ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

ZÍSKÁVÁTE video a eBook o tom, jak funguje ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ!

13 TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY

-   eBook a videopřednáška  - 

Právě jsem Vám zaslal na email potvrzující informaci!

Pokud nenajdete můj email, zkontrolujte si Vaši schránku. U emailů na seznam.cz → ze záložky HROMADNÉ si email přesuňte do Doručených! U emailů na gmail.com → si mé emaily přesuňte do složky Primární!

Nemusíte ale na nic čekat!

eBook si můžete ihned stáhnout kliknutím ZDE.

Poté si poslechněte moji videopřednášku ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, ostrovní speciál a prostudujte si eBook!

» Přečtěte si o konceptu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Jsem si jistý, že se vám název i obsah  natrvalo usadí v hlavě a již se jej nikdy nebudete chtít zbavit!

» Okolnosti života a podnikání jsou propojeny více, než si myslíte. Způsob myšlení, jednání a výsledek toho, co děláte, nemusí být předurčen rodiči, školou ani systémem. Máte vše ve svých rukou!

» Přečtěte si o tom, jak jsem poznal postupně zásadní tajemství z PRAVÉ STRANY cashflow kvadrantu a přemýšlejte o tom, jak mohou i vám změnit život a podnikání zcela naruby, pokud je pochopíte!

»  Mým cílem a posláním je, aby pro vás tato tajemství postupně přestala být tajemstvími a abyste z nich udělali výrobní nástroje a koncept pro svůj život a podnikání.

»  Mým cílem je, abyste se naučili podnikat, či abyste podnikali s vědomou znalostí toho, jak je svět podnikání nastaven a tak, abyste využili pro sebe zkušenosti moje i vašich souputníků v podnikání.

Mým cílem a posláním pro vás je, abyste získali pro sebe hodnoty, které dávají smysl a které jsou pro 90 % lidí nedostupné! Jde zejména o ⇒

PENÍZE :: ČAS :: SVOBODU :: NEZÁVISLOST :: SEBEREALIZACI

 

a vše, co s tím souvisí. Přidejte si vize, poslání, zdraví, rodinu, koníčky, smysl toho, co děláte a spoustu dalšího. Ten svět, kde je to opravdu možné a realizovatelné, se nachází na naší Pravé straně... Čtěte pozorně!

 

Přednáška ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, ostrovní speciál:

Info k videu → Toto video vznikalo za zajímavých okolností. Základ videa - přednáška o konceptu ŽIVOTA NA PRAVÉ STRANĚ a o záležitostech, které souvisejí s podnikáním, vznikla v březnu 2016 na ostrově Bali původně pro absolventy kurzu Podnikání z pláže, jejichž autorkou je moje dcera Stáňa Mrázková. Zamýšlel jsem pro vás udělat nové video. Ale okolnosti vzniku a inspirace, které s tím souvisely, mě vedly ke změně plánu. Prostě jsem k základnímu obsahu přidal nově úvod a závěr z jiného ostrova o rok později a výsledek je na světě! Přeji vám mnoho užitečných inspirací! Jirka Mazur

Více informací o konceptu a eBooku

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Jak jsem poznal tajemství z Pravé strany v praxi podnikání!

 

Úryvek z textu, úvod:

"Život na Pravé straně je báječný, ale jen málo lidí ví něco o tom, jak k tomuto poznání dospět… Popravdě, když jsem začal ihned po revoluci podnikat, netušil jsem nic nejen o nějaké “Pravé straně” cashflow kvadrantu, ale ani o procesech v podnikání. Téměř vše pro nýs bylo v té době obestřeno tajemstvím a mýty. 

My podnikatelé, což byl nově vzniklý druh lidí na území, kde slovo “podnikání” bylo 40 let tabu, jsme se učili svoje nové řemeslo a začali jsme pro sebe objevovat nový svět. Podnikání jsme budovali z nuly, z garáže či na zelené louce. 

Byli jsme zcela nepřipraveni. Rodiče, škola ani společnost nám o podnikání neřekli vůbec nic, natož aby nás něco naučili. Byla to vzrušující doba zkoušení, experimentů a učení se. Byla to vzrušující doba, kdy se před námi podnikateli obejvovaly výzvy, překážky a problémy. Byla to doba, kdy jsme se učili formulovat svoje sny, vize, myšlenky a snažili se je předávat ostatním.

Byla to těžká, objevná a zárověň úžasná doba, kdy jsme mohli budovat svůj svět, předávat hodnoty a postupně objevovat tajemství byznysu, která fungují. Pouze nám je z nějakého důvodu nikdo neřekl, neprozradil. Možná mohla být naše cesta rychlejší, efektivnější a úspěšnější. Možná je opravdu dobře, že proces učení byl plný výzev, adrenalinu a experimentů. Možná ale přece jen mohl být kratší. 

Pochopil jsem mimo jiné, že tím opravdu nejcennějším aktivem, o které tady šlo, byl a je čas. Peněz a příležitostí totiž můžete mít opravdu tolik, kolik si vymyslíte. Ale čas je odměřen všem stejně a prostě utíká. Možná bych dnes ve svém podnikání udělal mnoho věcí jinak. Ale neznal jsem jistá tajemství a pozadí podnikání, která jsou ostatně i v této době pro 98 % lidí celkem nedostupná..."

 

Co vás čeká v obsahu:

Jak jsem poznal tajemství z Pravé strany v praxi? Z čeho čerpají moje kurzy:

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

KDE JSOU MOJE PENÍZE

CESTY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

a další?

Jde o koncept a program vzdělávání – první na čs. internetu, který se opravdu věnuje podnikání. Nečeká vás zde žádná esoterika, planý osobní rozvoj, ani okopírované návody. Naopak – čeká vás autentický obsah a program z mé dílny, který vychází z mých 25 let zkušeností v podnikání. Zcela originální a jedinečné pojetí reality podnikání a toho, jak věci opravdu fungují.  Dávám do obsahu i programu zkušenosti a postupy svoje, ale i desítek mých klientů z řad podnikatelů a to nejlepší, co se mi na cestě podnikatele osvědčilo.

Neslibuji vám instantní zázraky ani záruky pro štěstí. Své myšlenky do podnikání si musíte odpracovat. Do blogu, ale zejména navazujících vzdělávacích programů přidávám zcela konkrétní postupy, jak to udělat efektivně.

Myšlenka a koncept PRAVÉ STRANY jsou chytlavé, a pokud se do toho pustíte – již nikdy vás neopustí.

» Z čeho vychází koncept Levé a Pravé strany života a podnikání?

» Cashflow kvadrant a jeho fungování v reálných podmínkách podnikání u nás a co z toho vyplývá pro vás?

» Najdete poctivě svoji aktuální pozici v tomto kvadrantu?

» Co můžete udělat proto, abyste se posunuli tam, kde chcete opravdu být?

 

13 TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY:

1. Čas jako nejvýznamnější aktivum

2. Zaměření – fokus – koncentrace

3. Pákové efekty

4. Pravidlo 80/20 v podnikání

5. Strategické myšlení

6. VIP síťování na Pravé straně

7. Pravidlo totální koncentrace

8. Totální marketing na Pravé straně

9. Digitální podnikání

10. Ziskové a bezpečné podnikání

11. Používání Avatarů v podnikání

12. Cesty na Pravou stranu

13. Osobní rozvoj na Pravé straně NARUBY

 

V eBooku, který jste si ode mě vyžádali, máte stručné informace pro vaši inspiraci. V mých kurzech, programech a na seminářích potom s klienty probírám to, jak to v praxi funguje a jak mohou tuto sérii byznysových tajemství pro sebe uchopit a vytěžit z toho pro sebe co nejvíce! 

Sledujte proto moje emaily, články a inspirace. Nenechejte si ujít termíny pro online kurzy i živé akce. Nejen expertní semináře, ale moje tzv. VIP síťování je mezi mými klienty velmi oblíbené. Ale je určené pouze pro absolventy kurzu a kvalifikované lidi, kteří to dávají vědomě na svou PRAVOU STRANU!

Díky za to, že vás mohu inspirovat!

Jirka Mazur

Autor konceptu a programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Kdo je Jiří Mazur?

Průvodce pro cesty k finanční svobodě
a nezávislosti.

Expert na podnikání, online vzdělávání a marketing.

Podnikatel s více než 25 lety praxe, který dělá to,
co jej baví a sdílí své know-how!

www.zivotnapravestrane.cz

www.jirkamazur.cz