CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU - PŘÍPRAVKA


4. SVOBODNÉ PODNIKÁNÍ

PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE & PODNIKÁME Z PLÁŽE 

Děkuji za to, že jste nakoukli dovnitř kurzu!

Mám pro vás ukázku, jak to vypadá ve členské sekci kurzu. Vybral jsem pro vás 4. část přípravky. Téma SVOBODNÉ PODNIKÁNÍ je pro vás určitě zajímavé! Z jednoduchého zamyšlení o tom, že všichni toužíme po štěstí a lepším životě, lze vykouzlit zajímavý obsah získat více, než bylo záměrem. Tak vzniká z myšlenky hodnota! A to vás chci naučit! Proč? Protože slovo HODNOTA je základ pro vše, co děláte... Pro život, podnikání i peníze!

Na možnosti podnikat miluju nejvíce hodnotu jménem SVOBODA!

 

Sledujte dějovou linku - příběh, hodnotu, cesty k lepšímu životu a zejména dnes to, jak lze podnikat svobodně! Sledujte obsah ve videu, audiu, textech, na myšlenkové mapě. Myšlenková mapa obsahuje TENTOKRÁT NÁVODY NAVÍC... Projděte si úkoly a tipy k tomu, jak vytěžit dané informace. Naučíte se tím získávat hodnotu pro sebe i pro druhé! Takto postupně zpracovávám celý obsah kurzu, přidám návody a postupy a vím, že to bude hodně dobrý obsah. Díky za vaše nakouknutí zde!

 

JIRKA MAZUR

 

PS: Jak můžete pro sebe získat celý kurz, to již víte. Zbývá jediné - udělat včas akci!

Vítám vás ve čtvrté části naší přípravky ke kurzu Cesty k lepšímu životu.  

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU obsahují 6 kroků. Musíme si dát do souvislosti pár důležitých pojmů a koncept, které vás budou provázet nejen kurzem, ale i celým dalším životem. Zjistíte, co je to ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ a jak objevit ty vaše cesty k lepšímu životu.

Ve čtvrté části nás čeká sexy téma, které vám je určitě povědomé. Co je to podnikání z pláže, to možná znáte, autorkou toho programu je moje dcera Stáňa. Dneska to ale nebude pouze o podnikání z pláže. Povíme si o důležitých rozdílech mezi PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE A PODNIKÁME Z PLÁŽE.

Kdo chce do cíle, musí nejdříve na start. Projdeme tajné stezky vnitřního světa, abyste získali mapu a vhled. Musíte se naučit dělat to, co vás baví a mít za to peníze. Uděláte si pro tento důvod cestu a plán s využitím inspirací a know-how z kurzu.

PŘÍPRAVKA – 4. ČÁST 

SVOBODNÉ PODNIKÁNÍ

Pro lepší a kvalitnější zpracování informací zde máte navíc:

EBOOK

obsah videa ke čtení v PDF
STÁHNOUT ZDE

TISK

obsah a text videa pro tisk
STÁHNOUT ZDE

ÚKOLY

pracovní listy s úkoly pro tisk
STÁHNOUT ZDE

                   UDĚLEJTE NÁSLEDUJÍCÍ:

Zvolte si svůj způsob studia - čtení, poznámky do vytišněného textu, zpracujte si úkoly, poslouchejte MP3 nebo brouzdejte v myšlenkové mapě. Začněte pracovat na změnách a hodnotě!

AUDIO

záznam videa pro poslech v MP3
STÁHNOUT ZDE

MAPA

myšlenkové schéma
STÁHNOUT ZDE

PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE & PODNIKÁME NA PLÁŽI

Podnikání z pláže, tak jak to má Stáňa v koncepci, je o tom nastavit svůj byznys a svoje podnikání tak, ať jede na automat. To znamená založit si eBook, placený produkt, placené video, nějakou přidanou hodnotu ke svému klasickému produktu z klasického podnikání, online kurz apod. A je to proces. Je to technologický, myšlenkový, intelektuální proces a je naplánován tak, aby nám fungovalo něco jako stroj na peníze. Toto Stáňa nazývá Podnikání z pláže. 

Samozřejmě je to trošku takové přirovnání, protože ten stroj na peníze chceme, aby nám fungoval úplně všude, kde se momentálně nacházíme: na horách, při cestování, doma, zkrátka kdekoliv. 

Principem je, abychom se ráno probudili (a teď vám něco ukážu tady do screenu na počítači) a viděli například takovýto přísun objednávek, faktur, které se vygenerují automaticky, z nichž každá představuje konkrétní peníze. Takže tady se můžete podívat právě na náhled fakturací, jak mi fungují zde na pláži v Altee na jihu Španělska. To je jedna možná cesta, ke které se můžete při tom podnikání z pláže propracovat. 

PODNIKÁME Z PLÁŽE

Na druhé straně můžeme ten byznys pojmout i jinak. Podnikáme z pláže – to znamená, že přímo fyzicky něco z té pláže podnikáme, aby nám to generovalo klienty, zájem lidí, samozřejmě i jejich peníze. Mnoho lidí kolem mě podniká z pláže. Mnoho lidí má představu, že podnikání z pláže fyzicky na té pláži je o něčem jiném.

Samozřejmě můžete na pláži prodávat, dělat služby, můžete se starat o klienty, o plážovníky, a tak to i my máme rádi. 

JAKÉ JSOU VÝHODY

Na pláži samozřejmě můžete i pracovat, můžete řídit online svoji firmu, můžete komunikovat se svými zaměstnanci, můžete vytvářet projekty nebo můžete dělat na pláži všechno, co vede k dosahování vašich cílů, a přitom můžete cestovat, můžete si užívat, můžete být prostě produktivní, aniž byste seděli někde ve své kanceláři. Můžete tedy pracovat, řídit svůj byznys online, jsou na to efektivní nástroje. 

Dalším z cílů může být získat kreativní prostředí pro tvoření, pro ten proces toho dělání. A pokud jste free a můžete si dovolit cestovat mnoho týdnů v roce, třeba 5, 10, 15, 20, respektive můžete pracovat odkudkoliv, potom považuji za docela rozumné skloubit práci, podnikání, relax, užívání si a dát tomu svému životu jinou, lepší kvalitu.

Když tomu svému životu dáte lepší kvalitu, samozřejmě že se ta kvalita přenese i do toho vašeho byznysu směrem k vašim klientům, zákazníkům a oni vás za to budou mít rádi,  budou vás za to milovat.

A mám pro vás v této souvislosti skvělý tip.

Já osobně rád cestuji a podnikám z pláže a mám rád i ten stroj na peníze podnikání z pláže, takže se snažím při cestování využít mezery v té době, kdy relaxujeme a kdy v podstatě poznáváme a užíváme si toho cestování. Využívám tím toho času i k tomu, abych vždy trochu nažhavil ten svůj byznys, abych udělal každý den nějakou byznysovou akci, abych komunikoval s klienty, abych něco vymyslel.

Zkrátka se snažím, abych v rámci cestování na každé své zahraniční cestě nebo jakékoliv jiné cestě vydělal více peněz, dal do toho penězovodu větší drive, než kolik mě to cestování aktuálně stojí. To je prostě podnikatelský přístup. Chci, abyste si ho osvojili, abyste se ho naučili. A to je ta druhá fáze podnikáme z pláže. A samozřejmě to není nic proti ničemu, můžete si to cestování nádherně užívat. 

NENECHTE ZAHÁLET SVOU MYSL

No, ale pokud cestujete jako já 15, 20 týdnů v roce, tak je jasné, že se nebudete jenom válet na pláži s nohama na stole, že je třeba trošku prohánět i tu mysl a tu hlavu. 

V té hlavě totiž vznikají myšlenky. Myšlenky, nápady, sny, vize. Tam se vytváří to poselství a poslání, které chcete dostat ke klientům. Ty myšlenky je třeba monetizovat. Teď je jedno jestli máte klasické podnikání nebo online podnikání, vždy je to o tom, že potřebujete monetizovat své nápady a myšlenky a dostat je směrem k těm klientům. A ty metody online podnikání jsou k tomu v podstatě vynikající příležitosti. 

Proto chci, abyste se naučili, a doporučuji vám, abyste si osvojili:

⇒ jak techniky onoho podnikání z pláže

⇒ tak techniky a myšlenkové postupy podnikáme z pláže

To jsou dvě odlišné nuance. Proto pozorně sledujte tento kurz a já vám v jeho závěru odhalím pár jistých návodů ve stylu podnikání z pláže. 

To znamená, že vám ukážu: 

  • jak tento kurz vznikal
  • postup
  • nástroje
  • schéma
  • funnely
  • cestu zákazníka
  • jak tento produkt vznikal, jak jsem uvažoval
  • jak jsem jej umísťoval do tohoto prostoru
  • a také to, jak i tento produkt, tedy je samozřejmě zdarma, následně vydělá pěkné peníze

A dostanete to ode mě zabaleno, jako návod, jako prémii k tomuto kurzu. A na druhé straně dostanete ode mě i návod pro to podnikáme z pláže. To znamená, dám vám několik tipů, doporučení a návodů, jak můžete ten svůj byznys a to svoje snažení pro lepší život organizovat skutečně odkudkoliv ze světa. 


VYTVOŘTE SI SKVĚLÝ ŽIVOT

My jsme v kurzu Cesty k lepšímu životu. Smysl je samozřejmě nejen pouze vydělat peníze, ale zejména mít ten lepší život. Nestačí vydělat peníze, přátelé, je třeba umět správně využívat svůj čas, čas pro sebe, nejen k byznysu, nejen k tomu, abyste čas používali jako pákový efekt do svého podnikání, ale i pro to, abyste si ho uměli skvěle užívat, aby ten váš život vám dával smysl, vám, vašim blízkým, vašemu okolí, lidem, o které vám samozřejmě jde. 

Cesta k lepšímu životu je i o svobodě, abyste si ji uměli správně nadefinovat, abyste si ji uměli ukrást, vzít, abyste si ji uměli vzít zpátky, zpět pro sebe. O to jde.

Skvělý život, lepší život je i o tom, jak se seberealizovat, jak v sobě odhalit to poslání, poselství, jak to prostě narvat na plné pecky, na plné koule do toho světa. 

A návody, jak podnikáme z pláže, no to by vydalo samozřejmě na samostatný kurz a na mraky přednášek, ale já prostě dám v závěru pár tipů. Takže buďte trpěliví.

PUSŤTE SE NYNÍ DO AKCE

Přátelé, to bylo dnešní téma. Podnikání z pláže, podnikáme z pláže. To jsou dvě drobné nuance. Chci, abyste si poselství z tohoto videa takto zafixovali v hlavě, abyste uměli tyto dvě věci v sobě odlišit. 

A to je vše dneska. Teď je řada na vás. A jako obvykle – vyzývám vás k akci. Komentujte, sdílejte, dávejte zde svoje názory, otázky, zkušenosti, rady. Když přidáte nějaké to videjko nebo nějaký skvělý text, všichni kolem vás budou jenom rádi. 

Jirka Mazur

Zvu vás na webinář - tajnou poradu!

HODNOTA JAKO KLÍČ K PROSPERITĚ!

Tuto informaci sdílím pouze s omezeným počtem lidí. Nebude nikde publikována ani promována, nezachytíte ji na Facebooku! Věnujte proto prosím této sérii zpráv k tajné akci pozornost, abyste nepřišli o peníze a o příležitost!