VIP síťování v Bratislavě

Neformální posezení a povídání z Pravé strany

Přátelé, je to tady! 

Termín pro neformální síťování a popovídání v Bratislavě se blíží. 

Když jsem během prázdnin sledoval, že se různě setkáváte, říkal jsem si, že bych se měl účastnit. Ale je jasné, že nemohu být všude. Proto jsem vymyslel PŘÍLEŽITOST  a k ní kvalifikační kritéria - 10denní VÝZVU. Myslel jsem, že se sejdu s desítkou nejaktivnějších jedinců na pokec u piva… Přidal jsem pár zajímavých motivací (říká se tomu MAGNET) a najednou vás v 10denní VÝZVĚ bylo přes 80. Jsem nadšen a na druhé straně s pokorou přijímám vaši energii. Motivuje mě to k akci!

VIP síťování v Praze jsme si užili skvěle. Téma Pravidlo 80/20 rezonovalo v restauraci Formanka až do půlnoci a 40 lidí se skvěle bavilo! Koho z vás uvidím v Bratislavě?

16. 9. v Bratislavě Rusovcích v hotelu Ponteo si popovídáme na téma Digitálního marketingu. Měli by zde být mí dobří parťáci z online byznysu Jirka Stibor, Erik Hoffmann a snad i Martin Mažár.

  • Akce začne přesně v 17:00, sraz tak půl hoďky předem. Po přednášce budeme diskutovat, síťovat a rozvíjet témata z Pravé strany. Těším se na to!

  • Akce je neformální, tj. neoficiální. Salónek platím já plus útratu za VIP, kteří se mnou byli na posledním skvělém webináři a neúčastnili se VIP Síťování v Praze! Jinak jde útrata na vaše náklady, pozvat na skleničku mě můžete - ale ne všichni!

  • Předpokládaný konec dejme tomu 23:00, oděv neformální, inspirace a dobrou náladu sebou…

A ještě nutná věc ⇒ REZERVACE!

Je nutné, abyste si udělali rezervaci, protože je vás hodně!

Kdo si nestihne rezervovat místo v rámci formuláře níže, je docela možné, že obsadí místa na stání :-).

Rezervaci na neformální akce VIP síťování si udělejte zde:

VIP Síťování - termíny*

Pokud jste již byli na VIP Síťování v Praze, můžete se zúčastnit také v Bratislavě, zbude-li místo - informujte se u kolegyně Andrei.

Přátelé, těším se na vás a přeji hezký den!

Jirka Mazur