VIP síťování v Havířově

--- mimořádný termín ---

Neformální posezení a povídání z Pravé strany

Přátelé, je to tady! 

Termín pro neformální síťování a popovídání v Havířově v pondělí 12. 10. se stává realitou.

Když jsem během prázdnin sledoval, že se různě setkáváte, říkal jsem si, že bych se měl účastnit. Ale je jasné, že nemohu být všude. Proto jsem vymyslel PŘÍLEŽITOST  a k ní kvalifikační kritéria - 10denní VÝZVU. Myslel jsem, že se sejdu s desítkou nejaktivnějších jedinců na pokec u piva… Přidal jsem pár zajímavých motivací (říká se tomu MAGNET) a najednou vás v 10denní VÝZVĚ bylo přes 80. Jsem nadšen a na druhé straně s pokorou přijímám vaši energii. Motivuje mě to k akci!

VIP síťování v Praze i v Bratislavě jsme si užili skvěle. Témata Pravidlo 80/20 v Praze i Digitální marketing v Bratislavě rezonovaly až do půlnoci a 40 resp. 30 lidí se skvěle bavilo! Koho z vás uvidím v Havířově?

12. 10. v Havířově v krásné restauraci Na Zaguří si popovídáme na téma Jak se stát expertem za 3 měsíce. Bude to výživné téma v kontextu kurzu a jistě přijdeme společně k hromadě inspirací!

  • Akce začne přesně v 17:00, sraz tak půl hoďky předem. Po přednášce budeme diskutovat, síťovat a rozvíjet témata z Pravé strany. Těším se na to!

  • Akce je neformální, tj. neoficiální. Salónek platím já plus útratu za VIP, kteří se mnou byli na posledním skvělém webináři a neúčastnili se VIP Síťování v Praze nebo v Bratislavě. Jinak jde útrata na vaše náklady, pozvat na skleničku mě můžete - ale ne všichni!

  • Předpokládaný konec dejme tomu 23:00, oděv neformální, inspirace a dobrou náladu sebou…

A ještě nutná věc ⇒ REZERVACE!

Je nutné, abyste si udělali rezervaci, protože je vás hodně!

Kdo si nestihne rezervovat místo v rámci formuláře níže, je docela možné, že obsadí místa na stání :-).

Rezervaci na neformální akce VIP síťování si udělejte zde:

VIP Síťování - termíny*

Pokud jste již byli na VIP Síťování v Praze nebo v Bratislavě, můžete se zúčastnit také v Havířově.

Přátelé, těším se na vás a přeji hezký den!

Jirka Mazur