Jirka Mazur Vás zve na webinář na téma:

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Peníze se nevydělávají prací, ale procesem myšlení  

& proč je ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ jen pro 10 % lidí.

15. října

ve 20:00
Na webinář se již přihlásilo 0 lidí.

Webinář uvádí a moderuje

Jirka Mazur

Autor konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti
.

Expert na burzu, online vzdělávání a marketing
.

Podnikatel, který dělá to,
co jej baví a sdílí své know-how.

Hosté na webináři budou:

Tomáš Gřešek

Lektor, konzultant, kouč, podnikatel a expert na podnikové systémy,
zkušenosti má na rozdávání.

Miloš Ježo

Podnikatel v e-shopech a na Amazonu, autor nejlepšího eBooku o prodeji na Amazonu.

Eva Cabaníková

Podnikatelka, která ví, proč se vzdělává, cestovatelka a příjemná diskutérka, bude vás bavit.

Už víte nebo tušíte, co je to 

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?

 

Znáte Kiyosakiho cash-flow kvadrant? 

Znáte tajemství a vychytávky z Pravé strany?

 

Určitě si nenechejte ujít první podzimní online akci na téma Život na pravé straně. Zkušenosti, vychytávky a tajemství z více, než 20 let svého podnikání, vám naservíruji na stříbrném podnose a zahájíme spolu Cestu na pravou stranu, nebo to na té Pravé straně notně vylepšíme!

Život na Pravé straně je báječný.

Chytrým lidem přináší čas, svobodu, nezávislost a seberealizaci. Jen je třeba jisté věci dělat na vědomé úrovni a s otevřenou myslí. Pokud si to chcete poslechnout, nechat se inspirovat, nebo rovnou přispět k tématu, potom se:

Webinář proběhne na této stránce:

Webinář a živé vysílání pro pozvanou společnost se bude konat 15. října od 20:00 a je zdarma! Ale nutná rezervace účasti, link na vysílací stránku nebude veřejný!

Co říká autor konceptu a programu 

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ:

"Mám za sebou zajímavou kariéru podnikatele. V klasickém podnikání jsem za 13 let otočil několik miliard korun v různých byznysech. Poté jsem pro sebe na dalších 12 let objevil burzu a svět online podnikání, ve kterém jsem se dostal do TOP 5 čs. podnikatelů. Zažil jsem skvělé úspěchy a občas i těžké chvíle. Objevil jsem pro sebe postupně svět podnikání a vím, že již nikdy nechci zpět. Tento svět vám ukazuji v rámci konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.”
Jirka Mazur

Vyhlásil jsem pro sebe akci "ROK PRO MŮJ ŽIVOT"

Rok 2014 byl skvělý, ale na konci roku jsem pocítil únavu a položil jsem si otázky typu "proč, jak dále, s kým, jak..." a zejména jsem dostal tuto inspiraci:

Pro rok 2015 jsem v úvodu roku pro sebe vyhlásil akci ROK PRO MŮJ ŽIVOT. Rok 2015 by pro měl být rokem přelomovým. Naplánoval jsem si v něm 60% času pro sebe a svou rodinu a podnikatelské aktivity zredukoval na nějakých 40% času. Tento záměr se mi daří, zatím mám za sebou 7 dovolených, skvělé akce a zážitky a nejlepší na to je, že příjmy meziročně rostou o desítky procent.

Také jsem dal na začátku roku veřejný slib, že...

...vymyslím akce a aktivity, v jejichž rámci předám veřejnosti a těm správným zájemcům know-how, postupy a návody, které mi pomáhaly na cestě podnikatele. Myslím, že je to z mojí strany to nejlepší, co pro vás všechny mohu udělat. Ale mohu to udělat pouze tehdy, když mě podpoříte! Pro tentokrát stačí, když se zúčastníte čtvrtečního webináře!

Objevme spolu společně tajemství z Pravé strany a sdílejme svoje příběhy, kus cesty, seberealizaci a nadšení pro věc. Získané hodnoty - čas, svoboda, nezávislost a seberealizace za to jistě stojí. Nevím o ničem lepším!

Odhalím vám Život na Pravé straně:

Zvu vás do sledu akcí, které budou měnit životy, osudy a rozpohybují velké peníze, energii tvořivosti, seberalizace a ke kterým můžete přispět více, než si dnes myslíte.

Takže příběh, proč vzniká projekt Život na Pravé straně, již znáte a můžete jít do akce:

Co se bude ve čtvrtek 15.10. odehrávat?

 • Na webinář si pozvu pár hostů k diskuzi a zejména vám představím v rámci krátké videopřednášky v přímém přenosu svůj koncept pro Život na pravé straně! Některé informace, o kterých budu mluvit, možná znáte. Ale představím vám je v kontextu, ze kterého budete nadšeni.
 • Upozorňuji jen, že nejde o žádnou podnikatelskou esoteriku, osobní rozvoj a návody pro zaručené vyělávání peněz. To ponechejme těm jednodušším jedincům.
 • Budu se s vámi dělit o fakta a jistá tajemství, která fungují skutečným podnikatelům, nikoliv lektorům či koučům, kteří si také rádi přihřívají polívčičku na lidské hlouposti. Takže žádné červené peněženky, bubnování, letadlový marketing, značky pro lidi z levé strany ani návody pro makáče.
 • Nehodlám vám dělat přednášku o návycích, ani vám restartovat mozek. Nechystám zázračné postupy, ano svatý grál pro snadné výdělky. Nic podobného neočekávejte, protože to jsou vábničky pro lidi z levé strany a nefungují.
 • Povím vám, jak dopadl a jak vypadají koncept a programy z Pravé strany a pozvu si do vysílání skvělé hosty, kteří vám prozradí dojmy, výsledky a jistě i pár vychytávek z Pravé strany cash-flow kvadrantu.

Pro koho je tato akce určena?

Zaměstnanci

Akce je pro 10 % lidí z Levé strany ze sektoru Z, kteří chtějí změnit svět i sebe a hledají návody, jak to mohou udělat. Jen tak mimochodem, mohou očekávat, že je to cesta k získání času, svobody a nezávislosti. Že jsou s tímto procesem spojeny peníze, to je samozřejmé.

Soukromníci

Živnostníci i malí podnikatelé... Tato akce je i pro 25 % lidí z Levé strany ze sektoru S, kteří jsou již na Cestě na Pravou stranu, ale pro les nevidí jednotlivé stromy. Ale ty správné ingredience již okusili a proto je jejich motivace jistě vyšší!

Majitelé firem

Zcela jistě je takto akce určena zejména pro lidi z Pravé strany. Svět podnikání a Život na pravé straně jsou tím, čemu rozumím. Minimálně 90 % lidí z Pravé strany tuší, že věci lze vyřešit tak, aby se jim v podnikání více dařilo, aby otevřeli stavidla Penězovodu a získali pro sebe ještě více času, svobody, nezávislosti a seberealizace.

Investoři

Tady budu skromnější, v sektoru I se stále ještě učím a potřebuji inspiraci a příklady. Ale to, co jsem zatím poznal, je ohromující a mělo by vás to zajímat. Kolegové ze sektoru I jistě budou nadšeni příležitostmi, které v rámci projetu Život na Pravé straně vzniknou!

Mimochodem, jistě jste si všimli, že neorganizuji žádnou masovku. Pro 75-90 % lidí z Levé strany moje aktivity prostě nejsou vhodné. A 10 % podnikatelů a investorů jsou prostě lidé úspěšnějí, než jsem já. Ale ti chytří se jistě zúčastní!

Přatelé, budete nadšeni. Pojďte se mnou měnit svět!

A jaká témata stihneme v průběhu večera?
Tak na to jsem sám zvědavý...

Jistě se zmíním o tom:

 • 1
  Jak funguje Život na pravé straně
 • 2
  Jaké vedou cesty na Pravou stranu
 • 3
  Proč se o těchto věcech neučí ve školách
 • 4
  Proč systém zabíjí potenciál lidí z levé strany a jak tomu uniknout

Přidám pár tipů a vychytávek:

 • 1
  Povíme si Pákových efektech v podnikání
 • 2
  Probereme Pravidlo 80/20 v souvislostech, jak je neznáte
 • 3
  Zjistíte, co jsou to Avatary v podnikání, nebo
 • 4
  Jak vám může Digitální revoluce změnit život vytouženým směrem

Otázka pro vás:

Víte, proč lidé na Levé straně nemohou používat vychytávky
a tajemsví lidí z Pravé strany..?

 

Dozvíte se to již brzy! Jistě, v průběhu jediného webináře nenajdeme odpovědi na všechny otázky, ale otevřu vám tato témata tak, že nejméně následujících 9 dnů nebudete klidně spát a budete hodně přemýšlet!

Těším se na vás
již ve čtvrtek 15. 10. online!

Jirka Mazur