Říkají ti něco programy

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

KDE JSOU MOJE PENÍZE

HRAJEME SI NA BURZE

WINSIGNALS

???

AKTUÁLNĚ HLEDÁME

« PARŤAČKU DO TÝMU »

CHARAKTERISTIKA POZICE

Profesionální Back Office podporovatelka, příjemná a pracovitá andělská bytost s úsměvem na tváří zajišťující administrativní a logistickou podporu firemních projektů, zákaznický servis, přípravu dokladů pro účetnictví. Ideální pozice pro absolventku obchodní či ekonomické školy.

Preferujeme kolegyni s dosahem na Havířov - možnost pracovat online i v prostorách firmy v Havířově podle potřeby!

PROČ TĚ OSLOVUJI:

Jmenuji se Jirka Mazur.

Jsem podnikatel a autor vzdělávacích programů, které se zaměřují na peníze, podnikání, seberealizaci a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Mými programy pro klienty, zejména pro podnikatele a živnostníky, se prolínají hodnoty, jako jsou ČAS, PENÍZE, SVOBODA.

Moje firmy patří mezi nevýznamnější hráče v oboru online podnikání na čs. internetu a máš tak možnost se dostat mezi ten nejlepší tým! Mám kolem sebe malý tým skvělých spolupracovníků a větší tým spolupracovníků externích, pracujeme v inspirujícím prostředí svobodné firmy.

Důvod, proč jsem udělal tuto malou webovou stránku, je jednoduchý. Hledáme posilu do našeho týmu. Nejlépe parťačku, kolegyni, pro kterou by byla spolupráce s námi zábavou, naplněním, posláním i skvělou příležitostí k osobnímu růstu.

Mimochodem - je to jediná možnost, jak načerpat naše know-how, postupy a moudra zevnitř... Pokud se cítíš oslovena, čti dále a neváhej!

Moje projekty inspirují již

0
Účastníků kurzů
0
Účastníků seminářů
0
Fanoušků
0
Příjemců eBooků

Mám za sebou více než 25 let podnikání a zkušenosti z různých oborů. Ve svých vzdělávacích programech je sdílím a předávám je dále. Toto je poslání moje a mého týmu, ke kterému se můžeš přidat.

V rámci našeho podnikání organizujeme semináře a živé akce, ale hlavní náplní jsou online programy, kurzy, eBooky, blogy. Měsíčně projde našimi programy několik stovek klientů, kteří potřebují kvalitní obsah, servis a podporu.

Náš online marketing děláme s podporou produktů, jako je SmartEmailing, MIOweb, FAPI. Přidáváme sociální sítě, zejména Facebook, pracujeme s prostředím FB, Adwords a Sklik reklamy. 

Stovky zákazníků si vyžadují naši pozornost, péči a komunikaci.

Pro pozici

Hledáme kolegyni do týmu, parťačku, která nám pomůže v zázemí a podpoře firmy a v činnostech, které jsou pro nás klíčové. Jde o administrativní podporu, logistiku procesů a komunikaci, evidence všeho druhu, administraci prodejních procesů, přípravu podkladů pro účetnictví a podobně.

Toto si pochopitelně vyžaduje bytost, která dělá opravdu ráda tyto činnosti, má na to kvalifikační předpoklady, dovednosti a zejména je samostatná, iniciativní a důsledná.

Proto na tuto pozici upřednostňujeme praxi v těchto činnostech, či vzdělání typu "obchodní akademie, ekonomka" a podobně. Práce je v prostředí svobodné firmy, home office i kancelář, pružná prac. doba, svoboda, volnost, loajalita. Na co jsem zapomněl? 

HLEDÁME PŘÍJEMNOU KOLEGYNI A PARŤAČKU PRO PÉČI O NAŠE PODNIKÁNÍ A KLIENTY! 

 • KTERÁ SOUZNÍ S NAŠÍ PODNIKATELSKOU VIZÍ A S NAŠIMI ŽIVOTNÍMI HODNOTAMI,
 • KTERÁ TADY A TEĎ CÍTÍ SVÉ POSLÁNÍ V PODPOROVÁNÍ TÉTO VIZE A HODNOT.
 • KTERÁ NEPOTŘEBUJE SEDĚT V KANCELÁŘI S DRÁBEM NAD SEBOU A JE PROSTĚ ZCELA SAMOSTATNÁ.
 • KTERÁ SE TĚŠÍ NA PRÁCI ODKUDKOLIV, S FAJN KOLEKTIVEM ONLINE A S PORCÍ SVOBODY, KTERÁ JE PRO 90 % LIDÍ ZAPOVĚZENA.
 • POZNÁMKA PRO PARŤAČKU DO HAVÍŘOVA - ZDE JE TO VÍCE O PRÁCI V OFFICE A PODPOŘE, NUTNÉ VYUŽÍVÁNÍ KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR V HAVÍŘOVĚ!

Líbí se ti tento koncept spolupráce?

Pak si přečti, jaké máme priority:

OSOBNOSTNÍ KVALITY

DOVEDNOSTI

 • Musíš milovat admin a podporu firmy.
 • Musíš dělat ráda práci s "papíry"...
 • Smysl pro systém, odpovědnost, pořádek.
 • Chceš ráda podporovat a dělat pro ostatní.
 • Citlivé vnímání potřeb našich klientů.
 • Smysl pro detail, pečlivost.
 • ***** standardy kvality.
 • Vědomá mezilidská komunikace.
 • Energie, radost, flow, spolupráce.
 • Vášeň pro to, co děláš a baví tě to.
 • Otevřenost k novým postupům.
 • Systém v práci, schopnost evidence a kontroly, zákaznický přístup.
 • Slušné základy administrativy
 • Rychlé psaní i práce na PC
 • Základy účetnictví vítány.
 • Možnost samostatné přípravy podkladů pro účto
 • Práce v Excelu, evidence, tabulky, informační systém
 • Talent pro technické aplikace a PC
 • Schopnost učit se i nové věci > například >
 • Úpravy webu - admin rozhraní MioWebu, formuláře
 • SmartEmailing a FAPI = fakturační systém. Neznáš-li, naučíš se...
 • A vše další pro admin podporu a back office pro naše podnikání

Jednoduše je pro nás důležité, co jsi za člověka a jakou energii do našeho projektu přineseš. Nejde jen o to, že kvalitně odvedeš práci, ale i o to, KDO JSI a jak se u toho cítíš, protože tato esence pak bude součástí našeho projektu.

To, co aktuálně neumíš - neřeš, pokud se umíš rychle učit novým věcem!


Co spolupráce v našem týmu prakticky obnáší?

Tvou pozici přizpůsobíme tvým dovednostem a tvému talentu. Neřeš proto nyní, zda a v jaké míře ovládáš výše zmíněné dovednosti. Nicméně je třeba mít základní předpoklady - znalost administrativy, rychlá práce na PC, základy účetnictví vítány, pečlivost, systém. Níže si přečti činnosti, se kterými se můžeš s námi zdokonalit a profesně na nich vyrůst.

 • ZÁKLADY ADMINISTRATIVY

  Tvou předností bude vzdělání typu “obchodní akademie, střední ekonomka" a podobně. Rychlé a přesné psaní na PC, admin zručnost a systém, základy účetnictví, schopnost pracovat s daty, s výkazy. Zákaznická podpora, komunikace s týmem, podpora logistiky produktů. Podpora, která umožní stabilitu a růst firmy. .

 • APLIKACE PRO ONLINE PRODEJ

  Ve firmě pracujeme s aplikacemi pro tvorbu prodejních webových formulářů na platformě MIOwebu, propojení a evidence prodejních výsledků ve SmartEmailingu a s fakturačním systémem FAPI a platební bránou GoPay. Jde a aplikace, které souvisejí s prodejem našich online produktů a kurzů. Nebudeš se podílet na obsahu a “složitostech” internetového marketingu, i když mnohé pochopíš. Pro nás je důležité, abys znala ty části, kde se vytvářejí formuláře, peníze, informace. Je to jednoduché, naučíš se rychle!

 • OPERATIVA, PODPORA, SERVIS

  Back Office a vše, co k tomu patří. Jednání v bance, s účetní firmou, s kolegy, kteří zabezepčují logistiku prodeje, řešení pošty, zásilek. |nformační systém, papírování všeho druhu. Prostě podpora naší firmy zezadu - nenápadná, ale důležitá! Podpora klientů - fakturace, platby, aktivace produktů, evidence, řešení problémů kolem logistiky produktů. Potřebujetme tě my i naši klienti!


Další věci a záležitosti se objeví na cestě našeho podnikání. Protože jsme malá (ale výkonná) firma, naučíš se více věcí a dovedností a pochopíš mnohé z našeho podnikání. Spolupracovat s námi ti umožní profesní růst a získání nových dovedností. Práce ve svobodné firmě ti dá prostor pro sebe a tvoje aktivity. Respektujeme tvůj čas a tvoje cíle, podporujeme tvou cestu k seberealizaci. Vše závisí výhradně na tobě a tvé motivaci, co ze spolupráce získáš mimo peněz a přátelského prostředí.

KDY, KDE, JAK?

Určitě bude nutné především z počátku trávit nějaký čas společně s námi a slaďovat se na stejnou frekvenci. Já podnikám z Prahy, nebo odkudkoliv ze světa. Kolegové jsou různě, mozek firmy a admin zázemí je v Havířově. Proto pokud s námi začneš spolupracovat, určitě bude nutné, abys v průběhu prvních pár měsíců strávila potřebný čas fyzicky s námi v Praze i v Havířově. V 98 % času jinak spolupracujeme online a fyzicky se sejdeme několikrát do roka na společném setkání, nebo na akcích pro zákazníky. 

Jinak počítáme s tím, že si svou práci a tvoření budeš koordinovat sama ze svého domova, chaty, lesa, pláže... Je nám to celkem jedno, kde budeš. Řekl bych, že je to ideální práce pro mladé maminky nebo ty z vás, které prostě utíkáte z dusných kanceláří odněkud - na své a za větší pohodou.

Důležité pro nás je, abys byla dostupná průběžně a zejména vždy, když budeme něco tvořit. Abys dýchala za náš projekt, jako kdyby byl tvůj vlastní a byla ochotná a schopná na něm pracovat kdykoli to právě bude nutné. Ve většině případů to samozřejmě budou normální pracovní dny, ale bývají období, kdy to bude nutné i o víkendu nebo třeba ve dvě ráno.

Samozřejmě počítáme s tvým nárokem na dovolené, občasné volno a dosti pružnou dobou pro práci s námi.

Rozsah dopředu nedovedeme odhadnout. Jsou období, kdy se nic moc neděje... Pak míváme období, kdy se toho děje fakt hodně. V průměru můžeš počítat tak se 6-10 hodinami denně. Statisticky to vydá za plný úvazek. 

Samozřejmostí je, že tě vtáhneme do našeho know-how. Stáváš se součástí našeho byznysu a našeho týmu.

 

FORMA SPOLUPRÁCE 

FINANČNÍ ODMĚNA

Forma spolupráce:

Forma spolupráce je možná pouze na vlastní živnostenský list. Nebo na firmu... Na formě nezáleží, zasloužené peníze k tobě dostaneme tak, jak se domluvíme.

Proč nesháníme někoho na "pracovní poměr"? Věci se mají tak. Základním poselstvím programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ je učit lidi podnikat, ukázat jim směr, návody, postupy a inspirace. Pracovně-právním vztahům se nevěnujeme, ani nikomu ohledně práce neporadíme. Není to náš svět. Proto nebudeme rozšiřovat stavy zaměstnanců, ale nabídneme Ti práci ve svobodné firmě!

Dejme tomu, že v rámci pojetí mého systému cash-flow kvadrantu jde o kooperativní pozici v sektoru S. Pokud nevíš, o co jde, podívej se zde.

V partnerském stylu spolupráce preferujeme kolegialitu, loajalitu a nadšení pro věc. Hodiny v práci a předstírání práce pro nás nejsou zajímavé. Vše, co děláme, je viditelné, měřitelné, přínosné, inspirující a zejména pomáhající tam, kde to lidé potřebují. 

Pracovat budeš z toho místa, kde ti to bude vyhovovat a zejména fungovat. 

Motivace:

Chceme motivovat penězi, ale i smyslem toho, co budeš dělat.

Na tom, kolik nám budeš fakturovat, se domluvíme osobně a věřím, že to je něco, co se bude postupně krystalizovat. 

Je pro nás důležité, abys k nám šla proto, že to s tebou hodně rezonuje a že totálně souzníš s tím, co děláme a jak to děláme a chceš být součástí. 

Jsme otevření hojnosti a máme rádi, když v hojnosti žijí i lidé okolo nás. Na rovinu ale chci říct, že rozhodně nechci v týmu zlatokopku, která k nám půjde proto, že si u nás nahrabe. 😀 Takhle to nefunguje a pokud to tak uvnitř máš, ani to nezkoušej, určitě bychom tě nevybrali a bylo by to jen plýtvání tvým časem a energií. 

Na druhé straně ti poskytneme jistě více, než je běžné v kancelářské "sysli", přidáme počítač, potřebné vybavení. Umožníme ti čas na dovolenou, čas pro sebe. Přidáme možnosti vzdělávání, zvyšování kvalifikace v rámci expertních činností online marketingu. Pomůžeme ti růst, nasměrovat cestu.

Jakých benefitů, odměn, podílů na zisku, zážitků a akcí dosáhneš, je výhradně na tobě. 

Spolupráce s námi tě bude bavit a jistě uděláme bezva dohodu, ze které budeš nadšena. Samozřejmě, když postoupíš do týmu...

Podrobnosti budeme řešit až s finálním výběrem uchazečů. Držím ti palce!

Cítíš, že je to pro tebe ta

PRAVÁ PŘÍLEŽITOST?

Jásá tvoje mysl a cítíš, že TOTO je správný okamžik pro novou cestu?

Fajn, tak se pojďme seznámit. Projdi si následující kroky a pusť se do akce!

Jedna prosba: na pozici se nehlas pokud nesplňuješ alespoň 90 % kvalit a zkušeností, které hledáme. Ušetříš čas nám i sobě. 🙂

 • 1
  1. KROK
  Rádi bychom si přečetli tvůj životopis a více informací o tobě. Napiš nám vše, co podpoří tvůj zájem o práci ve svobodné firmě! Budeme rádi za výčet tvých úspěchů a dovedností pro tuto pozici Administrátorky pro Back office!
 • 2
  2. KROK
  Pokud víš jak na to, natoč nám video v rozsahu 2-3 minut a řekni nám dvě věci: PROČ se chceš stát naši parťačkou? A proč jsi právě TY ta pravá? 🙂 Video v jednoduché formě, prostě easy - ale necháme to na tobě a tvojí kreativitě. Video ulož na YouTube a pošli nám odkaz společně s dalšími věcmi z kroku 1, 3 a 4.
 • 3
  3. KROK
  Napiš nám, co vše umíš, profesní zkušenosti a přednosti. A zejména, co umíš v oblasti administrativy, psaní na PC, v oblastech kancelářských aplikací, zda máš nějaké zkušenosti s online prodejem, co umíš opravdu dobře. Klidně přeháněj, nicméně si uvědom, že to potom po tobě můžeme chtít v praxi!
 • 4
  4. KROK
  Vytiskni si dotazník níže a ručně jej vyplň. Následně jej buď naskenuj nebo nafoť jednotlivé stránky a pošli nám je společně s věcmi z kroku 1 až 3.

Dotazník pro tebe podle bodu 4 je ZDE >>

Tento dotazník si prosím vytiskni, vyplň jej ručně a následně naskenuj či vyfoť a pošli společně s tvým životopisem. Přidej krátké video a profesní dovednosti a je to!

SHRNUTÍ: Pošleš nám životopis s tvými dovednostmi a úspěchy, video, profesní dovednosti a vyplněný dotazník.

To vše pošleš na email servis@znps.cz s předmětem

Kolegyně - parťačka se hlásí do akce!

A to vše nejpozději do pátku 21. června 15:00 !!!

Máš čas ještě

Já si následně udělám prostor a čas cca jeden týden na to, abych si vše prošel a dám ti vědět, jak to vidím. Pokud budeš ta pravá, zavoláme si a následně se sejdeme osobně. 

JÁ I MŮJ TÝM SE NA TEBE TĚŠÍME!

Těšíme se na tebe nejen jako na člena našeho týmu, ale i jako na kamarádku a parťačku do akce. 

Těšíme se na to, že tě představíme svým byznys partnerům a zejména klientům. A také na to, že tě budou mít rádi a budou vděčni za tvoji podporu a péči!

Neváhej k materiálům, které nám pošleš, přidat i případné dotazy a podněty. Rád na ně odpovím!

Jirka Mazur

Mám rád život

 

Život, práce, cestování, zábava i poslání jsou pro mě projevem stejné cesty.

Dělám to, co mě baví a mám to rád!

Jak jsi na tom ty?

Firmu řídím odkudkoliv ze světa!

Pracuji a podnikám tam, kde zrovna jsem. 

S týmem, klienty a byznys partnery komunikuji online. Občas podnikneme nějakou bezva akci!

Rozdávám zlato!

 

Rozdávám nejen zlato, ale i rady, inspirace a návody pro skvělý život na Pravé straně. 

Pár cihliček sem tam dostali i členové týmu....

Odkud jsem čerpal inspiraci 

pro tento způsob výběru?

Před rokem podobným způsobem vybírala svou parťačku do projektu Podnikání z pláže moje dcera, Stáňa Stiborová. Jednak se jí tento koncept osvědčil a za druhé má prostě pro moje potřeby ve svoji síti jistě ty nejvíce kvalifikované lidi. Ten, kdo aktivně dal techniky a nástroje z PzP, prostě umí a je připraven. Tím nezpochybňuji, že se ty věci dají naučit i jinde, třeba v EA či PZE? Kdo absolvoval, ví svoje...

Díky, Stáňo!


Copyright www.podnikanizplaze.cz 🙂


Moje programy pro lidi jsou zde:

!!!

Moje kurzy:  HNB VIP TRADER, ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, JAK VYMYSLET PENÍZE a další online i offline vzdělávací programy z edice GOLDWINNER EDUCATION.