CESTA NA PRAVOU STRANU
&
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

ČAS PRO SEBE * SVOBODA * SEBEREALIZACE * PENÍZE

Toto vše se získává výhradně procesem myšlení na Pravé straně. Přijďte si pro inspirace, zkušenosti, tajemství a postupy úspěšných!

Co jste řekli o 21 denní ochutnávce programu Život na Pravé straně ?

Přátelé, dovolte mi pár slov na závěr…

21 dnů na PRAVÉ STRANĚ! Uf, to byla akce! Před pár týdny před Vánoci jsem s ní vůbec nepočítal. Ale když mi do emailové schránky začaly chodit kvanta slabomyslných výprodejových akcí kolegů infopodnikatelů se slevou tu 70 %, jindy 82… Tak jsem si říkal, kdo komu vlastně chce dát dárek. Oni mě tím, že mi dají ve slevě něco, co už jim nefunguje? Nebo já jim mám poslat drobné peníze za něco, co si před tím lidé zaplatili za plnou cenu? Říkal jsem si, vždyť spousta lidí musí být naštvaných, že oni zaplatili poctivou cenu a jejich následovníci téměř nic. Tady bych vám poradil jako novoroční prémii takovou taktiku - prostě si ty slevopodnikatele vytipujte a kupujte od nich opravdu až vám dají vše, co mají v totální slevě, nebo jako bonus zadarmo k něčemu, co také nepotřebujete…

Já takové “předvánoční slevy” nedávám. Jednak jsem přesvědčen o skutečné hodnotě svých kurzů a programů a jednak by to nebylo fér vůči těm, kteří vstoupili do hry za plné ceny… Takže jaký dárek vymyslet? A má to být vůbec jen tak nějaký dárek?

Proto jsem pro vás vymyslel akci 21 dnů na PRAVÉ STRANĚ. Nebyl to jen dárek. Prostě jsem vás plnohodnotně pustil do živého kurzu. Dali jsme si práci s vygenerováním přístupovách údajů, s komunkací, s organizací FB skupiny. Prostě jsme si ten váš dárek poctivě odpracovali.

A ty ohlasy, děkovné emaily a proběhlá energie opravdu stály za to! Moc vám děkuji, že jste můj dárek přijali a vytěžili. Někteří jste si jej také poctivě odmakali a koukali jste toho pro sebe vytřískat opravdu co nejvíce. Se stovkou z vás se budu nadále setkávat v dalších akcích. Vy ostatní možná zamáčkněte slzu nad příležitostí, která se rozplývá. Ale jedno vím jistě - sousloví ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ vám již natrvalo uvízlo v hlavě. Jako mě i tisícovkám dalším. Dává totiž životu smysl.

Tak, vypovídal jsem se a jdeme na pár referencí. Vezmu to pěkně po časové ose, ale opačně. Psali jste mi ve třech vlnách - při vstupu do akce, během ní včetně důvodů, proč to nedáváte a naposledy ti z vás, kteří zůstáváte v akci… Děkuji.

A pokud se ještě rozmýšlíte, potom šanci máte pouze dnes, v pondělí 11. 1. 2016 do půlnoci zde:


Napsali mi po vstupu do kurzu.

"Dobrý den, pane Jiří.

Je to vše super, dal jste mi vizi nejen pro život, ale také pro podnikání. Po 12 letech  a já jsem hledala nové impulzy. Přišly od vás! 21 dnů na PRAVÉ STRANĚ jsem si užila opravdu intenzívě. To byl tedy dárek. Místo bruslení a lyžování jsem do sebe soukala svět, který mi 12 let utíkal mezi prsty. Rozhodnutí bylo jednoduché. Jsem vakci a jsem vděčná sama sobě, že jsem před vánocema nepřehlídla váš email… Díky!"

Přeji pěkný večer, Eva Kračmerová


"Dobrý večer,

děkuji za možnost vstupu do tohoto programu. Napsala jsem svůj příběh, proč jsem tam, kde jsem. Došlo k několika uvědoměním. Mám ještě několik negativních přesvědčení o sobě, která zatím neumím odstranit. Jsem velmi aktivní a chci se dostat a být na pravé straně, objevují se pochyby - dokáži to, když se mi to i přes studium lidí na PS a jiné činnosti, které mne měly pomoci na této cestě, zatím nepodařilo."

"Můj nejbližší záměr je být v Thajsku - v únoru 2016, nebo na Bali do 1 roku a mít první milion cash. Chci být úspěšná. Je to pro mne reálné při dodržení postupů, i když zatím nemám přesný směr, čemu se věnovat? Věřím, že v kurzu najdu inspirace i sama sebe. Už to chtělo jiný směr."

Děkuji a krásný zimní večer Jolana Synková


"Ahoj Jirko!

Opravdu díky za akci 21 dnů. Podnikám taky hodně let, ale taková uvědomění mi unikala. Asi proto jsem hodně pracoval a někdy brousil špatnou hranu nože. Už teď u sebe překopávám vše ve svém byznyse podle první série 13 tajemství a nemůžu se dočkat dalších, Zejména se těším na podnikání s Avatary a offshore!  Díky za tvou práci i příležitost!"

Karel Nehoda


A co jste řekli o 21denní ochutnávce programu Život na Pravé straně ?

"Dobrý večer pane Mazur,
děkuji na přijetí do skupiny Život na pravé straně, koncept a program si mně moc líbí všech 10 bodů a celý uvítací program a věřím že ze sebe dostanu vše, abych byla připravena v roce 2016 být úspěšná a spokojená se svým životem. Jen budu mít trošku skluz, do štědrého dne budu od rána do večer a v práci, tak vše dohoním ve svátky a mezi svátky,večer se samozřejmě na videa podívám. Do členské sekce jsem se dostala přes přístupové údaje v pohodě."

Jsem s pozdravem Macháčková Renata.


"Milý Jiří,

využívám této příležitosti  k napsání zpětné vazby na program a vůbec koncept ŽNPS.

Bydlím na malém městě a cítím se tu velmi osaměle. Kolem sebe mám pár klientů, také pár podnikatelů, ale jako by nikdo neměl o nic zájem. Jakákoli akce z jakéhokoliv oboru se střetává s velmi malou návštěvností. Stejné je to potom i s mým podnikáním. Ať vymyslím, co vymyslím, zúčastní se hrstka lidí, věšinou stále ti stejní. Nemám tu žádné lidi, o které bych se mohla opřít a já už delší dobu cítím, že sama se prostě dál neposunu. Jsem výživový poradce, před čtyřmi roky jsem rozjela akci Den zdraví, do které jsem zaangažovala místní městský úřad. Lidé si mohli přijít zada rmo změřit tělesné hodnoty, cukr, krevní tlak. Každým rokem jsme měli lepší služby. Výsledek? Letošního 4. ročníku se zúčastnilo cca 50 lidí. Měli to zadarmo a celý den pršelo. Tak kam by chodili, že?

Píšu to proto, že vítám příležitost vstupu do "21 dnů na PRAVÉ STRANĚ" zejména proto, že se konečně dostanu mezi lidi, kteří chtějí. Něco se naučit, něco dokázat. Myslím, že je to přesně to, co potřebuji, abych se konečně odpíchla ode dna. Prostě patřit mezi stejně naladěné lidi. Dnes jsem se pozorně dívala na webinář Kanárské a vánoční konstelace a věřím, že je to přesně to, co mne posune. 

Velmi si cením možnosti vstupu alespoň do části kurzu, kterou jste nám dal a navíc zdarma. Upřímně řečeno, do placené části jsem se po zralé úvaze rozhodla nevstoupit. Přesně z finančních důvodů. Povedlo se mi totiž udělat v létě chybné rozhodnutí, které mne dostalo finančně na dno. Prostě jsem přišla nejen o většinu svých úspor, ale ještě se zadlužila. A navíc kvůli někomu jinému. A nyní musím hodně improvizovat, abych dostála všem svým závazkům.

Koncept ŽNPS se mi velmi líbí a skutečně se chystám z něj co nejvíc vytřískat. Nejsem dravec, ani rváč, ale nerada se vzdávám. Takže věřím, že si to užiju a načerpám navíc hodně rad a inspirace. A také se seznámím s novými lidmi.

Díky za tento dárek."
 
Růžena Pešková

"Dobrý večer,

 
moja reakcia je stručná jasná. Snažím sa niečo zmeniť, nájsť sebarealizáciu a s tým spojený aj finančný efekt, samozrejme "vytrieskať" z možnosti byť súčasťou programu a komunity čo najviac, ako sa len bude dať. Je málo projektov, do ktorých je možnosť len tak nazrieť pod pokrievku. Môj názor, po zhliadnutí úvodných 3 videí z 13 tajomstiev, ak mám byť úprimný, ma ničím neprekvapil. Ich obsah je mi známy, určite jedinečný. Snažím sa o ich aplikáciu v praktickom živote, no niekde robím chybu, chyby... ak som tu... Som tu, aby som to aspoň minimálne zlepšil.
Ďakujem za možnosť.
 
Pekný večer."
 
S  pozdravom
Jozef Gardošík

 

"Přeji pěkný den Jiří,

 
do programu jsem se přihlásil hned první den kdy to bylo umožněno a byl jsem upřimně řečeno překvapen.
Viděl jsem nějaké webináře s vámi a četl x článků a tak jsem si myslel, že mám jakous takous představu. 
Mýlil jsem se - program - až bude kompletní bude opravdu obsáhlý a svým způsobem obsahuje věci, které jinde nenajdeme. A i jednotlivé části jsou již nyní zajímavé a obsáhlé a i když se o osobní rozvoj zajímám již od doby kdy zde nic takového nebylo IN 🙂 tak jsou v programu věci, které jsou jak se nyní módně říká AHA momenty.
 
Vysoce hodnotím akci 21 dnů na Pravé straně. "Nakouknout" do programu zdarma - to jsem již zažil, ale nikoli v takovém rozsahu. Podle mne jde o velice dobrý marketingový tah. A možná i dar. 
 
Já sám jsem se na Pravé straně pohyboval a již jsem také věděl, že se na levou nemohu vrátit.
Poté co jsem o vše přišel a musel jsem začít znova, tak jsem se dostal na rozhraní levé a pravé strany. Mohu kdykoli odjet, mohu si dovolit více než zaměstnanec, nebo OSVČ, mohu pracovat kdy chci, ale nemohu si dovolit co bych chtěl, nemohu si tvořit rezervy a investice - škoda mluvit...
Neustále nyní bojuji s penězi a s tím nejsem spokojen.
 
Z této možnosti tedy míním "vytřískat" co nejvíce a podle prvního průzkumu si troufám napsat, že mi tato akce pomůže. Asi dělám v posledních letech něco špatně a při této akci bych se rád dostal na tu Pravou cestu. 🙂
 
Na závěr bych rád Jiřímu poděkoval. Poděkoval za tuto akci, za jeho cestu, kterou vyšlapává i ostatním a koneckonců i za skutečnost že ukazuje ostatním, že člověk se může pustit do čehokoli a uspět. Že se může pustit do nátěrů konstrukcí, může se pustit do stavební činnosti, do obchodů na burce, nebo - když popustíme uzdu fantazii 🙂 i do vzdělávání ostatních při objevování Pravé strany.
 
Přeji pěkné svátky Vánoční s trochu volnějším režimem a plodný rok 2016 s nějakou tou novinou pro ty, kteří se chtějí učit od těch nejlepších."
 
Luboš Szabó
"Dobré ráno, pane Mazure,
 
včera jsem to nestihla:-), reaguji až nyní... Váš projekt 21 dnů na PS mě velmi oslovil, líbí se mi, je pro mě inspirací...
Osobně se domnívám, že coby plnotučný "levák" se jen tak lehce "neproměním", ale důležité je již to, že 1. krok byl učiněn, že si začínám uvědomovat, kde se ve svém životě nacházím, kam bych chtěla postupovat...za Vaše moudré rady a informace skutečně upřímně děkuji.
 
Uvědomuji si, že být na pravé straně je součet intelektu, kreativity a především zdravé sebeúcty. Znám dostatek inteligentních lidí, schopných, talentovaných, ale bez odvahy...postavit se sami za sebe. To, jak definujete zaměstnance v levém sektoru je naprosto přesné a je mým snem zkusit v tomto životě učinit alespoň malý krůček směrem doprava..
 
Děkuji a těším se na další cenné info, jdu se přihlásit do členské sekce a počíst si:-).
 
Hezký den."
 
Jiřina Macháčková

"Ahoj,

z toho, co jsem včera stihla projít, jsem nadšená. Máte to všechno perfektně připravené, má to logiku a spád, navíc fakt zajímavý a hodnotný obsah. Jsou za tím vidět zkušenosti a je to promyšlené. Takže ano, líbí se mi to moc a chystám se z toho vytřískat, co se dá.Řekla bych, že pro mě to přišlo v pravý čas. Tak hurá na to.Díky."

 
Bc. Ivana Metelková

 


"Dobrý deň, 

som nadšená z prečítania už prvých riadkov čo všetko ma čaká ...teším sa na najbližších 21 dní, kedy sa môj život naozaj posunie iným smerom, pretože ja tomu verím a mám silnú motiváciu byť na pravej strane nielen 21dní. Chcem pre seba čo najviac z toho vyťažiť ....a niečo nové sa naučiť, posunúť sa ďalej....

Ďakujem Vám veľmi pekne za túto možnosť, ktorú ste ponúkli."

 Krásne dni....

S pozdravom Terézia Patková

"Ahoj pane Jiří,

program ŽNPS vypadá velmi dobře, je to samozřejmě o sebekázni a silné vůli. Rád bych z ochutnávky vytěžil co nejvíce, vnímám, že zaměstnání, i když zajímavé, je omezující. 15 let jsem byl živnostník, nechal jsem se odradit natahovanýma rukama úředníků, rozhodujících o výsledku výběrového řízení, znám i tuto stránku, mohu srovnávat.
  Jen drobný postřeh - ne každý host webiáře, ač úspěšný, je přínosem. Chápu, že určité zkušenosti jsou nepřenosné či nepřenositelné, ale předvádění také není to pravé.
  Dík za tuto akci.
Pohodu."
 
Jan Prokop
"Program ŽNPS se mi moc líbí, myslím si pane Mazur, že to děláte velmi dobře a rozhodně z toho za těch 21 dnůchci vytřískat co nejvíce, zapojil jsem se včera a už mám za sebou několik prvních úkolů...

Také velmi oceňuji, že jste se rozhodl pro takový krásný dárek - akci 21 dnů na PS.
Jsem velmi zvědavý, zda a jak mi program postupně nabídne i konkrétní postupy jak a co udělat, pro postupný přechod na PS.

Ještě jednou díky! "

Karel Běhal

"Dobry vecer,

v programe som si zatial pozrel 2 lekcie (pozicia v CF kvadrante, a cas ako aktivum).
Obe ma v niecom sokovali posunuli mi vnimanie co je dobre. Este stale bojujem s tym pripustit, ze ten sok je prave to, preco este nie som na pravej strane. Hovorite to tak ako keby podnikanie bola ta najednoduchsia a najprirodzenejsia vec na svete az si v tej chvili pripadam ako blbec ze tam este nie som, ze som to nedokazal (ze napr. potrebujem skolu navykov a pod.).
Asi to musim vstrebat.

Ak mam zacat podnikat a najdolezitejsia praca podnikatela je mysliet hlavou vymyslat projekty atd. (co bol tiez velky wau efekt ohladom rozdielu medzi lavou a pravou stranou), kto a kedy zrealizuje ten moj plan? Na zaciatku nemam peniaze na to aby som si mohol platit ludi...

A ci sa z toho snazim vytriskat co nejvic? Urcite ano! Moja hlava zacala spracovavat tieto informacie a ulohy. Ten Vas pohlad sa urcite oplati vyuzit a pustit sa do toho.

Dakujem za tuto moznost nazriet do Vasho sveta na pravej strane."

 
S pozdravom
Peter Líška

"Dobrý den pane Mazur,
do programu jsem vstoupil a shlédl úvodní video o využití času.
Protože již skoro 25 let vlastním menší firmu mám na využití času stejné názory a snažím se je ve svém podnikání uplatňovat.

Vy jste tyto zásady výstižně formuloval, takže jsou dobrým základem pro začínající podnikatele na pravé straně a nebo pro lidi, kteří se chystají přejít
z levé strany na pravou.

Je moc dobře, že jste se rozhodl tyto informace všem zájemcům poskytnou zdarma. "
-- S pozdravem Vladimír JUNEK

"Zdravím Vás, Jiří!

   Váš velice povedený program 21 dnů na pravé straně využiji co nejvíce. Sleduji ho po částech, protože ostatní členové rodiny nesnáší úspěšné lidi, a proto ho sleduji potají hlavně uprostřed noci, nebo velice brzo ráno, než vstanou ostatní členové rodiny.
  Můj názor je, že ten Váš program je pro Mě Vánočním darem z nebes. Stačilo Mi když jsem sledoval Váš poslední předvánoční webinář, kde Jste mluvil o Svých začátcích v podnikání a otom, co Vám to způsobilo ve Vašem životě (ať už dobrého, či zlého).Nikomu tam nemažete zbytečně med kolem huby a navíc Jste to doplnil velice zajímavými hosty. Pro Mě je to taková ochutnávka, abych lépe pochopil Svět Byznysu, o kterém jsem v práci často od šéfů nebo v médiích slýchával, že je nemilosrdný a přežijí jen nejsilnější, což ve Mě vyvolávalo velice špatné pocity.
     Momentálně si ještě sháním nějaký ten nápad, abych si postupně něco rozjel (ze začátku při práci). Proto teď o Svátcích se mimo televizi, vzdělávám v různých internetových programech na téma podnikání (zaujala Mě knížka o Plážovém podnikání, kterou jsem si nedávno objednal). Rád se dozvídám nové věci sám bez vlivu médií.

 Ještě jednou Vám moc děkuji za toto Vánoční překvapení a Přeji Vám veselé vánoční svátky. Věřím, že příští rok zase nějakým programem překvapíte (i webinářem)."

 Daniel Blažek

"Dobrý den,

koncept ŽNPS se mi líbí velmi. Sám bych se i já rád dostal na pravou stranu. Prozatím budu velmi spokojen, pokud se osamostatním a nebudu si muset na živobytí vydělávat jako zaměstnanec nějaké korporace. Dále bych se chtěl vyvíjet a získávat nové zkušenosti, které povedou k mé absolutní svobodě. 
Akce 21 dní na pravé straně je dle mého názoru nejen dobrý nápad, ale i vstřícné gesto a pomoc nám ostatním, kteří váháme či nevíme, zda vystoupit z komfortní zóny či nikoliv. Já osobně bych si z této akce odnesl rád co nejvíce a děkuji panu Mazurovi za tento projekt."
 
Jakub Provazník
 

"Dobry den.
Hned vcera som si pozrela vsetky 3 videa. Su pre mna akoby som sa rozpravala sama so sebou. Konecne slova, ktore mi davaju zmysel a vysvetluju moju nespokojnost. Vstavam aj zaspavan s myslienkani o ceste na pravu stranu. A ak mam povedat 2 veci, ktore som si zaumienula, ze prestanem robit, tak su to, ze prestanem davat vsetko a vsetkych okrem mna na prve miesto.
 
Taktiez dost stazovania. A co naopak robit zacnem, kazdy den aspon hodinu sa budem venovat burze. A zacnem si pisat dennik o mojej ceste. Dakujem. Je to moj najcennejsi nielen vianocny dar. "
 
Lubica Velká

"Dobrý deň Jirko,

Ďakujem Vám za možnosť vstúpiť na 21dní do kurzu Život na pravej strane. V tomto roku som sa rozhodla urobiť dôležitý krok a zo zamestnaneckého pomeru ktorý trval 15r. som sa si povedala že je na čase sa posunúť vo svojom živote ďalej a chcem zabezpečiť seba aj rodinu. Pridala som sa k jednej MLM spoločnosti vďaka ktorej som sa dozvedela veľa nového. Má úžastné mesačné vzdelávanie a tak som zistila že existujú 4 kvadranty. Zatiaľ patrím do ľavej strany kvadrantu ale preto že chcem patriť do pravej strany som sa pridala k Vám do kurzu."

Pekný večer prajem
Monika Slobodníková

 

Dnes začněte lepší život na té správné - Pravé straně!

Zvu vás do akce!

Jirka Mazur