GOLDWINNER BUSINESS DEAL

TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO SVĚTA

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU

4 TOP TAJEMSTVÍ Z NAŠÍ SÉRIE

INDIVIDUÁLNÍ POZVÁNKA 

pro kurzisty ŽNPS & KJMP na seminář a VIP síťování

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU

GOLDWINNER BUSINESS DEAL 

SEMINÁŘ :: WORKSHOP :: VIP PÁRTY

ŽIVÁ AKCE Z EDICE ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ


Toto je individuální pozvánka pouze pro vás! Cenu pro veřejnost na tuto akci jsem stanovil na částku 7.770 korun & 294 EUR.

 

Pouze pro vás je tato akce za polovinu, to jest za 3.885 korun & 147 EUR. Podmínky platí pouze do naplnění kapacity 40 míst, poté je možná účast již jen za plnou cenu!

 

Pospěšte si! Prozatím časově omezuji, nabídka může skončit za


MOTTO:

Chci ještě dojít na jižní pól!

   Miroslav Jakeš

Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobyčejně dobře!

Ten, kdo celý den pracuje, nemá čas vydělávat peníze!

John Davison Rockefeller

POSLEDNÍ VÝZVA!

EXTRA PODMÍNKY PRO VÁS KONČÍ ZA 

Pozývám vás do akce!

Živou akci plánuji na pátek 23. června do Prahy jako seminář a workshop. Probereme nová skvělá témata. Z akce se vám nebude chtít domů! Ještě pár týdnů a měsíců vám budou v hlavě doznívat dojmy, myšlenky a inspirace. Nebojte se, nenecháme váš potenciál ladem a společně z toho vytřískáme, co se dá! Dáme vašemu podnikání nebo vaší Cestě na Pravou stranu systém a jasný směr!

Zvu vás na seminář a VIP PÁRTY, na které byste neměli chybět!

Proč být mezi VIP?

"Život na Pravé straně mě naučil jednu zásadní věc. Důležitou součástí podnikání a vydělávání peněz je komunikace a networking, neboli síťování. A chci-li vydělávat hodně a snadno, potom musí jít o VIP síťování. Ale to vy již víte!

Vždy a zásadně se na všech akcích účastním ve VIP verzích. Chci se poznat s nejlepšími, povykládat a vyměnit si zkušenosti s nejaktivnějšími, vyměnit
kontakty a vyvářet příležitosti. Dělám to vždy, mám to jako návyk."
Jirka Mazur
 • Bude vás to bavit!
 • Převrátím vám vnímání světa do jiné dimenze.
 • Bude vás to motivovat a inspirovat.
 • Něco se definitivně změní...

Tak doufám, že na semináři TAJNÉ ZLATÉ STEZKY a VIP PÁRTY nebudete chybět!

Pokud již víte, o co jde, znáte obsah a jste rozhodnuti, jděte přímo na přihlášku!

Pospěšte si, ať neprošvihnete příležitost a dobrou cenu!

TAJNÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU!

Připomínám 3 poselství GoldWinner:
 
1. Budete první, kdo je získá a kdo je může realizovat v praxi. Být první, se prostě vyplácí. Kdo je druhý, je vždy za vámi! Opravdu chcete, aby byl někdo první před vámi?
 
2. Dělat věci nejlépe, jak dovedete. Jasně… Děláte ale nejlépe, jak dovedete, opravdu ty správné a důležité věci? Nejlépe, jak to půjde, vám předám know-how, jak správně určit cestu na PRAVOU STRANU. Opravdu chcete, aby jej získal někdo jiný a vy ne?
 
3. Nikdy to nevzdávej! Nevzdávám to a pozývám vás opět. A co vy? Vzdáváte příležitost a cestu? Nebo jsem se zmýlil? Opravdu, toto třetí poselství je klíčové!
 
Mně osobně tato tři poselství rozpohybovala milionové podnikání, umožnila vyřešit problémy a krize a vždy umožnila najít správná řešení a cesty. Vysvětlím vám příklady z praxe podnikání a přidám celou sérii GOLDWINNER BUSINESS DEAL!
 
Na myšlenkových mapách ve stylu TAJNÉ ZLATÉ STEZKY
 
vás naučím řešit problémy, projektovat projekty, plánovat čas a akce, určovat cestu a zaměření, vyrábět zlaté stezky od myšlenky k cíli!

DOSTANETE ODE MĚ TO NEJLEPŠÍ!

Pokud potřebujete více informací, máte je zde!

Začněte příběhem a zamyšlením:

Střípky z mého i vašeho života a podnikání:

 • Byly a jsou okolnosti, kdy hledáme cestu, jak dále…

 • Byly a jsou těžkosti, překážky, obavy a strachy…

 • Byly a jsou výzvy, úspěchy, euforie a očekávání…

 • Někdy je ale vše jinak!

 • Život je deal, někdy zřejmý, jindy nejasný…

 • Podnikání je cesta, hledání, zkouška, poslání…

  Zlaty-slitek-maly

Hledání...

Najít v tom množství variant a příležitostí tu pravou a správnou je někdy docela těžké!

Zaměřit se na opravdu správné a důležité věci je často nemožné pro spoustu úkolů a cílů, o kterých si myslíme, že jsou důležité. Většinou nejsou…

Koncentrovat se na správné okamžiky, řešení a rozhodnutí ve správný čas, na správném místě a se správnými lidmi je často nemožné, protože jsme omylem někde úplně jinde, než bychom měli být. Toto patří mezi docela blbé paradoxy.

Ve sportu možná platí, že není důležité zvítězit, ale že se stačí účastnit. Pokud nezvítězíme ve svém podnikání, je to docela o ničem, respektive bez peněz. Je docela hloupé být ve svém segmentu trhu u svého zákazníka až ten druhý…

Mnohdy nestíháme dělat věci nejlépe, jak umíme - pro samou práci. Ale průměrně udělané věci jsou prostě neprodejné…

Někdy se hroutíme pod náporem úkolů a problémů. Přitom skutečně důležitých je jen nepatrné množství z nich…

Někdy to chceme vzdát a praštit se vším… OK, když to uděláme, slížou smetanu jiní, nebo shrábnou bank, který jsme ponechali osudu… Prý - nikdy to nevzdávej. Ale někdy je to prostě na hranici možností…

Inspirace...

Chci ještě dojít na jižní pól - řekl nedávno ve svém rozhovoru legendární cestovatel Miroslav Jakeš. Letos má 66 let. Z jistých důvodů si myslím, že to dá. Dáme my svoje sny a vize?

Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobyčejně dobře - to řekl John Davison Rockefeller. Proč tedy nestíháme dělat věci nejlépe jak umíme? Proč necháváme peníze a příležitosti těm, co se umí správně koncentrovat na svoji otázku KJMP?

Ten, kdo celý den pracuje, nemá čas vydělávat peníze! To také říkával J. D. Rockefeller. Vzhledem k tomu, jaký vydělal balík, asi věděl, co povídá. Co myslíte? Souhlasíte? Tak proč k sakru tak pracujete?

Bohatý člověk & Chudý člověk. Říká vám něco tato paralela? Měla by. Jaké je vaše rozhodnutí? Být bohatý, nejlépe ještě mladý a zdravý. Nebo zůstat chudý… Nebo jen vydělat balík a přesto zůstat chudý… Vzdát sny, vize, poselství - varianty nic moc!

Deal...

Víte co? Uzavřete jistou smlouvu sami se sebou! Byznysmeni říkají smlouvě “deal”. Deal je dohoda, smlouva, někdy chtěný úděl. 

Uzavřeme spolu dohodu o zlatém vítězi? Co tak

GOLDWINNER BUSINESS DEAL?

Znáte můj motivační program GoldWinner? Ten, kdo ode mě dostal cihličku investičního zlata s mým věnováním, má na certifikátu otisk kulatého razítka a na něm krátký nápis FINE EDUCATION DEAL. Je to taková smlouvička o dobrém vzdělání, o vzdělání na naší Pravé straně… Podprahová, nenápadná, přesto fungující. A vede k něčemu, co je na onom razítku v textu FORTUNE & FUTURE. Ano, nejde o nic menšího, než o budoucnost a štěstí.

Rozhodl jsem se pro vás rozšířit tři poselství zlaté cihličky na 21 životních a byznysových zásad, které jsem nazval GOLDWINNER BUSINESS DEAL. Tím člověkem, se kterým byste měli uzavřít nejlepší smlouvu svého života, jste vy sami. Proberu s vámi, co by měla tato smlouva obsahovat!

Přidáme místo a osoby do této smlouvy.

Jak je najdeme?

» Pro tento účel musíme probrat, jak funguje vnější a vnitřní svět. Paradoxem je, že 90 % lidí se zabývá tím světem vnějším a na to nejdůležitější, na vlastní vnitřní svět, jim nezbývají síly, energie, čas ani peníze. Toto onou smlouvou změníme! Je zde ale riziko, protože až ji sami se sebou uzavřete, není cesty zpět!

» Potom vím, že je obtížná cesta, její určení, kontury, cíle a plánování. Správně se rozhodovat, umět se soustředit na důležité postupové cíle, na správné lidi, správný trh, na správné postupy. Nenechat se zmást přemírou variant, složitostmi, nepřebernými důležitými úkoly a podobnými hloupostmi.

» Vím, že toto je velmi obtížné a pro 90 % lidí v podstatě nerealizovatelné. Najít ty správné zkratky, správně se rozhodovat, jít za svým, nenechat se odchýlit z vlastní cesty.

» Ano, je to obtížné vyznat se ve spoustě variant, možností. 

» Je obtížné definovat každý den cestu, dílčí úkoly, které jsou opravdu podstatné a vedou k cíli.

Také máte pocit, že chodíte někdy v bludném kruhu? Že si spoustu věcí naplánujete, přejete, pokusíte se o ně a mezitím je vše jinak?

Jak je to možné, že člověk, který má za sebou vzdělání, kus života, který má v sobě tajná poslání a vize, jak je to možné, že prostě nemá dost peněz, času a svobody?

Vždyť právě tyto hodnoty jsou kolem nás jako nekonečná energie téměř na rozdávání. Stačí jen hrábnout. Místo toho se většina lidí za něčím žene a pachtí a výsledek je v nedohlednu.

 • Jak určit tu správnou cestu pro sebe, pro svoje záměry, cíle, vize a poslání?
 • Jak se správně rozhodovat?
 • Jak plánovat a následně dělat?
 • Jak používat efektivně tajnou dohodu sám se sebou?
 • Proč mít a proč vlastně uzavřít takovou dohodu?
 • Kdo z toho bude mít užitek?
 • Co s lidmi, které na cestě potkáváme?
 • S kým ano, s kým ne?
 • Jak a proč vytěsnit ze svého života až 99 % zbytečných lidí, aby v něm bylo místo pro ty, o kterých je vaše smlouva?

Jak je najdeme?

Víte co? Našel jsem pro sebe řešení!

Nazval jsem ho pracovně takto:

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU 

Seminář a VIP večírek se bude konat v pátek 23. června v Praze
a já mám zrovna pro vás extra podmínky!

Seznámím vás s tímto konceptem:

 • 1
  Prvním výsledkem bude, že uzavřete sami se sebou vlastní tajnou dohodu, GOLDWINNER BUSINESS DEAL.

 • 2
  Druhým výsledkem bude, že pro sebe objevíte a definujete vlastní vnitřní svět,
  který pro vás bude mít hodnotu a jehož cíle vám budou dávat smysl.

 • 3
  Třetím výsledkem bude, že vás naučím jednoduchým způsobem zpracovávat Myšlenkové Mapy v podnikání novým originálním způsobem, který vás bude bavit.

 • 4
  Čtvrtým výsledkem bude, že vás naučím, jak si vytvořit vlastní TAJNOU ZLATOU STEZKU NA PRAVOU STRANU tak, abyste dělali jasná rozhodnutí, abyste měli
  před sebou ty správné cíle a vize a abyste neztráceli čas hloupostmi.

Naučíte se, jak neplýtvat energii, potenciál a čas na špatné straně a jak přetavit kouzlo věty 

"Ten, kdo celý den pracuje, nemá čas vydělávat peníze"

ve svůj prospěch tak, aby vás to opravdu bavilo a sypalo nejen peníze,
ale zejména čas, větší porci svobody, nezávislosti a seberealizace!

Pokud jste na toto připraveni, tak přednostně pro vás mám tuto akci:

Seminář a VIP síťování v pátek 23. června v Praze

TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU 

Název semináře TAJNÉ ZLATÉ STEZKY NA PRAVOU STRANU vypadá možná lehce jako osobní rozvoj... Jasně, vy již víte, že my máme něco jako osobní rozvoj na Pravé straně. Nicméně vás chci ubezpečit, že se bude jednat o ryze praktická témata pro vaše podnikání! Vše ze života a z praxe nejen mého podnikání!

Půjde o naprosto praktické a chytré dovednosti a nové postupy, které vám pomohou na vaší cestě na Pravou stranu, nebo značně urychlí vaše postupy v podnikání a nových projektech!

Proč jsou tajné?

Má to dva důvody:

1. Jde o nový myšlenkový postup, schéma, koncept, ze kterého budete nadšeni. Nehodlám sdílet veřejně, proto budou tyto postupy navždy utajeny v komunitě příznivců ŽNPS.

2. Výsledek a postup pro svoje vlastní podnikání potom bude tajný pro vás a dá vám konkurenční výhodu ve vašem podnikání. A zejména vás bude držet na vaší cestě!

Propojím vám tyto záležitosti:

» Jistě znáte naše tři poselství GoldWinner a zlaté cihličky. Možná ji někteří z vás již mají a další ji můžete právě teď získat. Na semináři vám poprvé představím myšlenkové schéma GOLDWINNER BUSINESS DEAL. Na jeho základě uzavřete smlouvu sami se sebou a vaše cesta v podnikání bude pro vás jednodušší a jasnější. Bude to prostě váš deal!

» Také možná znáte schémata pro Myšlenkové Mapy. Já vás naučím specifickému, velmi jednoduchému postupu, jak se naučit používat Myšlenkové Mapy a schémata nejen v podnikání, ale i při jakémkoliv dosahování cílů, o které vám jde. Budete překvapeni a nadšeni, jak to funguje!

» Do konceptu Myšlenkových Map vám přidám schéma budování "vnitřního světa" jako základní poselství podnikatele. Naučíte se vytvářet něco jako vlastní tajné zlaté stezky v podnikání.

» Přidáme do nich praktické využití čtyř z naší série 13 tajemství z Pravé strany. Zejména tajemství využívání času v podnikání, Pravidlo 80/20, pákové efekty a správné zaměření a koncentraci.

Vím, že vám tento koncept bude dávat smysl. Od podzimu plánuji část tohoto know-how spustit do online kurzů. Možná ale budete letos jediní, kdo se dozví více na živé akci! A zejména budete první. Vy víte, že být první se prostě vyplácí!

Poslední výzva!

EXTRA PODMÍNKY PRO VÁS KONČÍ ZA 


Budete první, kdo se dozví o tajných zlatých stezkách v podnikání! 

Budete u toho, kdy svým názorem, přístupem a akcí rozpohybujete nové věci...

» Vy víte, že být první, je důležité!

» Udělat věci nejlépe, jak to jde, je ještě důležitější!

» A nikdy to nevzdávat, to je cesta.

Pomůžete mi, sobě i druhým? Dáte dnešní výzvu?

Proč? Odpovězte si sami, jaký je váš vnitřní motor!

Kdy? Nejlépe hned...

Nejen bohatství, ale vše kolem vás vytváříte procesem myšlení.

 

Jak jste mysleli včera, tak se máte dnes.
Jak myslíte dnes, tak se budete mít zítra!

 

Přátelé, na nic nečekejte a pusťte se do akce, do GoldWinner výzvy!

Může to být pár minut, které vám změní následujících několik let!

Přeji hezký den a těším se s vámi
na akci a VIP síťování na PRAVÉ STRANĚ!

Jirka Mazur