Jirka Mazur, autor konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

 a 

Jan Polák, mentor a Master kouč Dynamiky Bohatství

 

vás zvou na mimořádnou akci v živém přenosu,
ve které najdete klíč ke svému potenciálu a zdroji bohatství.

Dynamika Bohatství
& Spektrum Bohatství

Najděte svůj talent, své místo a svůj potenciál tak, abyste dokázali své myšlenky monetizovat na peníze!

Na tento webinář se již přihlásilo 0 lidí

23. září

ve 20:00

Webinář uvádí a otázky klade Jirka Mazur

Jirka Mazur

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti


Expert na burzu, online vzdělávání a marketing


Podnikatel, který dělá to, co
jej baví a sdílí své know-how

Hlavní host webináře Jan Polák

Jan Polák

Master kouč a mentor Dynamiky bohatství, renesanční podnikatel a propagátor smyslu-plného podnikání.

Svými aktivitami podporuje, inspiruje a spojuje podnikavé lidi. Vytváří pro ně příležitosti, aby proměnili svou vášeň, talent a čas ve smysluplné a prosperující podnikání a aby si přitom skutečně plně užívali každý okamžik své životní i podnikatelské cesty.

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Exluzívní koncept a program Jirky Mazura pro podnikatele a pro všechny, kteří mají namířeno na Pravou stranu cash-flow kvadrantu. Tajemství, strategické dovednosti a návody z pravé strany, vychytávky a know-how praktického podnikání. Koncept života a byznysu, který lidi baví, ale je určen jen pro 10% populace. 

Dynamika Bohatství. Dynamika bohatství byla vyvinuta, aby vám pomohla najít cestu v podnikání, abyste už nemuseli experimentovat a postupovat metodou pokusů a omylů. Dynamika bohatství poskytuje mapu, která vás povede na vaší cestě k bohatství. Umožní vám objevit vhodné strategie budování bohatství a ukáže jednotlivé kroky, na které se zaměřit a jak je realizovat v praxi.

Spektrum Bohatství. Zjistěte na jaké z devíti úrovni bohatství se nacházíte. Spektrum dále rozšiřuje pohled na vaše podnikání a přidává třetí rozměr - 3D. Podle vaší úrovně bohatství - spektra, můžete uvidět, co vám dnes brání posunout se na vyšší úroveň. Pokud chcete.

Myšlením k bohatství, to je motto a název knihy mého oblíbeného autora Napoleona Hilla.

Ano, hodně lidí myslí na bohatství a peníze.

Ale jen málo jich svého cíle dosáhne. Proč? Důvodů je více. Na jedné straně lidem chybí informace a vzdělání o tom, proč a jak mají podnikat. Systém, klasické vzdělání ani okolí neukazují cestu. Naše cesta, která ukazuje směr a cíl, je Cesta na Pravou stranu a náš systém je ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Peníze a bohatsví se vytvářejí nikoliv usilovnou prací, ale procesem myšlení. Jak ale vydolovat z vlastní hlavy ty správné myšlenky tak, aby vydělávaly peníze? Co následně dělat a jak? Kde jsou ta tajemství byznysu?

Mnoho lidí myslí a jedná. Mnoho lidí si myslí, že myslí a jednají správně. Ale výsledek je bídný, nebo v nesouladu s představami. Mnoho lidí myslí totiž mimo svůj profil bohatství, mimo vlastní potenciál svého JÁ a hledají cesty jinde, než v sami sobě!

  • Kde ale najít ten správný ZDROJ těch správných myšlenek?
  • Kde je ukryt náš opravdový milionový potenciál?
  • Proč je mnoho cest slepých a jen některé správné?

Přátelé, nebudu nás napínat.

Sám jsem řešení hledal opravdu hodně dlouho a stálo mě to hodně peněz. Možná bylo zapotřebí školné, za které bych si klidně dnes pořídil třeba luxusní dům navíc, abych zjistil, že to opravdové tajemství života a byznysu se nenachází nikde kolem mě, ale je prostě uvnitř nás. 

Jen je třeba najít ten tajemný zdroj, pravý potenciál a odšpuntovat láhev se sny správným způsobem. Říkám tomu klíč k bohatství.

Nebudu machrovat, že jej mám a znám. Ale co vím, že je ve mně. Abych jej našel, musím o sobě a svém potenciálu vědět více, než vím teď a než tuším. A také, že nesmím poslouchat své okolí a v okamžitku, kdy zjistím, kde se TO nachází, je třeba jít tvrdě za svým!

Peníze, bohatství a úspěch

jsou energie a jsou to transformované myšlenky. Mají svoji logiku i dynamiku. Buď proudí málo či více, nebo se promění v řeku a dravý proud.

V každém z nás se nachází něco, jako spektrum bohatství. Systém, který je o tom, jak jsou nastaveny náš mozek a naše myšlení na peníze a bohaství.

To jsou věci, ve kterých vám neporadím, musíte je najít sami, nebo si přijďte pro svůj klíč k bohatsví již tutu středu večer 

Na můj webinář a show s Jankem Polákem DYNAMIKA A SPEKTRUM BOHATSTVÍ.

Jak jsem říkal, nebudu machrovat, že vím více.. Sám jsem jeden z těch, kteří si svou Dynamiku bohaství a Spektrum bohatství prověřili a pochopil jsem že i já mám před sebou ještě vzrušující jízdu. 

Důležité pro mě ale je, že prostě již znám svůj potenciál!

Nepochybuji, že účast na tomto webináři a následná akce mohou pro vás být přelomovým krokem pro to, abyste našli sami sebe a svůj ZDROJ bohatství a potenciál pro úspěch i seberealizaci.

Nepochybuji o tom, že si tuto akci opravdu nenecháte ujít, protože jsme získali exkluzívní podmínky… Ale o tom více ve středu! Neprošvihněte tuto akci, ještě vám ji připomenu!

Přeji všem za sebe i za svého hosta Jana Poláka hezký den!

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč, autor kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Jan Polák
Mentor a Master Kouč Dynamiky Bohatství