5. listopadu

ve 20:00

Na DigiPárty je už přihlášeno 0 lidí

Webinář uvádí a moderuje:

Jirka Mazur
Jirka Mazur

Autor konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti
. Expert na burzu, online vzdělávání, podnikání a marketing
.

Sdílím s vámi svých 25 zkušeností v podnikání a zkušenosti dalších podnikatelů z mého okolí i z programů z Pravé strany.

Dávám vám to nejlepší know-how, návody, tipy, rady i postupy.

Hosté na webináři budou:

Radek Myšák
Radek Myšák

Zkušený podnikatel v oboru služeb pro majitele bytových domů, poví nám, co mu dal kurz!

Tomáš a Ivana Loy
Tomáš a Ivana Loy

Podnikatelé ve stavebnictví, sdílejí kurz Business společně.
S jakým výsledkem?

Petr Hedrlín
Petr Hedrlín

Podnikatel v oboru manažerského vzdělávání, vzdělává s úsměvem… Nepřešel ho úsměv v kurzu?

Petra Kamelandrová
Petra Kamelandrová

Maminka na mateřské dovolené a začínající podnikatelka. Jaké zkušenosti má se sdíleným členstvím v kurzu?

"ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Tak se jmenuje program a projekt, který rezononuje čs. internetem již půl roku. Několik webinářů a DigiPárty - živá vysílání i záznam shlédlo přes 10.000 lidí, proběhly semináře včetně VIP Párty a letní beta verzí programů z Pravé strany prošlo prvních 380 lidí. Fenomén ŽIVOTA NA PRAVÉ STRANĚ je chytlavý a šíří se tam, kam má… Poslední říjnové semináře v Praze se opravdu povedly!

Mezi živými akcemi se 15. řijna konal webinář, kde jste si mohli k videopřednášce stáhnout i prezentaci jako malý bonus navíc. Došly mi stovky nadšených ohlasů a ještě více otázek typu, kdy budeme pokračovat, kdy budou další akce a inspirace z Pravé strany?"

Jirka Mazur

V říjnu jsme byznysová témata z Pravé strany skvěle nažhavili na živých akcích v Praze. Nadšen jsem byl nejen já, jako přednášející a autor konceptu, ale i účastníci, kteří se nám na akci sešli ze všech segmentů cash-flow kvadrantu.

Mimo mojí přednášku 13 Tajemství z Pravé strany vystoupili i členové mého Mozkového Trustu z řad podnikatelů a odborníků. Téma offshore podnikání bylo hodně akční a zajímavé…

Poslední akce se mimo jiné účastnili jako hosté a přednášející Ján Polák, ten povídal o souvilostech Dynamiky Bohatství a podnikání, Michal Zuza, povídal o “avatarech” v podnikání, právnických osobách, a Tomáš Pelikán, nejlepší expert na Offshore podnikání u nás.

Jak získat Tajemství z Pravé strany?

Jak si opravdu zjednodušit život, vydělávat více peněz a mít se lépe?

Jak získat ČAS :: SVOBODU :: NEZÁVISLOST :: PENÍZE :: SEBEREALIZACI a další hodnoty nedostupné pro lidi na Levé straně?

 • Mnoho lidí podniká, ale věci, události i peníze jim utíkají pod rukama.
 • Mnoho lidí začíná podnikat, ale vydávají se na slepou kolej a moc se jim nedaří.
 • Mnoho lidí chce podnikat, ale protože správně tuší, že svět podnikání je prostě jiný, než ten, který znají, do akce se nikdy nepustí.

Velké množství lidí má v sobě neuvěřitelný potenciál, který si nechávají ničit systémem, okolím, předsudky a sami sebou.

Rozhodl jsem se otevřít 25 let zkušeností z praktického podnikání a předat je lidem, kteří to potřebují. Tak vznikl koncept a program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Není to žádná esoterika ani planý osobní rozvoj. Jsou to informace, návody, postupy, know-how a tajemství úspěšných podnikatelů z Pravé strany cash-flow kvadrantu.

O tom, jak můžete získat Tajemství z Pravé strany, si budeme povídat na webináři ve formátu DigiPárty ve čtvrtek 5. listopadu. Pozvu opět bezva hosty pro akční diskuzi, přichystám krátkou videopřednášku o tom, jak můžete získat nejen tajemství z pravé strany, ale i jak si opravdu zjednodušit život, vydělávat více peněz a mít se lépe. Možná budete překvapeni, ale Život na Pravé straně je v mnoha ohledech nejen smysluplnější, ale i jednodušší. Pouze vám o tom zatím nikdo neřekl.

Samozřejmě bude opět zajímavá anketa a losování o cihličky investičního zlata s mým věnováním a 5 knih Myšlením k bohatství s autogramy.

 

Samozřejmě bude opět zajímavá anketa a losování o cihličky investičního zlata s mým věnováním a 5 knih Myšlením k bohatství s autogramy.

Pozvu vás do programu
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & Cesta na pravou stranu

Nechystám pro vás žádné překvapení, že na vás v průběhu webináře vyrukuju s překvapením typu "připravte si peněženky a dostanete instantní návod, jak na zázraky a peníze do 3 týdnů..."

Ani vás nehodlám zatěžovat sérií tří videí zdarma, ve kterých se budu tvářit, jako charita pro digitální igeliťáky (to jsou ti levní sběrači produktů a návodů na zbohatnutí zdarma).

Naopak, pozvu vás do jasné akce.

 • 1
  Bude to o penězích a podnikání.
 • 2
  Předám vám to nejlepší a změním vám život.
 • 3
  Naočkuji vám mysl Pravou stranou takovým způsobem, že to prostě dáte.

Pokud se totiž se mnou vědomým způsobem vydáte na Pravou stranu, již pro vás nebude cesty zpátky.

Souvislosti, návody a tajemství z Pravé strany vám podám tak, že vás o bude bavit, budete nadšeni a pochopíte, jak dostat do světa vlastní potenciál. Hodnoty ČASU :: SVOBODY :: NEZÁVISLOSTI :: PENĚZ :: SEBEREALIZACE i ty navazující se stanou dostupnějšími.

Pokud jste na Levé straně cash-flow kvadrantu, ukážu vám efektivní cesty na Pravou stranu. Pokud tyto myšlenky uchopíte, již vás to zpět prostě nepustí!

Pokud jste na Pravé straně, nebo zde směřujete, můžete si cestu zjednodušit a otevřít svůj potenciál naplno.

Neprodávejte svůj čas a potenciál jiným lidem za hubičku.
Máte jenom jeden ČAS a ten je třeba využít.

Jen Vám zatím bylo zatajeno, jak na to...

Koncept a program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

je výhradně byznysový a praktický. Budete překvapeni, jak věci fungují a jak lze život i vlastní podnikání nastavit lépe a více efektivně. Možná se budete cítit podvedeni stávajícím systémem, až poznáte příležitosti z Pravé strany. Ale o to budete více rádi, že jste na té správné Cestě na Pravou stranu!

Srdečně vás zvu na tento webinář ve formátu DigiPárty ve čtvrtek 5. 11. ve 20:00 večer. Udělejte si čas a poznámku do svého diáře!

Přeji všem krásný den
a život na Pravé straně!

Jirka Mazur