurzech a vzdělávání z edice ŽNPS, mimo jiné jde o kurzy s chytlavými tématy. Některé jsou již k dispozici, jiné chystám. Postupně pro vás otevřu všechna tajemství, která znám.

To je moje poslání pro vás. Jiné ambice nemám. Jakou mám kvalifikaci pro to, abych vám mohl tyto informace předávat? Mám za sebou přes 27 let podnikání v nejrůznějších oborech klasického i online podnikání, desítky firem a stovky úspěšných lidí vzešlých z mých podnikatelských projektů, tisíce klientů ve vzdělávacích projektech...

Online kurz CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU je součástí našeho myšlenkového konceptu. Nejde o laciný osobní rozvoj, ale o naprosto zásadní záležitosti, které přenastaví vaše myšlení a váš postoj k mnoha okolnostem života i podnikání, které otevírají něco, jako "cesty k lepšímu životu".

A samořejmě přidám i pár skvělých konkrétních návodů k tomu, jak vyrábět peníze v podnikání, jak monetizovat myšlenky. Pustím k vám svoje know-how, které mi rozpohybovává milióny korun do cash-flow. Záměrně to zde nevytrubuji do světa v hlavním titulku. Je to pouze pro ty, kdo čtete pozorně, máte motovaci, zaměřujete pozornost správným směrem a opravdu TO chcete!

VIDEO: Co říkají o online kurzech Život na Pravé straně?

0
studentů
již absolvovalo kurzy z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
 • Oba moje kurzy je online, vše v něm máte uchováno natrvalo v záznamu.
 • Kurzisté se síťují ve skvělé skupině na Facebooku, do které většina z vás také nakoukla.
 • Paralelně po celý rok se kolegové síťují na neformálních živých akcích - takto vznikla již řada přátelství i nových byznysových partnerství.
 • Členství v kurzu není jen o vzdělávání, ale i o akci a o příležitosti, jak nastartovat projekt či podnikání s těmi pravými lidmi.

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

MOSTY PŘES RUBIKON

První kurz na čs. internetu, který se opravdu věnuje podnikání.
Nečeká vás žádná esoterika, planý osobní rozvoj, ani okopírované návody. Naopak - čeká vás autentický program z mé dílny opřený o 27 let zkušeností v podnikání. Zcela originální a jedinečné pojetí reality podnikání a toho, jak věci opravdu fungují. Dávám do kurzu zkušenosti a postupy svoje, ale i desítek mých klientů z řad podnikatelů a to nejlepší, co se mi na cestě podnikatele osvědčilo.
Neslibuji vám instantní zázraky ani záruky pro štěstí.
Své myšlenky do podnikání si musíte odpracovat. Přidám vám ale zcela konkrétní postupy, jak to udělat efektivně. Myšlenka a koncept PRAVÉ STRANY jsou chytlavé a pokud se do toho pustíte - již nikdy vás neopustí. Prostě své podnikání dříve, nebo později nastartujete, nebo tomu stávajícímu dáte pár levelů navíc - tím jsem si zcela jistý. Dokážete to, co dokázali vaši předchůdci v první Beta verzi programů z Pravé strany.
Chci, abyste dostali poctivý postup pro Cestu na Pravou stranu a ve verzi Business pro “Praváky” přidám byznysové návody.
Vychytávky v hodnotě, který jistě převýší vstupní investici. Pouze některý z mnoha postupů, jak přenastavit vlastní podnikání, marketing a strategie v podnikání, vám mohou vydělat stovky tisíc korun v reálném čase několika měsíců.

PODNIKÁNÍ A ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Je mi jasné, že podnikání není pro každého. Mnoho z vás podniká a víte, že jste v jiném světě. Podnikatelé a lidé na PRAVÉ STRANĚ vytvářejí hodnoty a přetvářejí svět. Někdy ve velkém, někdy v malém. Je vcelku jedno, jestli máte ambice na velké podnikání, či mikrobyznys pro radost a zajímavé cash-flow. Důležité je, jakou kvalitu života si tím nadělíte!

Možná o podnikání nebo cestě “na svém” uvažujete, možná se obáváte? Možná hledáte svůj potenciál, možná o něm ještě nevíte? Chci vám říct toto - máte na výběr:

 • Buď vyděláváte peníze, nebo chodíte do práce.
  Je to o vaší svobodné vůli a vašem rozhodnutí. Nejsou žádné vnější okolnosti, které by vás měly odradit od toho, abyste žili život svých snů, nebo prostě jen plnohodnotné flow času, které vám dává smysl.
 • Máte jenom jeden ČAS a ten je třeba využít.
  Neprodávejte svůj čas a potenciál jiným lidem za hubičku. Že někteří nevíte, jak a proč to máte udělat, za to poděkujte sami sobě, systému, školství, lidem kolem sebe. Možná vám bylo zatajeno, jak na to…
 • Možná se budete cítit podvedeni stávajícím systémem
  ... až poznáte příležitosti z Pravé strany. Velké množství lidí má v sobě neuvěřitelný potenciál, který si nechávají ničit systémem, okolím, předsudky a sami sebou.
 • Objevte svůj potenciál, přestaňte prodávat svůj ČAS a začněte pracovat na svých vizích.
  Ne jako, jindy, až pak, až budete mít čas a peníze. Ale začněte s tím hned teď, nejlépe dnes, zítra, tento týden. O tom, kdy je vhodný čas pro změnu a nové věci, rozhodujete vy sami. Pokud to tak cítíte, jste připraveni!

PROČ CHCI, ABYSTE SE ZÚČASTNILI?

 • Buď již podnikáte, v menším měřítku jako živnostníci či mikropodnikatelé, nebo ve větším a již se vám ta kola cash-flow a všeho, co k tomu patří roztáčejí. Garantuji vám, že v mém online kurzu najdete řadu praktických informací, které vám i vašemu podnikání pomohou. Bude to pro vás opravdu dobrá investice!
 • Nebo nepodnikáte, či podnikat chcete, nebo to jen tak zatím pokoušíte z Levé strany. Potom to chce změnit myšlení, protože:

Aktuální stav našeho života, podnikání i bankovního konta jsou výsledkem toho,
jak jsme přemýšleli v minulosti.
 

Nejen bohatství, ale vše kolem nás vytváříme procesem myšlení!

Já v tom mám jasno, je to pouze otázka rozhodnutí a toho, co opravdu chci. Život na Pravé straně - to je podnikání, přetváření světa kolem sebe, adrenalin, vzrušující jízda. Žádná nuda a beznaděj z Levé strany.

Na PRAVÉ STRANĚ jsem získal netušenou porci ČASU :: SVOBODY :: NEZÁVISLOSTI :: SEBEREALIZACE. A samozřejmě i peněz, protože pouze na PRAVÉ STRANĚ můžete žít v cash-flow. Na Levé straně žijete a pracujete pro cash-flow a plníte sny i peněženky jiným lidem. Je to věc svobodného rozhodnutí!

JAK PROBÍHAL KURZ NA FACEBOOKU?

TÉMĚŘ 8 TÝDNŮ JSME ŽHAVILI KURZ VE FREE VERZI NA FACEBOOKU

Počátkem září 2018 vznikla zásadní myšlenka - udělat něco pro lidi a rozpohybovat myšlení a energii směr PRAVÁ STRANA. V krásném městečku Altea na pobřeží Středozemního moře vznikla první videa, začal se rodit koncept. Z pocitů a vnitřního nastavení vznikla myšlenka. Tu jsem rozvíjel v obsah, který jsem sdílel v naší uzavřené skupině na Facebooku.

Počet lidí ve skupině během těch prá týdnů narostl z tisícovky téměř na dvojnásobek. Postupně jsem zde zveřejňoval jednotlivá videa, k pravidelmným informacím se přihlásilo přes 1 200 lidí, kteří od mě dostávali notifikace emailem.

Udělal jsem pár základmních zkušeností:

Prostředí FB skupiny je skvělé pro sdílení obsahu, protože je velmi interaktivní. Pěkně se nám zde rozproudila diskuse k jednotlivým videím i příspěvkům. Dostal jsem perfektní zpětnou vazbu, nasdíleli jsme si mnoho inspirací vzájemně. Vůbec nepochybuji o tom, že máme nejlepší Facebook komunitu pro sdílení záležitostí kolem podnikání a motivací směr PRAVÁ STRANA cashflow kvadrantu na čs. internetu. Díky všem, kdo jste byli v akci!

Publikace kurzu a obsahu na Facebooku má i celou řadu nevýhod. Tou základní je neexistence online členské sekce, kde by bylo vše trvale k dispozici. Obsah se hůře systemtizuje a nelze ho publikovat tolik. Příspěvky se zpřeházejí a propadají se do minulosti. V obsahu se začne postupně většina lidí ztrácet. AHA momenty vyprší velmi rychle a účinnost sdělení vyprchává.

Potom je zde hodně těch, kdo mají o problematiku zájem, ale prostě nestíhají být online, nestihnou jednu dvě části a již se vezou v časové pasti... Obsah se hromadí, ztrácí v historii Facebooku, AHA momenty jsou k nedohledání.

Za mně - byla to nejlepší online akce na Facebooku, u které jsem byl. Díky všem za aktivitu, komentáře a sdílení. Facebook mi poskytuje poměrně dobré informace o vaší aktivitě, sdílení, o sledovanosti. Z tohoto pohledu jsou to naprosto výborné podklady pro proces toho, jak proměňovat myšlenky v HODNOTU a následně PENÍZE.

Budete z toho čerpat vy všichni i vaši následovníci!

Ještě malý komentář k obrázku níže. Jde o screen ze statistiky Facebooku ohledně sledování jednotlivých obsahů ve skupině k datu kolem 15. listopadu. Po moji výzvě v závěru kurzu free se tato čísla ještě rapídně zvýšila. Vše vám ukážu v kurzu.

Obsahy průběžně sledovalo 600 až 800 lidí, v závěru až tisícovka. Dobrá výsledek, zaměření a směr. Co myslíte?

Ve chvíli, kdy čtete tyto řádky, jsou již videa free ve členské sekci minulostí. Příležitost se totiž musí uchopit, když je na obzoru. Jinak se vypaří, jak pára pod hrncem! Kdo si to pamatuje z druhé části kurzu?

Z VÍCE, NEŽ TISÍCOVKY KOMENTÁŘŮ KE KURZU VYBÍRÁM:

Facebook skupina je výborné prostředí pro komunikaci a sdílení. 

Budeme zde po celou dobu ve spojení!

Ve skupině Tajný klub ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ budu s vámi i nadále sdílet obsah, rady a inspirace.

Budeme zde ve spojení a splečně řešit vše ohneldně ČASU :: SVOBODY :: NEZÁVISLOSTI :: SEBEREALIZACE. A samozřejmě i peněz, protože pouze na PRAVÉ STRANĚ můžete žít v cash-flow. Na Levé straně žijete a pracujete pro cash-flow a plníte sny i peněženky jiným lidem. Je to věc svobodného rozhodnutí, s kým, kde a očem komunikujete!


UŽ VÍTE, CO JE PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ?

POZÝVÁM VÁS DNES DO AKCE, KTERÁ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT!

DNES MÁM PRO VÁS 3 KLÍČE:

 1. KLÍČ  CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

2.  KLÍČ  MOSTY PŘES RUBIKON

3.  KLÍČ  TAJNÁ AKCE PRO 20 VIP

Je dnes pouze na vás, pro který z těchto klíčů se dnes rozhodnete! Počet klíčů v této akci je omezen!


K DISPOZICI JE:

200 klíčů ke kurzu CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

100 klíčů ke kurzu MOSTY PŘES RUBIKON

  20 klíčů k TAJNÉ AKCI PRO 20 VIP


ZDE JSOU:

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

Základní kurz PRÉMIIUM

MOSTY PŘES RUBIKON

Verze kurzu BUSINESS

TAJNÁ AKCE PRO 20 VIP

Monetizace myšlenky v praxi
Dnes o 60% výhodněji!
9 900 Kč
3 990 Kč
Jednorázová úhrada.
Tuto variantu kurzu nelze pořídit na splátky!
Dnes o 60 % méně
49 900 Kč
19 900 Kč
Jednorázová úhrada.
Tuto variantu kurzu nelze pořídit na splátky!

Máte čas ještě


Poznámky:

Uvedené ceny kurzu jsou nyní nejnižší, protože tento program má premiéru. K cenám je třeba připočítat DPH 21%, které je pro plátce DPH odečitatelnou položkou. Kurz lze dát do nákladů podnikání.

Prodej kurzu je plánován na březen 2019 za již plné ceny. Pouze teď, protože jste první, máte skvělou výhodu ceny. Býr první se prostě počítá! Počet účastníků za tyto ceny omezím podle uvedeného klíče.

Podrobnější obsahy kurzů máte níže. Verze kurzu business MOSTY PŘES RUBIKON obsahuje celý základní kurz CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU plus nové know-how, které s vámi sdílím poprvé. Tajná akce pro 10 VIP je naplánovaná na únor a pouze pro omezený počet lidí zde odhalím podrobný postup, jak vytvářím svůj "stroj na peníze" a "prodejní automat". Tento seminář bude sám o době stát minimálně 25 - 30 000 korun. Pouze dnes jej můžete získat v předprodeji s komletním kurzem MOSTY PŘES RUBIKON.

Vybírejte pro sebe to nejlepší! Upgrade kurzu bude jistě možné, ale již pouze za plné ceny!

Pouze dnes a při této příležitosti umožním objednávku kurzu MOSTY PŘES RUBIKON na 4 splátky, bližší info v rámci objednávky.  Jirka

Při objednávce své verze kurzu si buďte vědomi toho, že nejde o náklad, ale investici, která je odpočitatelnou položkou z daňového základu. Pouze teď můžete tento vybraný kurz mít levnější o DPH a navíc za podmínek, které se nemusejí opakovat!

Jde mi o to, abych s vaší pomocí mohl kurz maximálně vylepšit pro potřeby vaše i dalších účastníků. Je jasné, že vy u toho můžete být první! Být v jakémkoliv podnikání první a dělat věci nejlépe, jak umíte, je strategickou dovedností z Pravé strany!


MOJE GARANCE

Garantuji vám, že pokud uděláte to, co vám poradím, bude finanční miničástka za účast
v online kurzu tou vaší nejlepší investicí, kterou jste udělali!

Pokud uděláte poctivě a průkazně všechny úkoly ze svého kurzu a dokážete mi, že vám moje inspirace, návody a myšlenky nefungují, cenu za kurz vám vrátím v plné výši. Tato garance ode mě platí 12 měsíců. Garance se samozřejmě nevztahuje na situace, kdy doporučené věci neuděláte jednoduše proto, že nemáte čas, svobodu či motivaci.

      Dnes začněte CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU!

      Zvu vás do akce!

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Pár informací o mých programech z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, které by vás mohly zajímat...

Budou vám dávat smysl! Řekl bych spíše, že vás to nadchne a nasměruje správným směrem. Mým úkolem je inspirovat, ale dělat následně musíte vy. Povíme si postupně jak, kterým směrem a proč. Věnuji se opravdu jen tématům, které mají praktický vztah k byznysu, k postupům, návodům, vychytávkám a tajemstvím úspěšných podnikatelů!

Jde o koncept a program vzdělávání – první na čs. internetu, který se opravdu věnuje podnikání. Nečeká vás zde žádná esoterika, planý osobní rozvoj, ani okopírované návody. Naopak – čeká vás autentický obsah a program z mé dílny, který vychází z mých 27 let zkušeností v podnikání. Zcela originální a jedinečné pojetí reality podnikání a toho, jak věci opravdu fungují. Dávám do obsahu i programu zkušenosti a postupy svoje, ale i desítek mých klientů z řad podnikatelů a to nejlepší, co se mi na cestě podnikatele osvědčilo.

NESLIBUJI VÁM INSTATNÍ ZÁZRAKY PRO ŠTĚSTÍ.

Své myšlenky do podnikání si musíte odpracovat. Do blogu, ale zejména navazujících vzdělávacích programů přidávám zcela konkrétní postupy, jak to udělat efektivně. Myšlenka a koncept PRAVÉ STRANY jsou chytlavé, a pokud se do toho pustíte – již nikdy vás neopustí.

» Prostě své podnikání dříve, nebo později nastartujete, nebo tomu stávajícímu dáte pár levelů navíc – tím jsem si zcela jistý.

» Dokážete to, co dokázali vaši předchůdci v mých programech z Pravé strany.

Programy z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ jsou opřeny o myšlenkový koncept, který funguje a který když pochopíte, tak jej již nevypustíte z hlavy!

Z různých důvodů je a navždy bude pro více, než 90% lidí uzavřen či nepochopen, což je v zásadě dobře! Moje informace, inspirace a vzdělávací programy jsou opravdu jen pro jistých 10 % lidí. Pravděpodobně patříte mezi ně, pokud čtete tyto řádky!

CO A JAK DĚLÁM?

 

» Publikuji, sdílím inspirace a návody na svém BLOGU.

» Provázím svoje klienty kurzy z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

» Řeším se svými klienty jejich podnikání, cestu, peníze, postupy...

» Organizuji online akce a přednášky, webináře, rozhovory, DIGIPÁRTY.

» Píšu a publikuji návody a postupy formou eBooků.

» Rozdávám ZLATO chytrým lidem a měním jejich životy.

» Buduji komunitu lidí na PRAVÉ STRANĚ, organizuji živé akce, setkání, síťování lidí za účelem sdílení hodnot, know-how a navázání partnerství či přátelství lidí, kteří to mají nastaveno v hlavě podobným směrem.

» Buduji komunitu a sdílím inspirace na sociálních sítích.

» Připravuji knihu, klubové akce, další kurzy.

 

JIŽ VÍTE VŠE, CO POTŘEBUJETE!

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU!

Máte čas ještě

Jirka Mazur