CESTA NA PRAVOU STRANU
&
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

ČAS PRO SEBE * SVOBODA * SEBEREALIZACE * PENÍZE

10denní výzva STRATEGICKÁ KOMUNIKACE

Zde máte krátký videovzkaz 10 DENNÍ VÝZVA + KOMUNIKACE:

O čem je tato 10denní výzva?

O komunikaci a o strategických dovednostech v komunikaci. V rámci této výzvy si můžete některé prvky strategické komunikace natrénovat.

Napsat článek, nebo natočit krátké video na téma některé z prvních částí série 13 Tajemství z Pravé strany. Je to o tom, abyste prezentovali sami sebe, svůj názor, myšlenku, nápad, inspiraci tak, jako byste prodávali sami sebe. Prostě to pojměte lehce byznysově, fantazii se meze nekladou, pouze dodržujte přiměřený rozsah. I stručnost je někdy strategická dovednost.

Druhá fáze této výzvy bude pro ty, kteří ji dají. Možnost vystoupit veřejně na webináři jako host a prezentovat své podnikání, projekt, myšlenku, nebo si jen tak pokecat mezi svými - na Pravé straně prostě řešíme zajímavější témata. Vystupovat veřejně je strategická dovednost podnikatele.

A s kým se setkám na neformálním setkání z Pravé strany poslední pátek v srpnu v Praze? Mám rezervovanou restauraci Formanku jenom pro nás. Tak se snažte, ať dáte i to VIP síťování 🙂. Úspěšní lidé spřádají sítě na správném místě, ve správný čas a se správnými lidmi. A něco pro to udělají!

Prostudujte si ještě jednou tuto 10denní VÝZVU a zejména motivační upgrade k této VÝZVĚ:

Přidávám pár zlatých cihliček + neformální přednášku o tom, jak v podnikání a v přípravě projektů v praxi používám Pravidlo 80/20!

!!! To je šance na společné VIP síťování v praxi a je pouze pro ty z vás, kteří dáte tuto výzvu aktivně!

Text 10denní výzvy z videa + upgrade výzvy o zlato a přednášku:

Přátelé, mám pro vás zajímavou výzvu!

Již ve čtvrtek 27. srpna ve 20:00 pro vás chystám zajímavý večer.

Plánuju pro vás živé vysílání, webinář na téma

První kroky v podnikání & Proč a jak 90 % podnikatelů začíná z nuly a z garáží…

Budeme mít za sebou polovinu ze série 13 Tajemství a bude to správný čas na to, povědět si, jak tato tajemství používat v praxi.

Předpokládám, že je budete mít k tomuto datu nejen nastudovány, ale že je v rámci úkolů, které máte na konci každé videolekce a ve SmartBooku, že je již realizujete v praxi.

A pokud již podnikáte a máte zkušenosti, že vám tato tajemství otevřela oči a rozpohybovala mozkové závity správným směrem.

Ano, mohl jsem vám dávat od začátku kurzu více praktických návodů pro podnikání, ale bez pochopení pravidel a oněch tajemství by to bylo házení hrachu na stěnu. K podnikání se ještě dostaneme, mimo jiné i na tomto plánovaném webináři.

A jakou mám pro vás výzvu? Zde je:

Chci, aby se tohoto webináře účastnilo 5 z vás. Ale tentokrát vás nebudu vybírat a zvát já, ale musíte si sami říct o pozvánku a to v rámci této výzvy.

Bude to taková malá zkouška toho, jak vnímáte témata našeho programu z Pravé strany.


Máte 10 dnů na to, uzávěrka bude 25. 8. o půlnoci, abyste natočili 2-3 minutové video, nebo napsali zajímavý článek na svůj blog, nebo na veřejný blog, nebo nasdíleli článek do formátu A4 na FB - ale nejen do naší FB skupiny, ale zejména na svůj osobní nebo firemní profil svého projektu či firmy na téma některého ze série prvních 6 Tajemství!


Dopřesňuji tedy, vyberte si video nebo článek:

 • 2-3 minutové video můžete umístit na FB na svůj profil, na Youtube a poslat odkaz mi a do FB skupiny ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.
 • Článek je třeba umístit na váš blog, webové stránky, nebo na veřejný blog, na váš osobní nebo firemní FB profil a na náš FB nasdílet URL. Nestačí napsat článek pouze na náš FB!
 • Rozsah a forma článku - 1 až 2 stránky A4, můžete doplnit fotkou, citátem. Téma je jasné - Prvních 6 Tajemství z Pravé strany, dvě strategické dovednosti - počítání, komunikace, vaše zkušenost, názor, průběh kurzu, cokoliv s tématem s jasným propojením na náš kurz.

Ty nejlepší z vás vyberu a mám pro vás dvě následující odměny:

 • 1
  Online síťování

» Na 27. 8. ve 20:00 plánuji Webinář na téma První kroky v podnikání & Proč a jak 90 % podnikatelů začíná z nuly a z garáží…

 • Vyberu 5 nejlepších z vás, jako hosty na webinář 27. 8. Zde se zúčastníte moderované diskuze na téma První kroky v podnikání, můžete si zde vyzkoušet komunikaci, online síťování v praxi, můžete zde veřejně odprezentovat svůj příběh a propagovat svoje podnikání, produkt, služby včetně krátké prezentace, budete-li chtít, a budu si s vámi povídat k tématům webináře jako s hlavními hosty.
 • Je to skvělá příležitost pro vaše PR, pro vaši veřejnou prezentaci a zároveň VÝZVA - prostě nějak musíte začít. A pokud jste již zvyklí veřejně vystupovat, prostě přilepšíte svému byznysu nebo projektu.
 • Získáte tak páku pro své podnikání a bude to pro vás takové malé online VIP síťování a osobní marketing.
 • A zejména získáte silnou zkušenost na téma článku v členských sekcích ŽNPS Komunikace jako druhá strategická dovednost úspěšného podnikatele.
 • Prostě si tu komunikaci vyzkoušíte v praxi a to mezi svými, berte to jako trénink pro podnikání.
 • Udělejte průlom ve svém podnikání a na Cestě na Pravou stranu! Buďte v dobré společnosti se správnými lidmi a ve správný čas!
 • Na tomto webináři vylosuji 3 výherce zlaté cihličky s mým věnováním v rámci mého programu GoldWinner ze seznamu všech, kteří se aktivně zúčastníte této 10 denní výzvy. To je VÝZVA, co říkáte?
 • První pětka, co bude na webináři má ode mě gratis útratu v rámci akce - neformální VIP síťování v Praze, která se uskuteční v pátek 4. 9. odpoledne a večer, počítám s časem tak od 17:00.
 • 2
  Offline síťování

VIP síťování v praxi. Všiml jsem si, že někteří z vás již úspěšně síťují a setkáváte se na nejrůznějších místech. Není v mých časových možnostech se účastnit. Ale mám pro vás tuto variantu:

» S vámi, kteří se aktivně výzvy účastníte, se setkáme v pátek v podvečer 4. září, v Praze v příjemné restauraci Formanka v hotelu DUO na přátelské popovídání o ŽIVOTĚ NA PRAVÉ STRANĚ, takové malé VIP síťování v čase od cca 17:00 do 23:00 podle nálady…. Akce je zdarma, nepůjde o žádný workshop, ani webinář a útrata půjde na vaše náklady, mimo pětku hostů z webináře. Prostě jako když se přátelé sejdou na popovídání a setkáme se spolu. A budeme komunikovat, síťovat, tvořit…

 • Jako BONUS vám přidám hodinovou přednášku Pravidlo 80/20 v podnikání, která bude o tom, jak v podnikání a v přípravě projektů v praxi používám Pravidlo 80/20.
 • Nepočítám s tím, že bych tuto přednášku dával do obsahu kurzu. Pokud si jí nechce nechat ujít, musíte prostě pro to něco málo udělat. Malé překročení komfortní zóny, chvíle strávená nad plněním 10denní výzvy a potom zábava i poučení.
 • Pozvání platí pro všechny z vás, kteří zrealizujete výše uvedenou výzvu. Pokud ji zrealizujete a nebudete se moct účastnit, platí pozvánka na kdykoliv příště. Toto setkání nebude poslední.
 • Na druhé straně je vám jasné, že se chci setkávat hlavně s těmi, kteří jste v programu aktivní, jde vám o výsledky a nestojíte jen tak někde v koutě…
 • Vaše vstupenka jsou vaše aktivita a výsledky.
 • Pro některé z vás to může znamenat opravdu více, než si dnes myslíte…
 • Popovídáme si, zasíťujeme, vyměníme kontakty, popojedeme na Pravou stranu...
 • A poslední věc, těm pěti, co se mnou budou na webináři jako vybraní hosté, zaplatím večeři a veškerou útratu. To je férová nabídka, co myslíte?
 • Co říkáte na tento malý upgrade 10 denní VÝZVY?

 • Kdo si přijde pro aktivní účast na webináři?

 • Kdo si to rozdá o cihličky investičního zlata s mým věnováním?

 • Kdo si přijde zasíťovat na malé VIP neformální setkání do Prahy?

 • Kdo si chce poslechnout přednášku Pravidlo 80/20 v podnikání v praxi?

 • Kdo jde do toho?

A jedno malé tajemství prozradím už teď.

Pro ty opravdu aktivní z vás, kteří se mnou a s ostatními budete sdílet výsledky v programu z Pravé strany, mám v plánu i další akce typu VIP síťování, ale ty budou opravdu VIP, proberu je s hosty na chystaném webináři!

Tak doufám, že již začnete žhavit, počítat a mozek se rozjede na plné obrátky.

A ještě něco krátce k článku, který jsem nazval

Komunikace jako druhá strategická dovednost úspěšného podnikatele.

Výsledky v životě a v podnikání jsou výsledkem zejména toho, jak jste schopni prezentovat sami sebe, jak jste schopni komunikovat o svých záměrech, produktech a službách.

 • Také je to o tom, zdali o těchto věcech komunikujete na správném místě a se správnými lidmi.
 • Jak vám jde rétorika, mluvení na veřejnosti, prezentace, obchodní komunikace a další aspekty strategické komunikace?
 • Vím, že to celé řadě z vás dělá problém, že se celá řada z vás obává vystoupit na veřejnosti, sdělit názor, prodat sama sebe.
 • V našem kolektivu z Pravé strany k tomu dostáváte možnost.
 • A pokud je komunikace u vás již na dobré úrovni, udělejte z ní komunikaci strategickou jako svoji klíčovou dovednost.

Podívejte se v článku Komunikace jako druhá strategická dovednost na to, jak vnímám toto téma a co vám doporučuji.

K tomuto čtení video nedávám, prostě jsem vám napsal to, co si myslím, že je důležité.

Nejsem expertem na komunikaci a komunikační dovednosti, ani to není záměrem kurzu o podnikání.

Ale protože je to opravdu důležité téma, dejte si šanci vylepšit svoje komunikační dovednosti.

Jak budete komunikovat, tak se budete mít!

To je vše dnes!

Zapojte se do mé výzvy! Konec léta se blíží a je třeba začít pracovat na svém podnikání. Touto výzvou pokročíte na své cestě na Pravou stranu!

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Autor konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ


Zde můžete psát vaše komentáře:

 1. marek napsal:

  Ano vždy som si myslel že nemam problem s komunikáciou až kým neprišlo odprezentovanie firmy pred kamerou.
  verte nebolo to jednoduché.
  Vždy je čo doháňať.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů...