VOUCHER LIVE 2106
pro členy kurzu
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS

ČAS PRO SEBE * SVOBODA * SEBEREALIZACE * PENÍZE

Toto vše se získává výhradně procesem myšlení na Pravé straně.

K myšlení je třeba přidávat akce i realizaci…

Přijďte si pro inspirace, zkušenosti, tajemství a postupy na živé akce v roce 2016!

Budete se zúčastňovat živých akcí ŽNPS v roce 2016? Objednejte si:

VOUCHER LIVE 2016
60% na živé akce ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ !

Využijte výhod BUSINESS naplno! 

Vylepšete si know-how i na živých akcích,
seminářích a workshopech!


Přátelé z kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS!

Letní Beta verze se nám protáhla přes podzim lehce do zimy. Pokračujeme v programu. Inovovaný obsah svého kurzu ve full verzi máte na Nástěnce svého kurzu. Část témat jsem již probrali, další budou na pořadu průběžně celé první 3-4 měsíce nového roku 2016. Většina z vás si zajistila Postupovou výzvou účast ve full verzi.
 
V roce 2016 jsem se rozhodl přidat novinku → sérii živých akcí, seminářů a workshopů, občas s VIP síťováním, abychom naše byznysová témata rozšířili a vytěžili z našeho Mzkového Trustu i know-how co nejvíce! 
 
Živé akce jsou pochopitelně nad rámec placené verze online kurzu. Účast na nich je možný i pro veřejnost. Prostě koho téma osloví, nechť se přidá! 
 
Vám dám ale zásadní výhodu!
 
Pouze vám, členům kurzu ŽNPS Business umožním zakoupením VOUCHERU LIVE 2016 stálou 60% slevu na jakékoliv živé akce z PRAVÉ STRANY v průběhu roku 2016. Těch akcí chystám více, ale je jasné, že mít VOUCHER se vyplatí už u jediné akce!
 
Moje extra nabídka pro vás je zde:

VOUCHER LIVE 2016

Za 2 200,- máte možnost si zakoupit Voucher 40-60 % 
na živé akce podle výběru v průběhu roku 2016!

V průběhu roku 2016 pro Vás chystám hned 6-8 živých akcí z edice ŽNPS. Půjde o celodenní semináře a workshopy, některé s VIP síťováním. Každá tato akce bude v ceně od 6 do 10 tisíc korun (200-380 EUR). Rozhodnout se pro koupi tohoto Voucheru je váš drobný úkol s kalkulačkou, protože je za stejnou cenu pro obě verze kurzu, ale:

 • Kurzisti ŽNPS BUSINESS získají stálou slevu na všechny živé akce v rámci programů z Pravé strany ve výši 60 % !!!
 • Kurzisti CNPS PREMIUM získají za tutéž cenu VOUCHERU stálou slevu na tyto akce pouze 40 %…
Je jasné, že na vás myslím! Doufám, že to oceníte a že to spolu na živých akcích letos rozjedeme. Budou zejména v Praze, ale některá témata při zvýšeném zájmu udělám i v jiných lokalitách (Bratislava, Ostrava, Brno…).
 
Hodnota VOUCHERU se vám vrátí již při účasti na jedné akci, protože poskytnutá sleva jeho pořizovací hodnotu vždy převýší. Celkem je hodnota tohoto VOUCHERU 15 - 30.000 korun podle toho, jak jej v průběhu roku využijete. Tento VOUCHER mohou uplatnit pouze kurzisté, pro veřejnost nebude dostupný.
Já v tom mám jasno, je to pouze otázka rozhodnutí a toho, co opravdu chci. Život na Pravé straně - to je podnikání, přetváření světa kolem sebe, adrenalin, vzrušující jízda. Žádná nuda a beznaděj z Levé strany.

Na PRAVÉ STRANĚ jsem získal netušenou porci ČASU :: SVOBODY :: NEZÁVISLOSTI :: SEBEREALIZACE. A samozřejmě i peněz, protože pouze na PRAVÉ STRANĚ můžete žít v cash-flow. Na Levé straně žijete a pracujete pro cash-flow a plníte sny i peněženky jiným lidem. Je to věc svobodného rozhodnutí!

Jaká témata na živé akce v roce 2016 pro vás plánuji:

 • 13 Tajemství z Pravé strany v praxi
 • Jak se stát expertem za 3 měsíce a vydělávat na tom, co mě baví
 • Jak na StartUp, plánování a začátky v podnikání
 • Strategické dovednosti podnikatele - série dovedností k podnikání!
 • Projektové řízení v podnikání a aplikace Pravidla 80/20 v podnikání
 • Podnikáme s AVATARY - právnické osoby v podnikání & Offshore
 • Legální daňové triky a optimalizace
 • Jak síťovat obchodní partnery a klienty
 • ... další témata nám v průběhu roku přinese život 🙂
Mimo placené semináře a Workshopy se můžete účastnit zdarma neformálních setkání s kolegy na různých místech Česka i Slovenska na akcích, které jsme nazvali VIP Síťování.

Takže... už jste si to pro sebe spočítali? 

Nejde o žádné hypnobonusy, ale o reálnou hodnotu mající povahu naturálního plnění v rámci účasti na online programu + navíc živé akce včetně VIP Párty a VIP síťování v rámci Voucheru Live 2016!

Otázka pro Vás tedy zní - chcete mít BUSINESS kurz plus VOUCHER LIVE 2016 a mít pro sebe vše z PRAVÉ STRANY v plné palbě? 

Poznámka: Váš sdílející Partner s vámi může do full verze, ale VOUCHER je nepřenostitelný a proto si jej musí koupit každý sám za sebe. Důvodem jsou pochopitelně náklady na provoz akcí. I když ve výsledku bude vaše cena vždy pouze symbolická :-). Pokud tedy čtete tento text jako sdílející Partner v kurzu, udělejte svoji objednávku samostatně.

Vaše objednávka VOUCHERU je zde:

 • Ano, objednávám pro sebe VOUCHER LIVE 2016 za 2.200 Kč nebo 82 EUR a vím, že na jeho základě mohu pro rok 2016 uplatnit na svou osobu slevu 60 % z ceny akce. Vím, že VOUCHER je možné koupit pouze s kurzem ŽNPS a že je nepřenositelný na jinou osobu.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu, nepodnikatele v ČR.

Na závěr...

Při objednávce své verze kurzu si buďte vědomi toho, že nejde o náklad, ale investici, která je odpočitatelnou položkou z daňového základu.

Dnes začněte lepší život na té správné - Pravé straně!

Zvu vás do akce!

Jirka Mazur